Ogród południa

Zdjęcia naszych ogrodów.
Zablokowany
Awatar użytkownika
mrinwestor
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1954
Od: 24 mar 2011, o 19:21
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Górny Śląsk

Re: Ogród południa

Post »

Po raz któryś zachwycam się Twoim ogrodem, bardzo zadbany i klimatyczny.
Te róże ;:138 ;:138
Awatar użytkownika
grazka100
500p
500p
Posty: 968
Od: 25 paź 2010, o 10:39
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: okolice Poznania

Re: Ogród południa

Post »

oh, ah. wow... nooo, to jest ogród ;:oj
Gratulacje :)
Awatar użytkownika
MORANGO
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2414
Od: 4 sie 2011, o 00:05
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Zachodniopomorskie
Kontakt:

Re: Ogród południa

Post »

sweety- Aniu pomidorki rzeczywiście szaleją, teraz jeszcze tak podrosły, że cięzko do foliaka wejść :) a fioletowa róża pachnie z kilku metrów, szczególnie wieczorami :)

tade k- Tadziu dziękuję, teraz i moje róże po deszczach trochę straciły na wyglądzie ;:145

AGNESS- Aguś dziękuję kochana, i psinka też łapkę i mokrego buziaka daje, bokserki są urocze, zresztą jak każde psy, ja umiłowałam tą rasę, bo to bardzo delikatne i wrażliwe psiska, wbrew temu, że są duże ;:108 królowe kwiatów, róże teraz w pełni kwitnienia tak zdobią ogród, że nie mogę wzroku od nich oderwać :)

aguskac- różyczka majtkowa urzekła moją psiunię, ale ona taka ogrodniczka, że ostatnio nawet jednego kwiatka mi nie połamała, przeskakuje jak koń na wyścigach przez każdego kwiatuszka :)

ewamaj66- Ewuniu dziękuję za rozpoznanie, nie mam niestety wszystkich róż oznaczonych, jeśli rozpoznasz u mnie jeszcze jakąś odmianę to będę wdzięczna za rozpoznanie :)

labka1- Kasiulek wiesz, że jestem zabiegana, i tak się ociągam z nowymi zdjęciami ;:223 dla Ciebie zaraz będą nowe różyczki :)

anabuko1- Aniu ;:180 , piesek wprost oszalał na punkcie kwiatów, wącha wszystko, a ja tylko się denerwuje po jak pszczółka ukąsi to dramat, moja psiunia uczulona ;:145 i tak gonię ją, bo jak ukąsi ją to wtedy ja muszę ze strzykawką po ogrodzie za nią latać ...

mrinwestor- słoneczko dziękuję za odwiedzinki, i za takie zachwyty, a mnie duma rozpiera haha ;:196

grazka100- witam i dziękuję za odwiedzinki, i zapraszam :wit
Awatar użytkownika
MORANGO
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2414
Od: 4 sie 2011, o 00:05
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Zachodniopomorskie
Kontakt:

Re: Ogród południa

Post »

Kochani dziękuję Wam wszystkim za wspólnie spędzony czas, przemiłe komentarze i zapraszam do nowej części ogrodu południa ;:4 ;:196 :wit


ogród południa cz.2


A Moderatorów proszę o zamknięcie wątku.

Dziękuję
Awatar użytkownika
anabuko1
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 16980
Od: 16 sty 2013, o 17:19
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: lubelskie/ Chełm

Re: Ogród południa

Post »

różyczki piekne ,nawet pieskowy sie podobaja i rozkoszuje sie ich widokiem i zapachem ;:306
Awatar użytkownika
MORANGO
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2414
Od: 4 sie 2011, o 00:05
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Zachodniopomorskie
Kontakt:

Re: Ogród południa

Post »

Kochani dziękuję Wam wszystkim za wspólnie spędzony czas, przemiłe komentarze i zapraszam do nowej części ogrodu południa ;:4 ;:196 :wit


ogród południa cz.2


A Moderatorów proszę o zamknięcie wątku.

Dziękuję
Zablokowany

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”