Nasze pragnienia i radości-podziel się z nami...cz.1

Zdjęcia naszych ogrodów.
Zablokowany
Awatar użytkownika
lojka 63
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1957
Od: 4 wrz 2011, o 20:11
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: podkarpacie
Kontakt:

Re: Nasze pragnienia i radości-podziel się z nami...

Post »

Obiecałam jeszcze parę zdjęć no to do roboty.

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
chaberki a już myślałam że to mi wyszły jedna suszki to nic chaberki też ładne. Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek wiewiórka w lesie szybka diablica jest.
Awatar użytkownika
lojka 63
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1957
Od: 4 wrz 2011, o 20:11
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: podkarpacie
Kontakt:

Re: Nasze pragnienia i radości-podziel się z nami...

Post »

Obrazek Obrazek jeszcze jedna wiewiórka mało widoczna ale chyba mieszka w moim lesie dzisiaj pochmurno zdjęcia raczej nie wyjdą ale idę na spacerek :tan :wit
Awatar użytkownika
robertP2
1000p
1000p
Posty: 4804
Od: 7 lut 2011, o 22:22
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: Nasze pragnienia i radości-podziel się z nami...

Post »

Dałaś Jola prawdziwe show różane :D
Mam pytanie co to za wiecha wysoka na poprzedniej stronie co kwitnie na biało ? :wit
Zamiast mercedesa kupa zielska
Porażka nie wchodzi w rachubę (?). Herkules Poirot nigdy nie przegrywa.
tade k
Przyjaciel Forum - Ś.P.
Przyjaciel Forum - Ś.P.
Posty: 6869
Od: 5 lis 2010, o 20:56
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Lubelskie

Re: Nasze pragnienia i radości-podziel się z nami...

Post »

Jolu , nie narzekaj na słabą ziemię , róże piękne krzaczory ;:224 ;:224 Jaka to różowa pnąca na pergoli. Prawdziwy ''potwór'' ;:oj Czy na zdjęciu pod nią to jej kwiaty w zbliżeniu :?:
Awatar użytkownika
lojka 63
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1957
Od: 4 wrz 2011, o 20:11
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: podkarpacie
Kontakt:

Re: Nasze pragnienia i radości-podziel się z nami...

Post »

Witajcie kochani postaram się poprawnie odpowiedzieć choć u mnie z znajomością nazw jest tragicznie ta wiecha toooo parzydło leśne czy jakoś ale nie jestem pewna ja po prostu mam bo mi się podoba ale jak się co nazywa ? :shock: Popytam dobra? ;:124 :;230 Robercie sorki jestem nie kumata z nazwami. :wit

Tadziu na pergoli są dwie róże patrząc na zdjęcie od lewej strony jest Eden Rose i jej jest właśnie tak bujnie po prawej stroni jest Salita i to jej zbliżenie widzisz pod spodem bardziej ją lubię dla mnie jest najpiękniejsza ale nie ma tylu kwiatów co Edenka.Poszukam w zbliżeniu Edenkę Obrazek ma płatki bardziej podatne na zniszczenie po deszczu i jest krótko twała a teraz Salita Obrazek Obrazek jest różnica nie właśnie takie róże mi bardzo pasują ale tylko dzięki Kamili ją mam kiedyś jeszcze coś u niej zamówię ale teraz mam kryzysa. ;:131 ;:138
Awatar użytkownika
Nela
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 2644
Od: 18 paź 2006, o 17:09
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Nasze pragnienia i radości-podziel się z nami...

Post »

:wit Gdzież to się Jolu podziewasz? Dawno tu nie zaglądałaś... Zapracowana pewnie.. Pozdrawiam. ;:196
Biedny, kto gwiazd nie widzi bez uderzenia w zęby... St.J.Lec
Awatar użytkownika
lojka 63
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1957
Od: 4 wrz 2011, o 20:11
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: podkarpacie
Kontakt:

Re: Nasze pragnienia i radości-podziel się z nami...

Post »

Witaj Elu mam dzisiaj na 13.00 ,nie wiem co jest ale coraz mniej mogę zdziałać miałam ostatnio 2 tygodnie wolnego zleciało jak z bicza trzasnął i nie wiele widać mojej pracy fakt zaburzyło mi robienie przez dwa razy imienin to pieczenie to już nie dla mnie jakoś długo mi z tym schodzi.Jakoś ostatnio nie bardzo chce mi się robić zdjęć i do kompa rzadziej siadam,młodzi zaczęli budowę to trochę tym się żyje a poza tym to diabelne gotowanie żadna z córek nie lubi gotować i mnie wyręczać ale mam pecha . ;:124 Całą noc padało i nie mogłam jakoś spać przemęczyłam tę noc chodząc po domu a teraz jestem padnięta i trzeba zasuwać w pracy do 21.30.Pomidory wybujały w pędy a owoców nie widać chyba będzie kicha w tym roku z pomidorków poobcinałam dużo dziczków ,kwiatów jest dość a owoców zero albo prawie zero bardziej prawdziwe. ;:131 Lecę ogarnąć kuchnię i pokój a potem do pracy dziękuję że zaglądasz bo już się zastanawiam nad zamknięciem wątku,miałam być w Rzeszowie na tych zakupach i nic nie wyszło popsuty samochód teraz popsuta maszyna do szycia padł silnik i spaliłam dwie stopki w tym jedną nową same minusy ach szkoda gadać tylko harówka mi jeszcze wychodzi. :;230 ;:138 Jeszcze na dniach napiszę.Pozdrowienia i całuski. ;:168
Awatar użytkownika
becia123
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 5002
Od: 12 wrz 2012, o 18:21
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: RYPIN -okolice

Re: Nasze pragnienia i radości-podziel się z nami...

Post »

Joluś widzę ,że nastawienie i ciężka praca z lekka Cię przybiły .Ja tez nie wyrabiam Niby mam wakacje ale goście ,goście ,goście siostrzeńcy w poniedziałek mieli w sobotę ale poniedziałek jadą Zuzia już zdrowa tylko co dwa miesiące badania Radek po złamaniu rączki od poniedziałku na rehabilitacje 10 dni potem od 18 kolejne 20 zabiegów .Po niedzieli żniwa kiedy nie wiem jak kombajn wolny dostaniemy .Opał w piwnicy ale umęczyłiśmy się zapełniając piwnicę 6 tonami ..Miałam robić rewolucje w ogródku ale trzy tygodnie nie padało teraz trzy dni popaduje ale moi goście zwłaszcza dziś przeszli samych siebie stałam pół dnia przy kuchni bo każdy chciał ma obiad co innego .Kwiatki kwitną czas leci zaraz sierpień a ten już zleci i do pracy .
Awatar użytkownika
bogdanm
200p
200p
Posty: 319
Od: 29 kwie 2014, o 19:49
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Wadowice

Re: Nasze pragnienia i radości-podziel się z nami...

Post »

Jednak róże są zawsze piękne choćby byly w jakim otoczeniu a u Ciebie jesy naprawdę na co patrzeć , chyba będę musial sobie troche posadzić bo zrobilem się zazdrosny.
U mnie niestety teren nie za bardzo sprzyja aby można je posadzić ale spróbuję a co , wolno przeciesz.
Ja mam taki krajobraz księżycowy ale może coś z tego wyjdzie.
Obrazek
Obrazek

Ustawilem się więć na drzewka iglaste ale jednak się skuszę.
Awatar użytkownika
Nela
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 2644
Od: 18 paź 2006, o 17:09
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Nasze pragnienia i radości-podziel się z nami...

Post »

Joluś gdzieś ty się zawieruszyła?! ;:113 Zaglądam i zaglądam- a ciebie nie ma... Zapracowana? Mam nadzieję, że nic ze zdrowiem?

Moja chińska róża EL Capitolo. Sadzoneczka kupiona była kiedyś u Marzeny tu na forum.Piękne mi z niej wyrosło drzewko :wink: - szkoda tylko, że kwiaty utrzymują się najdłużej półtora dnia... Ale stale ma nowe paki.
Pozdrawiam. Odezwij się. :D


Obrazek
Biedny, kto gwiazd nie widzi bez uderzenia w zęby... St.J.Lec
Awatar użytkownika
lojka 63
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1957
Od: 4 wrz 2011, o 20:11
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: podkarpacie
Kontakt:

Re: Nasze pragnienia i radości-podziel się z nami...

Post »

Witajcie kochani miło was witać w moich skromnych progach odpowiem po kolejności jak pozwolicie zatem Beatko kochanie ja ciebie będę zawsze podziwiać za twoją pracowitość i zaradność,dzieciaczki masz żywe to i przypadki się zdarzają ale takie groźne to lepiej niech ich omijają.Jeśli o mnie chodzi to troszkę przycupłam z forum bo siły opadają w te gorąca to nawet pisać się czasami nie chce a wyrobić się nie sposób jak ruchy coraz wolniejsze i sapka łapie. :;230 Becia z tym jedzeniem to ja mam dorosłych ludzi ale tak samo każdy jadł by coś innego sfiksować można,zarezerwuj trochę czasu na wypoczynek bo w roku szkolnym nie wyrobisz. :wit ;:196

Bogdanie twój teren jest jak najbardziej piękny i róże miały by się tam bardzo dobrze dużo przestrzeni i słoneczko dochodzi piękny zdrowy zakątek moja stara górka powoli robi się coraz mniejsza teraz jak czas pozwoli będę robić część rabatek tematycznych ja to dobre słowo czyli irysy lilie liliowce ,dalie,cynie i krzewiaste czyli płomyki będą rozsadzane osobno wydaje mi się że wtedy jest lepiej utrzymać porządek.Życzę wielu sukcesów w realizacji planów na pewno ci się uda tylko nie trzeba się śpieszyć. :wit ;:333

Elunia piękna ta różyczka niestety te chińskie tak mają że jeden dzień i następny kwiat ale jak odwzajemniają pięknem kwiatu coś za coś Nie ma mnie bo dla mnie dzień za krótki a noce mało przespane.Mam zgryza bo maszynę rozwaliłam a szycie czeka strasznie mnie to drażni po ostatniej naprawie tak silnik poszedł że teraz nie chcę tam dawać a na nową mnie nie stać ,teraz z innej beczki pomidorki mają dużo owocków ale cz zdołają dojrzeć zaraza się wokół nich kręci.Trzymaj się Elunia jeszcze się odezwę. ;:196 ;:196 ;:138
Awatar użytkownika
lojka 63
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1957
Od: 4 wrz 2011, o 20:11
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: podkarpacie
Kontakt:

Re: Nasze pragnienia i radości-podziel się z nami...

Post »

Dzisiaj znowu przesiedziałam dzień albo pół dnia w kuchni marnotrastwo życia normalnie wieczorem już nie ma się co wybierać na działkę bo komary bezlitosne ,druga maszyna jest w niebezpieczeństwie tak jak poprzednio strzeliło i zaśmierdziało tym razem w silniku jeszcze chodzi ale silnik chyba podpalony czy ktoś wie co robić ,to że dać do naprawy to wiem co robić żeby nie przepłacać na mechaników i gdzie może być powód takiego palenia sprzęty w gniazdku wszystko dobrze. ;:219 ;:145
Awatar użytkownika
lojka 63
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1957
Od: 4 wrz 2011, o 20:11
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: podkarpacie
Kontakt:

Re: Nasze pragnienia i radości-podziel się z nami...

Post »

Powoli wkleję parę fotek tylko mój aparat nie oddaje tego co jest dokładnie. Obrazek
kącik trawowy z prawej tygrysia jakaś a z tyłu gigantus z lewej nie pamiętam. Obrazek

taki będzie żywopłot od Tadzia. Obrazek
mój nowy nabytek. Obrazek melampodium. Obrazek
Hibiskus daje czadu. Obrazek
Buszmania. Obrazek
Daliomania. :tan ;:138
Zablokowany

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”