Ogród, moja życiowa pasja

Zdjęcia naszych ogrodów.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Mireczek1965
200p
200p
Posty: 384
Od: 3 sie 2011, o 12:06
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Stanisławów

Re: Ogród, moja życiowa pasja

Post »

Możesz mi Ilona wierzyć, ja tutaj odpoczywam. Wokół lasy, szum wody z kaskady oczka, rano o czwartej budzi Cię śpiew ptaków. Po prostu raj na ziemi. ;:3
Nie możemy jednak z żoną rozwinąć skrzydeł, ponieważ podłożem na którym sadzimy rośliny jest piach. Działka była kiedyś lasem iglastym. Myślę jednak, że jak na te warunki glebowe to i tak wiele roślin pięknie rośnie. ;:138
Awatar użytkownika
Bogumilka
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3579
Od: 10 lut 2008, o 17:50
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.

Re: Ogród, moja życiowa pasja

Post »

Boszeeeee mieszkasz z małżonką w niebie ;:3 Jeju jak pięknie u Was ;:63 Muszę ochłonąć i zebrać myśli i napatrzeć sie jeszcze raz na oczko :shock:
Awatar użytkownika
Nikitka
200p
200p
Posty: 330
Od: 27 lip 2010, o 16:30
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Na ziemskim padole...

Re: Ogród, moja życiowa pasja

Post »

Wow, pięknie tam macie ;:224 żekłabym, że nawet bardzo romantycznie. To musi być coś wspaniałego, obudzi się rano i mieć przed oczami taki widok, słyszeć ptasi śpiew i jeszcze ten zapach lasu o poranku. Aż się rozmażyłam...

Ja pierwsze co słyszę po przebudzeniu to: wstawaj, kawe zrób :;230 A później to już tylko samochody...
Awatar użytkownika
Mireczek1965
200p
200p
Posty: 384
Od: 3 sie 2011, o 12:06
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Stanisławów

Re: Ogród, moja życiowa pasja

Post »

Bogusiu Raj widać dopiero na wiosnę jak zaczynają kwitnąć, lilie, hortensje, rododendrony, magnolie
Nikitka Ja z żoną piję rano kawkę na tarasie wsłuchując się w poranny śpiew ptactwa leśnego. Zróbmy kawał zbliżającej się jesieni, wirtualnie odwrócimy pory roku.
Niech stanie się wiosna ;:3

Obrazek
Awatar użytkownika
Nikitka
200p
200p
Posty: 330
Od: 27 lip 2010, o 16:30
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Na ziemskim padole...

Re: Ogród, moja życiowa pasja

Post »

Chciałam pochwalić jeszcze brzozowego ludzika, naprawdę fajnie wygląda :D To twoje dzieło czy kupione?
Awatar użytkownika
Mireczek1965
200p
200p
Posty: 384
Od: 3 sie 2011, o 12:06
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Stanisławów

Re: Ogród, moja życiowa pasja

Post »

Wykonałem go z brzozy. pomysł ściągnięty od osób trudniących się sprzedażą takich ludzików. Większość przedmiotów znajdujących się na działce wykonałem osobiście, taki Adam Słodowy :;230
Przedstawię Pana i władcę naszego ogrodu, oto kot Fred:

Obrazek
Awatar użytkownika
Bogumilka
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3579
Od: 10 lut 2008, o 17:50
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.

Re: Ogród, moja życiowa pasja

Post »

Fredzio ma ładne futerko ;:63 A kwkę to ja też lubię pić rano w ogrodzie razem z M, ale ptszków mało co słychać, bo nasza psina jak nas widzi to dostaje szału i szczeka, skomli i diabli wiedzą co ona jeszcze wyrabia :;230 i cała uwaga skupia sie na niej ;:224
Awatar użytkownika
Mireczek1965
200p
200p
Posty: 384
Od: 3 sie 2011, o 12:06
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Stanisławów

Re: Ogród, moja życiowa pasja

Post »

Też mam dwie psinki jednego owczarka, a drugi to znajda. Załączam zdjęcia. Może to nie kwiaty ale jakby nie było część składowa mojego ogrodu.

Obrazek

Obrazek
Awatar użytkownika
pamelka
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 7288
Od: 30 gru 2009, o 00:34
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Lubelskie

Re: Ogród, moja życiowa pasja

Post »

Mireczek1965 pisze: mnie się wydaje, że są to najłatwiejsze rośliny do hodowli.
I takiego przekonania życzę jak nnajdłużej, moje w tym roku dopadły przędziorki i pryskam co jakiś czas. Na szczęście kwitną ;:108
Piękne psiaki i piękny ogród, zazdroszczę odgłosów płynącej wody :wink:
Awatar użytkownika
grazka2211
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2820
Od: 14 paź 2008, o 11:15
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: MILICZ-CAVAN-IRLANDIA

Re: Ogród, moja życiowa pasja

Post »

Mirku pięknie dużo przestrzeni i las .U mnie sama glina i kamieni,iłku czy czegoś takiego więc mogę się po części wymienić.Wyszłam dzisiaj na swój ogródek i prawie się utopiłam mam tak po wczorajszym deszczu nasiąkniętą glebę.Tylko tyle że 200 litrów deszczówki mam nazbierane przez jeden dzień.
doniczkowe , prace mojej córki ZAPRASZAM.
Przepraszam za błędy w tekstach .Winą jest sprzęt z którego korzystam .
Awatar użytkownika
bina12
1000p
1000p
Posty: 1729
Od: 17 mar 2011, o 13:15
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: świętokrzyskie

Re: Ogród, moja życiowa pasja

Post »

:wit Mirku Ogród cudny ;:180 - otoczenie nieziemskie , widać ,że kochacie kwiaty i rośliny - A zwierzyniec fantastyczny , ja też chcę takiego kociaka - Owczarka mam , prawie identyczny , ma na imię Zoran. :lol:
- Motyle wymyślają cudowne bajki, by je podszeptywać kwiatom.- Pozdrawiam Ewa

Na końcu tęczy - Na końcu tęczy cz.2
Awatar użytkownika
Mireczek1965
200p
200p
Posty: 384
Od: 3 sie 2011, o 12:06
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Stanisławów

Re: Ogród, moja życiowa pasja

Post »

pamelka, Jolu dziękuję za miłe słowa. :wit Autentycznie przy moich daturach jedyne co robię to nawożenie i podlewanie. Może jeszcze jedno, aby dobrze rosły potrzebna jest dużą donica. O przędziorkach lub innym robactwie nawet nie myślę, nie stosuję żadnych oprysków. Z roku na rok są coraz większe.

grazka2211 Grażynko miło, że zaglądasz do mnie, myślałem, że interesujesz się tylko storczykami. Mogę Ci oddać trochę piachu. Mnie przyda się glina. I tak jako jedyni mamy w lesie normalny trawnik i rośliny, które według innych nie powinny się tutaj przyjąć, a w ogóle i rosnąć. Mieszkamy na górce więc ulewy nam nie zaszkodzą. Boimy się bardziej mocnych wiatrów, mogą się drzewa przewrócić, a sosny mają po 29 metrów. :lol:

bina12 Ewo, dziękuję za ciepłe słowa o naszej działce. Wkładamy w ten ogród wysiłek, serce. Nikt nam nie wierzy, że na piachu rosną kwiaty, drzewa owocowe, magnolie, lilie.
Z kotkiem będzie problem, Fredek jest kastratem. :cry:
Matrix2
500p
500p
Posty: 666
Od: 29 sie 2010, o 11:44
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: południe Polski

Re: Ogród, moja życiowa pasja

Post »

ogród wspaniały i jego dopełnieniem są zwierzęta zarowno kot jak i psy bardzo udane. Zawsze dziwi mnie gdy ktos mówi albo ogród albo pies. Przecież to wszystko można bardzo dobrze połączyć. Dla mnie ogród, nawet najpiękniejszy, bez zwierząt jest niepełnym ogrodem ...
Rysiek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”