Róże Georginii (Alicji) cz. II

Awatar użytkownika
Georginia
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 6068
Od: 10 lis 2009, o 16:47
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Sochaczew

Re: Róże Georginii (Alicji) cz. II

Post »

Jadziu dziękuję, z tych róż to nie wszystkie moje .Ja niestety już nie mam tyle miejsca.Teraz to już nawet nie sprawdzam jak dziewczyny piszą co sadzą.Bo wolę nie wiedzieć czego nie będę miała. :cry:
Awatar użytkownika
JAKUCH
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 33424
Od: 19 paź 2008, o 21:39
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Bytom

Re: Róże Georginii (Alicji) cz. II

Post »

Ja juz nawet na linki nie patrzę bo i po co jak nie mogę juz żadnej posadzić . Miejsca brakło na razie, bo nie wiem czy wszystkie sie obudzą
Pozdrawiam gorąco Jadzia.
Oaza Linki Grupa Śląsk, Aktualny wątek
Awatar użytkownika
Georginia
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 6068
Od: 10 lis 2009, o 16:47
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Sochaczew

Re: Róże Georginii (Alicji) cz. II

Post »

No właśnie ,po co mam być chora. ;:219
Awatar użytkownika
camellia
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4513
Od: 21 mar 2010, o 16:00
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: mazowieckie

Re: Róże Georginii (Alicji) cz. II

Post »

Bardzo ładne te krzewy, a pienna zapakowana wzorcowo ;:138 Widzę, że dołożyli też jakąś kartkę, pocztówkę - nie wiem co to.
Souvenir de la Mailmaison im wymarzła w szkółce? A ja chciałam ją u siebie sadzić, chyba ją sobie odpuszczę, na rzecz innej, może jeszcze bardziej wrażliwej :lol: ;:223
Awatar użytkownika
dwostr
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2689
Od: 25 mar 2008, o 15:38
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Mazowsze

Re: Róże Georginii (Alicji) cz. II

Post »

Alu, piękne krzaczki! Cieszę się ,że kilka z nich będzie rosło u mnie ;:196 .Dziękuję za wspólny zakup, dzięki Twoim znajomościom z kurierem i moje róże przyjechały w komfortowych warunkach :D
Serdecznie pozdrawiam Danuta
edulkot
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 9887
Od: 4 lut 2011, o 17:31
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Śląsk

Re: Róże Georginii (Alicji) cz. II

Post »

Alu jak zobaczyłam te wiązki róż to myślałam że to wszystko Twoje ale doczytałam że zamówienie zbiorowe. Pienna wzorowo zapakowana i jaka dorodna, już nie mogę się doczekać jak będzie kwitła. ;:138
Byłam w naszym ogrodniczym i mają pienne róże typu pienna i jeszcze w kartonach woskowane, to normalnie skandal żeby w centrum ogrodniczym takim badziewiem handlowali. :evil:
Awatar użytkownika
Georginia
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 6068
Od: 10 lis 2009, o 16:47
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Sochaczew

Re: Róże Georginii (Alicji) cz. II

Post »

Asiu to jest instrukcja jak postępować z różami po otrzymaniu przesyłki.Widzę że lubisz wyzwania. :lol:

Danusiu Stadt Rom którą zamówiłaś jest wyjątkowo wypasiona.Grubaśne korzenie i masa pędów.Będziesz zadowolona.Kurier już od dwóch lat przywozi mi róże więc teraz to już dobry znajomy.Ma mój nr. telefonu i nie odjedzie dopóki nie dostarczy róż do rąk własnych.

Majeczko ale ludzie kupują te róże i nawet nie wiedzą że można inaczej.My mamy już inną świadomość.W końcu tyle się mówi o jakości na FO że wiemy co dobre.
Awatar użytkownika
camellia
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4513
Od: 21 mar 2010, o 16:00
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: mazowieckie

Re: Róże Georginii (Alicji) cz. II

Post »

O, widzę i czytam, że teraz taka instrukcja to już niemal standard.
Lubię takie różane wyzwania, pewnie podejmowałabym ich więcej, gdybym mieszkała w domu przez cały rok. Niestety, jestem tylko przez trzy miesiące. teraz szaleję za Maréchal Niel. Z R. też jeszcze chciałabym zamówić, przede wszystkim resztę polskich odmian. Może, jak się uda to pod koniec kwietnia zamówię w pojemnikach.
Awatar użytkownika
Georginia
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 6068
Od: 10 lis 2009, o 16:47
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Sochaczew

Re: Róże Georginii (Alicji) cz. II

Post »

Asiu z polskich ma oczywiście Chopina,Wenroze i Jarocin.Wenroza w ubiegłym sezonie posadzona nie bardzo się spisała słabo kwitła i zgubiła wszystkie liście z powodu plamistości.Chopin jak zwykle piękny. Ale musi się dobrze zadomowić.Natomiast o Jarocinie nie wiele powiem ,bo sadziłam go latem z doniczek,trochę kwiatków miał ale raczej się ukorzeniał.Teraz drugi sezon więc czekam na więcej.
Awatar użytkownika
dodad
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 5860
Od: 21 cze 2009, o 18:22
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: małopolska Gorlice

Re: Róże Georginii (Alicji) cz. II

Post »

Piękne sadzonki dostałaś z R. Zamówiłam u nich w tym roku po raz pierwszy i mam nadzieje,że będą równie okazałe.
Ogród - moje miejsce na ziemi
Zapraszam serdecznie - moje linki
Pozdrawiam, Dorota
x-ag-a
---
Posty: 13320
Od: 23 kwie 2011, o 19:59
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: Róże Georginii (Alicji) cz. II

Post »

Alu, piękne róże zamówiłaś i dostałaś super sadzonki... Ja z R. jestem bardzo zadowolona, naprawdę się coraz lepiej starają, co przekłada się na polecenie ich kolejnym kupującym i kolejne zamówienia - obopólne zadowolenie :)
Awatar użytkownika
camellia
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4513
Od: 21 mar 2010, o 16:00
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: mazowieckie

Re: Róże Georginii (Alicji) cz. II

Post »

Venrosa u mnie też słaba, w ciągu roku wypuściła jeden marny kwiatek, widocznie potrzebuje czasu... Za to Jarocin uważam za bardzo udany zakup ;:108 Dobrze, choć trochę nieregularnie się rozrósł, raczej nie chorował a kwiaty ma w przepięknym malinowym odcieniu. Równie dobrze spisał się Merkury 2000, Chopin kwitł mi raz i trochę chorował na plamistość. Mam jeszcze Św. tereskę, taka miniatureczka a kwitła niemal non stop. Weneda - też mam, jeszcze mało kwitła ale zapowiada się ciekawie.
Awatar użytkownika
Georginia
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 6068
Od: 10 lis 2009, o 16:47
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Sochaczew

Re: Róże Georginii (Alicji) cz. II

Post »

Dorotko jak przyjdą Twoje to pokażesz nam.Myślę że to początek udanej współpracy z Rosarium.

Agnieszko masz rację sadzonki w tym roku są wyjątkowe.Obsługa jak zwykle profesjonalna.Miałam sporo tych róż i przesyłka została rozłożona na dwie raty.Teraz przyszły z gołymi korzeniami ,bo czas je posadzić .A pod koniec kwietnia przyjdą same doniczkowane.Więc praca się nie spiętrzy i nie będzie pośpiechu.

Asiu to sporo masz już polskich róż.Ja bym chciała jeszcze Prof.Kownas i M.Kopernik.Kownasa widziałam w Powsinie.W większych nasadzeniach wygląda pięknie.
Zablokowany

Wróć do „Moje róże !”