Moje spełnione marzenie Małgocha 1960

Zdjęcia naszych ogrodów.
Awatar użytkownika
malgocha1960
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 15611
Od: 8 lut 2010, o 18:15
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Polska

Re: Moje spełnione marzenie Małgocha 1960

Post »

Krysiu ,byłam pasażerem, zupełnie nie wiem jak się jedzie.Szkółka jak to szkółka,ale maja piękny wielki ogród, po którym można chodzić. Każda roślinka,drzewko,krzaczek jest oznaczone tak,że wiadomo co to jest.
Gosiu, nie siedzieliśmy długo,Genia z mężem, Ania i Paweł pojechali do Przemka,a my wróciliśmy do domu, Bożence spieszyło się.Ja bym też chętnie obejrzała Przemka włości, bo na zdjęciach wszystko pięknie to wygląda, ale jak mus to mus,może jeszcze kiedyś będzie okazja?

A to już mój wczorajszy ogród.Miałąm zrobić zdjęcia nowozakupionych roślin,ale na razie jest mocno zimno i wieje jak w kieleckim.

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
X_r-o
---
Posty: 2227
Od: 25 lis 2005, o 09:06
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: Moje spełnione marzenie Małgocha 1960

Post »

Dołączam się do nowego wątku i cieszę się z możliwości spotkanie Cię :D Impreza bardzo udana ;:138
Widzę, że wszystkich zachwycił świerk Cruenta :D
X_r-o
---
Posty: 2227
Od: 25 lis 2005, o 09:06
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: Moje spełnione marzenie Małgocha 1960

Post »

Podwójnie mi się wysłało :oops:
Awatar użytkownika
malgocha1960
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 15611
Od: 8 lut 2010, o 18:15
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Polska

Re: Moje spełnione marzenie Małgocha 1960

Post »

Witaj Paweł,cieszę się,że cię poznałam. Widziałam u ciebie taki świerk, nie pamiętasz czy on jest bardzo drogi?Może bym go gdzieś wcisnęła, bo jest przepiękny.
X_r-o
---
Posty: 2227
Od: 25 lis 2005, o 09:06
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: Moje spełnione marzenie Małgocha 1960

Post »

Gosiu ten mój świerk to Rydal, bardzo podobny i różni się tylko nieznacznie wybarwieniem. Ten mój jest chyba intenstwniej czerwony. Niemal identyczny jest jeszcze Rubraspicata. Dobrze nie pamiętam, ale swoją sadzonkę kupiłem za jakieś 20 zł i miała wtedy coś około 15 cm. Póki co rośnie dosyc spokojnie (mniej więcej 10 cm rocznie), ale jak się dobrze przekorzeni to na pewno przyspieszy :)
Nie moge przeboleć, że drugi egzemplarz swojego oddałem na zmarnowanie ;:223
Awatar użytkownika
malgocha1960
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 15611
Od: 8 lut 2010, o 18:15
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Polska

Re: Moje spełnione marzenie Małgocha 1960

Post »

U nas we wrześniu co roku jest Agra, wystawa szkłkarzy z róznych regionów kraju.Nigdy nie rozglądałam się za iglakami,ale tego z czerwonymi wybarwieniami koniecznie muszę mieć. Która z tych odmian jest przez ciebie najbardziej polecana?
X_r-o
---
Posty: 2227
Od: 25 lis 2005, o 09:06
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: Moje spełnione marzenie Małgocha 1960

Post »

Wszystkie są bardzo podobne do siebie. Rosną bardzo podobnie i jak na moje amatorskie oko różnia się tylko wybarwieniem młodych przyrostów. Jedne sa bardziej, a inne mniej czerwone. Chyba najczęściej spotykany jest Rydal, później Cruenta, a najrzadziej Rubraspicata. Nie daj się tylko naciągnąć na małą sadzonkę za kilkadziesiąt lub kilkaset złotych, bo i takie oferty widziałem :wink: Ja wiem, że trudno oprzeć sie zakupowi jak widzisz takie cudo jak to w Pęchcinie w pełni rozkwitu, ale po prostu szkoda pieniędzy.
A jak podobają Ci się takie iglaste kolorowanki to polecam też świerk Białobok :) Jak wpiszesz w Google to na pewno wysskocza Ci obrazki. Tylko że ten jest niemal zupełnie biały :)
Awatar użytkownika
kamykkamyk2
500p
500p
Posty: 543
Od: 26 gru 2010, o 08:57
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: okolice Warszawy

Re: Moje spełnione marzenie Małgocha 1960

Post »

I ja się melduję w nowym wątku :wit . Po zdjęciach widzę że fajny ten ogród Szmita... ;:108
Pozdrawiam kamyk

Ogród kamyka
Awatar użytkownika
malgocha1960
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 15611
Od: 8 lut 2010, o 18:15
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Polska

Re: Moje spełnione marzenie Małgocha 1960

Post »

Proszę znowu bardzo o pomoc, bo nie wiem jak zrobić,żeby było widać te poprzednie linki?

-- 1 maja 2011, o 08:19 --

Proszę znowu bardzo o pomoc, bo nie wiem jak zrobić,żeby było widać te poprzednie linki?
Awatar użytkownika
Isia
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2939
Od: 27 maja 2007, o 17:55
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Płock

Re: Moje spełnione marzenie Małgocha 1960

Post »

Gosiu w końcu trafiłam do Ciebie (wczoraj nie mogłam wątku odnaleźć) Ja też bardzo sie cieszę z udanego spotkania i chociaż już może nie jestem tak bardzo aktywna na forum jak jeszcze rok temu (więcej obowiązków domowych i słuzbowych) to chętnie zaglądam i cichutko podziwiam. Piękne masz tulipanki :D ;:3 Pozdrawiam serdecznie
Awatar użytkownika
malgocha1960
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 15611
Od: 8 lut 2010, o 18:15
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Polska

Re: Moje spełnione marzenie Małgocha 1960

Post »

Proszę jeszcze raz o poradę jak mam zrobić,żeby wyskoczył mi napis z 3 wątkiem.
Awatar użytkownika
przemekg
1000p
1000p
Posty: 1673
Od: 9 sty 2010, o 16:59
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: północne Mazowsze

Re: Moje spełnione marzenie Małgocha 1960

Post »

Witam i ja się bardzo cieszę z tego spotkania :D miło było Cię poznać, a dzień tak szybko mijał
Pozdrawiam
Cz. I
Cz. II
Awatar użytkownika
AGNESS
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 24813
Od: 5 wrz 2008, o 16:59
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: lubelskie

Re: Moje spełnione marzenie Małgocha 1960

Post »

Małgosiu melduję się w nowym wątku :wit Widzę, ze spotkanie było bardzo udane, odbyło się w miłej atmosferze :D Zakupy super, ciekawa jestem jakie hortensje kupiłaś, o Limelight już doczytałam, jest cudna, to moja ulubiona bukietówka :D
Zablokowany

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”