Konkurs AF - Styczeń 2010 / unieważniony

Pytania techniczne i organizacyjne do Admina i Moderatorów.
Awatar użytkownika
kozula
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2116
Od: 21 sie 2008, o 20:42
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Podkarpacie
Kontakt:

Re: Konkurs AF - Styczeń 2010 / unieważniony

Post »

Na podwórku bawi się piłką grupa dzieci , do których dołączają silniejsze wyrośnięte i każą się tylko przyglądać własnej zabawie . Na taki widok przychodzą rodzice , wywalają wyrostków , oddają piłkę dzieciom . Zabawa zaczyna się od nowa , punkty z poprzedniej nieważne .
Sytuacja w dużym skrócie , mleko się rozlało i pozbierać nie da rady . Rok ma 12 miesięcy , kokursy nie umarły .

Tyle ja , kozula .
Awatar użytkownika
empuza
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4299
Od: 4 cze 2007, o 09:30
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Zachodniopomorskie

Re: Konkurs AF - Styczeń 2010 / unieważniony

Post »

kozula pisze:Na podwórku bawi się piłką grupa dzieci , do których dołączają silniejsze wyrośnięte i każą się tylko przyglądać własnej zabawie . Na taki widok przychodzą rodzice , wywalają wyrostków , oddają piłkę dzieciom . Zabawa zaczyna się od nowa , punkty z poprzedniej nieważne .
Sytuacja w dużym skrócie , mleko się rozlało i pozbierać nie da rady . Rok ma 12 miesięcy , kokursy nie umarły .

Tyle ja , kozula .
;:138 ;:138 ;:138 ;:138
"Gdy w jednym domu światło gaśnie i ogród przestaje żyć, w drugim rodzi się nowe życie."
Empuzka i jej ROD-wy świat-rok 2012
Awatar użytkownika
Aszka
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4040
Od: 16 wrz 2008, o 15:37
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Pólnocna wielkopolska.Strefa 6B

Re: Konkurs AF - Styczeń 2010 / unieważniony

Post »

Jestem już ponad rok na forum- w tym czasie przeszedł modernizację może i czas na zmianę formuły konkursu.Ale ludzi się zmieni ;:7 tam gdzie rywalizacja tam i gry nieczyste
ida74
---
Posty: 4357
Od: 10 kwie 2008, o 17:03
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Nad stawem

Re: Konkurs AF - Styczeń 2010 / unieważniony

Post »

Kozulo jesteś bardzo mądra.
x-o-1
Konto usunięte na prośbę.
Posty: 1045
Od: 3 cze 2007, o 20:16
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: Konkurs AF - Styczeń 2010 / unieważniony

Post »

Empuzo,

""""A twierdzenie, że jak ktoś chce to może sobie kupić opryskiwacz jest nie na miejscu.
Pamiętajcie, że dla jednego 100 to grosz a dla drugiego wyrzeczenie się wielu rzeczy""""""".

Nie rozumiem dlaczego nie jest na miejscu???
Każdy ma chyba prawo wyrazić swoje zdanie?

Mam nadzieję, ze nikogo nie uraziłam.
""""""""""A ja myślalam, że te konkursy to tylko zabawa? Że to forum ogrodnicze to taka sama przyjemność i uzyskanie pomocy w uprawach, nasadzeniach itp.. Przecież taki opryskiwacz można sobie kupić, jak ktos chce... Czy koniecznie trzeba coś wygrywać?""""""""
Awatar użytkownika
liska
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 10568
Od: 24 mar 2008, o 20:07
Lokalizacja: podkarpacie

Re: Konkurs AF - Styczeń 2010 / unieważniony

Post »

Grzesiu pisze:No ręce opadają..... :(
smutne to jest...
jak sejmowa komisja śledcza....
żal mi ludzi, którzy aż tak się angażują emocjonalnie do tego konkursu....
dokładnie
a czytania ze zrozumieniem (np. regulaminu) uczy szkoła podstawowa..

sory.. Jak ktoś poczuł się urażony to warto wrócić..
z uśmiechami Iza
u liski
Awatar użytkownika
MariaTeresa
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2146
Od: 1 lut 2008, o 02:43
Lokalizacja: małopolska

Re: Konkurs AF - Styczeń 2010 / unieważniony

Post »

Przyznam,że jest mi szczególnie przykro,ze akurat dostało się Aanicie, bo jestem przekonana,ze nawet nie wiedziała,że zbanowana aktualnie forumka spamuje w jej imieniu, tym bardziej,że do mnie wysłała spam na zupełnie kogoś innego. Zignorowałam te pocztę, tym bardziej,że już zdążyłam wcześniej zagłosować, niestety tylko na 1 kandydaturę, a nie chciałam,żeby mając już ostrzeżenie została zbanowana (co właśnie się stało). Ponieważ nie było to było pierwszy raz sądzę,że akurat taki styl mobingu był stylem życia tej zban. forumki. Przykro,że akurat ucierpiała Anita, która nawet nie próbowała czegoś takiego, ani nawet nie przypominała się w wątkach.
Osobiście uważam,że można zawiesić kandydaturę osoby ,która spamuje innych by na nią właśnie głosowano, bo przecież nie karze się nikogo za cudze grzechy.
Z poważaniem MariaTeresa
Awatar użytkownika
rose_marek
-Moderator Forum-.
-Moderator Forum-.
Posty: 1304
Od: 14 wrz 2008, o 09:18
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Oregon, USA

Re: Konkurs AF - Styczeń 2010 / unieważniony

Post »

MariaTeresa pisze:...szczególnie przykro,ze akurat dostało się Aanicie, bo jestem przekonana,ze nawet nie wiedziała,że zbanowana aktualnie forumka spamuje w jej imieniu ...
Proszę przeczytać jeszcze raz ten post: http://forumogrodnicze.info/viewtopic.p ... 1#p1316461
Anitaaa dostała ostrzeżenie za spamowanie. Tym samym wykluczyła się z konkursu.
Pozdrawiam, Marek
rose_marek_malinki
Awatar użytkownika
Grzdyl
500p
500p
Posty: 694
Od: 8 gru 2008, o 00:12
Lokalizacja: Police

Re: Konkurs AF - Styczeń 2010 / unieważniony

Post »

Pierwszy raz otrzymałem na pw prośbę o głosowanie na wymienioną osobę. Zignorowałem to, gdyż nie sądziłem, że jest to praktyka nagminna. Nie sądzę też, by odbyło się to za zgodą lub wiedzą zainteresowanej osoby. Dla mnie, taką agitacją, spamer wyrządza kandydatowi niedźwiedzią przysługę.

Wiele tu napisano o złym regulaminie, lecz nikt nie wziął pod uwagę, że to fundator nagrody ustala zasady jej przyznawania a udział w konkursie nie jest obowiązkowy. Przystępując do konkursu zgadzamy się jednocześnie na jego akceptację i bez znaczenia jest, czy jego regulamin nam się podoba, czy nie. Nie sądzę, by celowe byłoby dopuszczenie możliwości agitacji, gdyż na pewno konkurs zmienił by się jak to już celnie nazwała Baryczka w wyścig szczurów. Wartość nagrody jest tu bez znaczenia, gdyż dla niektórych osób nie o jej wysokość chodzi, lecz o sam fakt zwycięstwa nawet paczki cukierków.

Czy więc taki konkurs w ogóle ma rację bytu? Moim zdaniem tak, lecz ostateczną decyzję pozostawiam fundatorowi nagrody. Kwestię zgłaszania przypadków łamania regulaminu pozostawiam sumieniu zainteresowanych osób a ocenianie autorów "donosów" nie powinny mieć miejsca.
Pozdrawiam,Władek.
Wykształcenie - coś, co mądremu mówi, jak mało wie, natomiast głupiemu, jak wiele potrafi. (J. Tuwim)
Awatar użytkownika
Aska
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3591
Od: 13 kwie 2006, o 14:36
Lokalizacja: Podhale, woj. małopolskie

Re: Konkurs AF - Styczeń 2010 / unieważniony

Post »

MariaTeresa pisze:Przyznam,że jest mi szczególnie przykro,ze akurat dostało się Aanicie, bo jestem przekonana,ze nawet nie wiedziała,że zbanowana aktualnie forumka spamuje w jej imieniu, tym bardziej,że do mnie wysłała spam na zupełnie kogoś innego.
Też mi smutno z tego powodu. Szkoda, że tak niefajnie wyszło. Są kolejne miesiące, ale ten kończy się po prostu przykro...
Awatar użytkownika
MariaTeresa
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2146
Od: 1 lut 2008, o 02:43
Lokalizacja: małopolska

Re: Konkurs AF - Styczeń 2010

Post »

Nalewka pisze:Uprzejmie informujemy, że na podstawie kilku udokumentowanych zgłoszeń userka agata0806 otrzymała ostrzeżenie:
---
Udzielam ostrzeżenia za zabronioną w regulaminie agitację / spamowanie na rzecz jednego z kandydatów w konkursie AF Styczeń 2010. (...)
---
Jako, że jest to kolejne wykroczenie, jesteśmy zmuszeni do czasowego zbanowania forumowiczki agata0806.
W odpowiedzi na post Rose-marek
Zrozumiałam to tak,ze właśnie w/wyżej spamowała na rzecz Anity a nie Anita osobiście na siebie
M-T
Awatar użytkownika
rose_marek
-Moderator Forum-.
-Moderator Forum-.
Posty: 1304
Od: 14 wrz 2008, o 09:18
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Oregon, USA

Re: Konkurs AF - Styczeń 2010

Post »

MariaTeresa pisze:Zrozumiałam to tak,ze właśnie w/wyżej spamowała na rzecz Anity a nie Anita osobiście na siebie
Ta w/wyżej sprawa (z agata0806) była zupełnie osobną sprawą nie mającą nic wspólnego z Anitaaa.
Pozdrawiam, Marek
rose_marek_malinki
jackon
500p
500p
Posty: 865
Od: 6 sty 2008, o 07:24
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Władysławowo

Re: Konkurs AF - Styczeń 2010 / unieważniony

Post »

proponuję wykasować ten przykry temat i rozpocząć nowy konkurs
nie ma się nad czym rozwodzić
regulamin jest regulaminem
pozdrawiam
Jacek
Zablokowany

Wróć do „PYTANIA do Ekipy Moderującej. Techniczne. Archiwalne KONKURSY”