Jak najlepiej rzucić palenie papierosów - 4cz.(2006-2011)

Sekcja uporządkowana tematycznie. Wątki kwalifikuje tylko Administrator.
Stachu 1956

Re: Jak najlepiej rzucić palenie papierosów - 4cz.(06.10- ...)

Post »

21 mcy bez papierosa .
Awatar użytkownika
Locutus
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 12182
Od: 17 kwie 2010, o 16:48
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Romilly-sur-Seine
Kontakt:

Re: Jak najlepiej rzucić palenie papierosów - 4cz.(06.10- ...)

Post »

Mnie minął miesiąc bez papierosa dwa dni temu i nawet tego nie zauważyłem...

Ja zupełnie nie rozumiem, co to za bujdy, że palenie jest rzucić trudno. Kopciłem jak lokomotywa, przynajmniej paczkę dziennie, w przypadku większego stresu (oraz oczywiście do piwa i innych napojów wyskokowych) potrafiłem co piętnaście minut papierosa palić ? i rzuciłem bez żadnych zauważalnych problemów. Przez pierwsze dni bardziej brakowało mi rytuałów związanych z paleniem (w stylu: mam coś do zrobienia ? to najpierw sobie zapalę, zanim zabiorę się do roboty; ewentualnie jestem w trakcie robienia czegoś ? to zrobię sobie przerwę na papierosa) niż samych papierosów...

Tak czy siak zdecydowanie NIE zostanę antynikotynowym neofitą. ;-) Palenie jest cool. ;:209

Pozdrawiam!
LOKI
ganio4
1000p
1000p
Posty: 1571
Od: 11 maja 2009, o 09:27
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Stąd

Re: Jak najlepiej rzucić palenie papierosów - 4cz.(06.10- ...)

Post »

:;230

Obrazek
Kasia
Awatar użytkownika
dzieci2
200p
200p
Posty: 364
Od: 20 lip 2011, o 19:52
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: koło Wrocławia

Re: Jak najlepiej rzucić palenie papierosów - 4cz.(06.10- ...)

Post »

Ja nie palę od 04.01.2010 czyli rok i 7 mcy

Nie powiem nie było łatwo ale tym większa satysfakcja...
Awatar użytkownika
Ziel-ona
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2285
Od: 21 gru 2007, o 21:19
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: okolice Poznania

Re: Jak najlepiej rzucić palenie papierosów - 4cz.(06.10- ...)

Post »

Najlepiej (to dotyczy tylko kobiet) zajść w ciąże :D Paliłam jak smok, prawie paczka dziennie...gdy tylko się dowiedziałam, że będę mamą zaczęłam walkę. Przyznaje, było trudno. Walczyłam z tym dziadostwem dwa miesiące, a dziś...ładnie pachnę :wink: Nie palę od ponad roku i dobrze mi z tym :D No i moja córcia jest zdrowa :D
MirekL
Przyjaciel Forum - Ś.P.
Przyjaciel Forum - Ś.P.
Posty: 3566
Od: 10 lis 2008, o 20:26
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: Jak najlepiej rzucić palenie papierosów - 4cz.(06.10- ...)

Post »

Ha... chyba byłoby mi trudno...znaczy zajść, chociaż... ponoć jakaś nagroda przewidziana finansowa znaczna :lol:

Jutro pół roku
Awatar użytkownika
Napoleon
500p
500p
Posty: 780
Od: 23 lis 2010, o 14:04
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Z nad morza

Re: Jak najlepiej rzucić palenie papierosów - 4cz.(06.10- ...)

Post »

Najlepiej rzucic palenie tak Bardzo Daleko ! tak aby nie wróciło :wink: :wink: :wink:
"Naj­pierw Cię ig­no­rują. Po­tem śmieją się z Ciebie. Później z Tobą wal­czą. Później wyg­ry­wasz." Mahatma Ghandi
Stachu 1956

Re: Jak najlepiej rzucić palenie papierosów - 4cz.(06.10- ...)

Post »

Dzisiaj 22 mce bez papierosa .
x-suzana
Konto usunięte na prośbę.
Posty: 2348
Od: 15 gru 2009, o 11:41
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: Jak najlepiej rzucić palenie papierosów - 4cz.(06.10- ...)

Post »

Mój mąż pali.Najgorszy jest ten smród po wypaleniu papierosa.Wywalczyłam, że wychodzi palić na balkon. Ale jak wróci do mieszkania zaraz po wypaleniu papierosa też można zasmrodzić całe mieszkanie, bo to jest w oddechu, nie pomoże wietrzenie mieszkania, przechodzą firanki i już nawet nie wiem skąd się to bierze, wszędzie czuć czy to kuchnia czy pokój nie ma różnicy. Oczywiście jest wielce obrażony, że coś mówię, ciężka sprawa.
anka_
ZBANOWANY
Posty: 1603
Od: 12 lip 2010, o 14:06
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: Jak najlepiej rzucić palenie papierosów - 4cz.(06.10- ...)

Post »

Tak.... dopiero jak człowiek rzuci to czuje jak to g... śmierdzi. :roll:
Awatar użytkownika
takasobie
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 9814
Od: 1 mar 2009, o 22:32
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Poznań

Re: Jak najlepiej rzucić palenie papierosów - 4cz.(06.10- ...)

Post »

suzana pisze:Mój mąż pali.Najgorszy jest ten smród po wypaleniu papierosa.Wywalczyłam, że wychodzi palić na balkon. Ale jak wróci do mieszkania zaraz po wypaleniu papierosa też można zasmrodzić całe mieszkanie, bo to jest w oddechu, nie pomoże wietrzenie mieszkania, przechodzą firanki i już nawet nie wiem skąd się to bierze, wszędzie czuć czy to kuchnia czy pokój nie ma różnicy. Oczywiście jest wielce obrażony, że coś mówię, ciężka sprawa.
A jak śmierdzą ubrania!!! Z moim mężem mam to samo. Chodzi na papierosa na zewnątrz, ale potem jak wejdzie śmierdzi w całym domu. Nawet w sypialni śmierdzi, bo ubrania przesiaknięte są dymem i pozostawione zatruwają atmosferę. Chyba wywieszę nakaz rozbierania się przed drzwiami :;230

PS Też kiedyś paliłam. Kilka lat temu rzuciłam, nawet nie liczę ile.
Miłka
Aktualny wątek: Taki - sobie ogród cz.6
Awatar użytkownika
Locutus
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 12182
Od: 17 kwie 2010, o 16:48
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Romilly-sur-Seine
Kontakt:

Re: Jak najlepiej rzucić palenie papierosów - 4cz.(06.10- ...)

Post »

Ja chyba jakiś dziwny jestem. Nie dość, że rzuciłem palenie z dnia na dzień i bez większych problemów, choć paliłem około paczki dziennie, a przy sprzyjających paleniu okazjach (stres, alkohol) dużo więcej, to jeszcze teraz wcale mi zapach tytoniu nie przeszkadza...

Pozdrawiam!
LOKI
Alembik

Re: Jak najlepiej rzucić palenie papierosów - 4cz.(06.10- ...)

Post »

Ja trochę palę, zwłaszcza przy piwku, ale na drugi rok planuję (nie, nie przestać palić). Planuję zasadzić tytoń i osobiście go przerobić. To chemiczne ścierwo ze sklepu nie jest szczególnie pyszne, jest w tym zbyt wiele chemii nie chodzi tylko o pryskanie, lecz o to w jaki sposób są przerabiane. Ponoć dodają do tego nawet mocznik.
Zablokowany

Wróć do „WSZYSTKO o... Bazy wiedzy użytecznej”