Czy pamiętacie jeszcze Annę Jantar z Sopotu z koncertów ?

Humor, psychologia, podróże, pokrewne.
Awatar użytkownika
moder1
Moderator Forum.
Moderator Forum.
Posty: 30
Od: 28 maja 2006, o 09:43

Czy pamiętacie jeszcze Annę Jantar z Sopotu z koncertów ?

Post »

-
...tak mało trzeba nam..i dużo tak... ;:117
---...== Moderator Forum z prawami Administracyjnymi ==...---
FORUMOGRODNICZE.info */ Mówmy znajomym o Naszym Forum. Zaproś Ich do Nas...
Awatar użytkownika
SATI
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 311
Od: 26 maja 2006, o 15:50
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: SKIERNIEWICE

Post »

aby szczęśliwym być drugiemu szczęście dać........... ;:54 ;:114 pamięamy
Timka

Post »

Wystarczy ciepło rąk, muśnięcie warg, wystarczy żeby ktoś pokochał nas.
Żeby szczęśliwym być i szczęście dać, tak mało trzeba nam i dużo tak.
Pamiętamy :!:
Pewnie sporo nas tu na forum z tego pokolenia :P
Awatar użytkownika
SATI
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 311
Od: 26 maja 2006, o 15:50
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: SKIERNIEWICE

Post »

Moder to jest najlepsze pokolenie wychowane na piosenkach A. Jantar .Timka też jeszcze pamięta.Ach Gdzie się podziały tamte prwatki ;:1 ;:114
Awatar użytkownika
moder1
Moderator Forum.
Moderator Forum.
Posty: 30
Od: 28 maja 2006, o 09:43

Post »

Właśnie !
Ponieważ z Adminem na ten temat dość długo rozmawialiśmy o niej i często w firmie A.J. "leci" postanowiliśmy Wam przypomnieć.
;:114
---...== Moderator Forum z prawami Administracyjnymi ==...---
FORUMOGRODNICZE.info */ Mówmy znajomym o Naszym Forum. Zaproś Ich do Nas...
Awatar użytkownika
nemo56
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 1623
Od: 18 sie 2005, o 15:16
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Poznań

Post »

znałem A. Jantar (właśc. Anna Szmeterling) gdy w latach 1968-70 byłem w wojsku w Poznaniu na ul.Ułańskiej a ONA miała próby we Wytwórni Papierosów naprzeciwko jednostki przy ul, Wojskowej. Wtedy śpiewała w zespole Waganci a w zespole grał J. Kukulski. Chodziliśmy tam posłuchać prób bo sami mieliśmy zespól muzyczny w jednostce. Przy okazji dostawaliśmy od pracowników papierosy "z metra".
Pamiętam ten tragiczny dzień 14.03.1980r kiedy podali w TV, że w lasach Kabackich rozbił się samolot rejsowy LOTu. Nikt nie przeżył. Była tam również młodzieżowa reprezentacja bokserów z USA.
Jakub . . . . .
Awatar użytkownika
Eliza
---
Posty: 489
Od: 7 wrz 2005, o 14:19
Lokalizacja: Olsztyn

Post »

Ja tez ten dzień pamiętam. Wieszałam wtedy pranie ( mieszkałam wtedy w Ciechocinku), grało radio i podali w wiadomościach o katastrofie. Nie chciałam wierzyć że to "ta" Anna Jantar. ;:151
Być wolnym to móc nie kłamać
(Albert Camus)
Awatar użytkownika
nemo56
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 1623
Od: 18 sie 2005, o 15:16
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Poznań

Post »

właśnie, pamiętam, podano listę zabitych i tam "Jantar Anna" - nie inaczej.
Jakub . . . . .
Awatar użytkownika
SATI
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 311
Od: 26 maja 2006, o 15:50
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: SKIERNIEWICE

Post »

Wczoraj byłam w pracy i muszę wam powiedzieć zespół na weselu bardzo dużo grał utworów Anny Jantar ludzie świetnie się bawili śpiewali aż miło było posluchać :D
Awatar użytkownika
Elizabetka
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 8474
Od: 4 lip 2006, o 20:04
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Śląsk

Post »

Ja też bardzo lubię piosenki Anny Jantar i nawet mam jej autograf, który dostałam pocztą po udziale w konkursie. Pozostały przepiękne piosenki
i mamy teraz ...tyle słońca w cały mieście... ;:12
A w dzień katastrofy /chodziłam wtedy do gimpla/ wszystkie koleżanki ze mną beczały. To było tak nie dawno.
Awatar użytkownika
Elizabetka
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 8474
Od: 4 lip 2006, o 20:04
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Śląsk

Post »

Tak czas jest nieubłagany a my wiecznie młodzi. Przepiękne piosenki zostaną i już.
Awatar użytkownika
broniusz
---
Posty: 375
Od: 24 mar 2006, o 21:18
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post »

Ze względu na mój wiek watek ten jest nieco dla mnie abstrakcyjny... Piszecie wszyscy o tym wydarzeniu tak emocjonalnie... Ja go nie pamiętam - byłem jeszcze za mały... Wytłumaczcie mi proszę, co w Niej było takiego elektryzującego, innego od reszty, że wciąż po tylu latach jest z takim, smutkiem i uczuciem wspominana... Uświadomcie młodzieniaszka :wink: I nie miejcie mi za złe, że o to pytam, bo robię to bez żadnych podtekstów - ot, tak - z prawdziwej cirekawości...
Broniusz
Awatar użytkownika
Eliza
---
Posty: 489
Od: 7 wrz 2005, o 14:19
Lokalizacja: Olsztyn

Post »

broniusz pisze:Ze względu na mój wiek watek ten jest nieco dla mnie abstrakcyjny... Piszecie wszyscy o tym wydarzeniu tak emocjonalnie... Ja go nie pamiętam - byłem jeszcze za mały... Wytłumaczcie mi proszę, co w Niej było takiego elektryzującego, innego od reszty, że wciąż po tylu latach jest z takim, smutkiem i uczuciem wspominana... Uświadomcie młodzieniaszka :wink: I nie miejcie mi za złe, że o to pytam, bo robię to bez żadnych podtekstów - ot, tak - z prawdziwej cirekawości...
Broniuszu nie wiem co takiego było w niej ale "leciało' wtedy dużo jej piosenek w radiu. Były to sympatyczne przeboje. Ja wtedy byłam w wieku że zaczynałam interesowac się muzyką a że nie miałam żadnego sprzętu słuchałam chetnie naszych polskich piosenek które nawet podobały mi się.
Była to sympatyczna osoba, zawsze uśmiechnieta, o czystym głosie, który "przyciągał ucho". A teraz śpiewa jej córka Natalia Kukulska -nawet niektóre przeboje matki. Głos Natalii jest podobny do Anny. Lubię Natalię za jej ąpiew ale i też za to że nie zapomniała o swojej matce, którą straciła będąc dzieckiem.
Być wolnym to móc nie kłamać
(Albert Camus)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Strefa kreatywnego RELAKSU - Zagadki, humor, podróże, psychologia”