Przydomowy ogródek Eweliny, część IV.

Zdjęcia naszych ogrodów.
Zablokowany
Awatar użytkownika
apus
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 5328
Od: 26 kwie 2007, o 21:57
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Małopolska

Re: Przydomowy ogródek Eweliny, część IV.

Post »

Ewlinko pomidorki apetyczne, a Twój ogród jak zwykle zachwycający! ;:167
I serdecznie Ci gratuluję powiększenie włości! ;:304 ;:215 ;:138
Pozdrawiam, Basia.
viewtopic.php?f=2&t=117468
Awatar użytkownika
ewelkacha88
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 7990
Od: 22 maja 2013, o 17:54
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: PODKARPACIE

Re: Przydomowy ogródek Eweliny, część IV.

Post »

Witajcie :wit .


Nie wiem jak Wy ale ja mam już dosyć tych upałów ;:222 . Nic mi się nie chce a ogród stoi samopas :roll: . Ograniczam się jedynie do podlewania . Nie mam nawet nowych zdjęć ale nic ciekawego się nie dzieje ;:224 . Róże powoli będą powtarzać kwitnienie ale to młodziki dlatego na szał kwiecia nie liczę :lol: . Prym wiodą teraz hortensje, jeżówki ;:333 . Ja namiętnie przeglądam ofertę cebulowych i zacieram rączki .


Jagi niestety sprawy urzędowe trwały sporo czasu ale najważniejsze, że już po wszystkim ;:138 . Z urządzaniem nie będziemy się spieszyć bo najpierw trzeba zająć się wyrównaniem terenu, który jest dosyć krzywy i trzeba złapać jako taki poziom w stosunku do domu . Tego roku ograniczymy się jedynie do pilnowania żeby to nie zarosło a wiosną mam nadzieję , że zaczniemy coś działać ;:108 . Zimą będę miała sporo czasu na planowanie i oby kiedyś efekty były zadowalające. Pozdrawiam :wit .


Madziu dziękuję ;:196 . Sama jestem ciekawa jak mi to wszystko wyjdzie ale powoli, najpierw wjazd, chodnik a potem rabaty . Zimą będę miała czas żeby sobie rozplanować mniej więcej jak to ma wyglądać ;:108 .


Soniu pracy będziemy mieli sporo ale mam nadzieję, że poradzimy sobie z tym ;:108 . Najbardziej chciałabym się od razu ogrodzić bo pies sąsiada upodobał sobie naszą działkę i brudzi tam. Boję się, że jak zacznę zakładać rabaty to wszystko nam poniszczy ;:222 . Niestety ogrodzenie to jednak koszt więc musimy chwilkę poczekać na tą inwestycję. Jeżówkę White Double Delight szczerze polecam . Mam ją od zeszłego roku a wspaniale się rozrosła i długo kwitnie ;:215 . Dziękuję i wzajemnie ;:196 .


Iwonko dziękuję ;:168 . Jeżówki podbiły moje serce i na pewno będą kolejne ;:108 . Muszę przyznać, że te odmianowe urosły mi szybciej niż te zwykłe ;:oj . Nie mam pojęcia co jest przyczyną ;:131 .
Awatar użytkownika
Aguss85
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4956
Od: 21 lut 2016, o 18:34
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: okolice Wrocławia, gmina Długołęka

Re: Przydomowy ogródek Eweliny, część IV.

Post »

Ewelka ale świetna wiadomość, nowe włości ;:138 To chyba to, o czym każda ogrodniczka skrycie marzy! :D Mam nadzieję, że Ci to sprawi dużo radości ;:196 Gratuluję również wygranej ;:215 ;:196
"Przymierzyłam szczęście. Pasuje mi, będę nosić."
Zapraszam do mojego ogrodu Warzywnik we fiolecie
Agnieszka
Awatar użytkownika
ewelkacha88
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 7990
Od: 22 maja 2013, o 17:54
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: PODKARPACIE

Re: Przydomowy ogródek Eweliny, część IV.

Post »

Aniu chmury może i wyglądały groźnie ale nic nie popadało ;:306 . One tylko postraszyły. Własne pomidorki są bardzo smaczne . Co prawda mam tylko koktajlowe ale może w przyszłości będę sadziła też i inne. To prawda, dokupiliśmy działkę i teraz mam 19 arów ;:108 . 30 arów ma Kasia więc musiałaś źle doczytać ;:168 . W każdym razie ten nasz areał i tak jest całkiem spory i będzie co robić przez najbliższe lata. Tobie również gratuluję powiększenia włości ;:168 . Praca, nie zająć, nie ucieknie a zdrowie najważniejsze ;:108 . My tego roku nie planujemy wielkich prac bo mój eM jedzie za tydzień na poligon do października a potem ja jadę na trzy tygodnie na turnus rehabilitacyjny z córką i wrócę w listopadzie dlatego nie będziemy mieli czasu na jakieś prace. Wiosną ruszymy z kopyta :wink: .


Lenko dziękuję ;:196 . Bardzo długo to trwało i tym bardziej się cieszę, że już po wszystkim.


Małgosiu dziękuję ;:196 . Rozumiem to bardzo dobrze. Mi było dziwnie wygrać z Ewą bo przecież również Ją odwiedzam :oops: a poza tym ma cudny różany ogród. Mam nadzieję, że Ewa też będzie miała tą przyjemność zwycięstwa.


Dominiko dziękuję ;:196 . Teraz mam pole do popisu ale ile pracy nas teraz czeka . Mam nadzieję, że za kilka lat teren będzie chociaż trochę zagospodarowany. Oby tylko zdrowie dopisało ;:108 . Nie mam pojęcia co do za dalia ale jest przepiękna . Nie wiedziałam, że dalie mogą mieć tak duże kwiaty ;:oj . Na pewno pokuszę się o jeszcze kilka odmian w przyszłym roku ale tym razem z pewnego źródła a nie z marketu :roll: .


Aniu-Ann_85 Heritage mam od jesieni i niewiele mogę na razie o niej powiedzieć. Jak do tej pory trochę marnie mi rośnie bo jest niska ale w ogóle nie jest wiotka. Dumnie trzyma swoje kwiaty ;:108 . Na razie nie kwitła zbyt obficie ale może za rok będzie lepiej. Liczę, że Twoja zmężnieje ;:108 . Dziękuję ;:168 .


Basiu bardzo Ci dziękuję ;:196 i pozdrawiam.


Agnieszko bardzo dziękuję ;:168 . Nowy teren wiążę się z większym wysiłkiem na początku ale mam nadzieję, że podołamy . Potem będzie tylko czysta przyjemność tworzenia i sadzenia ;:173 . Myślę, że każda ogrodniczka skrycie o tym właśnie marzy a zwłaszcza w momencie kiedy brakuje już miejsca na nowe nabytki.


Pozdrawiam i spokojnego dnia życzę :wit .
Awatar użytkownika
Ola2310
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3071
Od: 24 maja 2015, o 13:37
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Wojkowice śląsk
Kontakt:

Re: Przydomowy ogródek Eweliny, część IV.

Post »

Ewelinko gratuluję nowych arów. ;:138 Będzie się działo wiosną...pomału zagospodarujecie zakupioną działkę.
Niestety wszystko opiera się o kasę. Obojętnie co się robi, trzeba się trzymać za kieszeń. Oj marzy mi się taki osiołek co się go ciągnie za uszy i dukaty lecą..... ;:306
Awatar użytkownika
plocczanka
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 16592
Od: 31 lip 2014, o 21:16
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Płock

Re: Przydomowy ogródek Eweliny, część IV.

Post »

Ewelinko ;:215 Będzie co podglądać, gdy zaczniesz zagospodarowywać nowe hektary! ;:63 ;:63 ;:63
Pozdrawiam. Lucyna
Jesień życia wśród kwiatów, zwierząt i ptaków - cz. 15 Zapraszam.
Ani jeden ogród nie jest urządzony raz na zawsze.
Awatar użytkownika
Gabriela
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 10859
Od: 18 gru 2007, o 17:22
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: śląskie

Re: Przydomowy ogródek Eweliny, część IV.

Post »

Co ja czytam... Ewelinko... podwójne gratulacje ode mnie... ;:168 ;:138
Nowego areału już chyba tak nie zazdroszczę, bo przyłapałam się ostatnio na tym, że ubywa mi sił z dnia na dzień, a na dodatek dokucza mi biodro...
Ale Ty jesteś młodziutka, więc dasz radę na pewno... choć nie powiem, domek marzy mi się nadal, ale totolotek nie chce dać mi wygrać, a innej opcji nie ma... ;:306
Jestem ciekawa jak to zagospodarujesz, ale z Twoimi zdolnościami jestem o to całkiem spokojna... będzie pięknie... :uszy
Pashmina
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1658
Od: 1 sty 2016, o 15:37
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.

Re: Przydomowy ogródek Eweliny, część IV.

Post »

Ewelinko, cieszę się razem z Tobą. Fajnie jest planować a potem po kawałku realizować marzenia. To ogromna satysfakcja zmieniać ugór w ogród. Wiem to z autopsji. Koszty są bo wszystko drogie. Na szczęście robociznę będziesz miała darmową, a ona tez kosztuje. Poza tym firmy tak robią, że aż strach patrzeć. Do nas przyszedł murarz i mąż pilnuje co robią bo inaczej się nie da. No to teraz rozmnażaj roślinki ;:138 i ciesz się kochana. ;:138 ;:138 ;:138 Gdybym miała większą działkę to posadziłabym sobie mały lasek, no chociaż zagajnik brzozowy. Ściskam i ;:196
Awatar użytkownika
apus
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 5328
Od: 26 kwie 2007, o 21:57
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Małopolska

Re: Przydomowy ogródek Eweliny, część IV.

Post »

Ewelinko, u mnie już po upałach, spadł upragniony deszcz... pojemniki napełnione i wreszcie jest czym oddychać.
Bardzo jestem ciekawa jak Twój ogród będzie dalej się rozwijał, cudownie że już masz ten kawałek ziemi na własność! ;:167
Pozdrawiam, Basia.
viewtopic.php?f=2&t=117468
Awatar użytkownika
Maska
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 42119
Od: 19 lut 2012, o 19:39
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Małopolska
Kontakt:

Re: Przydomowy ogródek Eweliny, część IV.

Post »

Ewelinko dotarłam! :wit same dobre wiadomości! opryskiwacz Ci się podoba, gratulowałam już w wątku konkursowym więc tylko dodam należał Ci się! Wątki masz ciekawe, kwiatki kochasz bardzo i dzielisz się z nami swoimi wiadomościami ;:63 Teraz gratuluję finału zakupu działki i perspektywy powiększenia ogrodu, ciekawa jestem jak połączysz obydwie części...może jakiś szkic? żeby nam przedstawić co jest i co będzie, a potem będziesz szkicować nasadzenia. Ogród mam nadzieję masz podlany więc pracy mniej.
Pisałaś że przycięłaś lawendę a moje część kwiatków mają przekwitnięte a część młode pałeczki ...to kiedy mam przyciąć ;:oj
Dobre niedzieli i pozdrawiam! ;:138
Awatar użytkownika
Beaby
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 6296
Od: 16 lut 2014, o 13:16
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: śląskie

Re: Przydomowy ogródek Eweliny, część IV.

Post »

Ewelinko, same dobre wieści. ;:138
Szybko się Wam udało sfinalizować dokupienie tej drugiej działki - cieszę się bardzo i gratuluję. ;:215
Awatar użytkownika
Alania
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 10449
Od: 17 lip 2008, o 21:55
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: małopolska

Re: Przydomowy ogródek Eweliny, część IV.

Post »

Ewelinko, podwójne gratulacje!!!
Nie mogę się doczekać jak będziesz zagospodarowywać te nowe tereny ;:224
Awatar użytkownika
Biedronka641
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 5724
Od: 5 cze 2012, o 17:17
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: podkarpacie

Re: Przydomowy ogródek Eweliny, część IV.

Post »

Witaj Ewelinko.
Czytam,że już jesteś nową właścicielką kolejnej działeczki. Cieszę się razem z tobą. Jestem pewna ,że pięknie ją ją zagospodarujesz. Pochwal się jak ją widzisz. Teraz pewnie sporo pracy przed Tobą ;:108 Wiosna to dobry czas na ruszanie z kopyta. Na pewno dacie radę.
Miłego świętowania. :wit
Zablokowany

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”