Kolejny sezon w ROD... cd.

Zdjęcia naszych ogrodów.
Zablokowany
Awatar użytkownika
marpa
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 11295
Od: 2 sty 2009, o 13:13
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: płd.wsch.

Re: Kolejny sezon w ROD... cd.

Post »

Izo,Natalio,Lucynko miło, że mnie odwiedzacie i miłe słowa zostawiacie! ! ;:196

Jako , że na brak zdjęć nie cierpię :) wbrew opiniom, że już niczego ciekawego nie da się sfotografować o tej porze , zdjęcia działkowe sprzed 3 dni zostawię...
Czas zimowy tuż, tuż więc i u mnie czas nadejdzie,żeby zgasić światło... :)

róże jeszcze chcą przed zimą zabłysnąć urodą...
Obrazek

Obrazek

Obrazek

przycięta szałwia kwitnie ponownie
Obrazek
azalia w barwach jesieni
Obrazek
Miskant Dronning Ingrid
Obrazek

Obrazek

Obrazek
magnolia
Obrazek

Obrazek

Obrazek
przymrozku nie było więc klon jeszcze nie zrzucił liści
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
jeszcze ostatnie spojrzenie przed zamknięciem furtki... ;:333
Obrazek


Pewnie nadciągająca pora jesiennej szarugi i deszczu dokona w przyrodzie zniszczenia niedawnej jeszcze ogrodowej świetności...Szkoda, że to już... ;:174
MARYNA pozdrawiam
spis wątków
Awatar użytkownika
Blueberry
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 6660
Od: 7 kwie 2013, o 22:34
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: woj.dolnośląskie
Kontakt:

Re: Kolejny sezon w ROD... cd.

Post »

Ojej, wszyscy chcą zapaść w sen zimowy ;:145 szkoda że sezon się kończy, taki ładny widok na ostatnim zdjęciu ;:131
?Nadzieja to jest kwiat, który zakwita i rośnie gdy inni go podlewają.? Charles Martin
Truskawkowa działka cz.3 Zielona ferajna cz.4
Pozdrawiam, Natalia
Awatar użytkownika
plocczanka
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 16592
Od: 31 lip 2014, o 21:16
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Płock

Re: Kolejny sezon w ROD... cd.

Post »

Maryniu, nie wierzę temu, co czytam! ;:185 ;:185 ;:185
Jak to "zgasić światło"? :shock: Czyżbyś chciała zakopać się w zimowej gawrze i zapaść w sen zimowy?! ;:110
A Twoje piękne zdjęcia kto będzie prezentował na Forum? :oops:

"... to, co odchodzi, nigdy nie powróci już takie samo..."

Zdrówka życzę. ;:196
Pozdrawiam. Lucyna
Jesień życia wśród kwiatów, zwierząt i ptaków - cz. 15 Zapraszam.
Ani jeden ogród nie jest urządzony raz na zawsze.
Awatar użytkownika
Pulpa222
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2392
Od: 21 kwie 2010, o 08:45
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: mazowieckie

Re: Kolejny sezon w ROD... cd.

Post »

Bardzo nostalgicznie coś ostatnio u Ciebie ;:168 . Wchodząc do Twojego ogrodu zawsze oczekiwałam koloru i energii, a Ty próbujesz wpadać w melancholię? Mowy nie ma !!!.
Wiem, że na dworze jest okropnie, a ciśnienie dzisiaj rano tak niskie na barometrze, że aż musiałam bliżej podejść, czy się coś nie zepsuło. Normalny koszmar, ale to musi minąć ;:134 . Ja po swojej uliczce mogę chodzić tylko w kaloszach i to nie za krótkich ;:224 . Dobrze, że takie mam.
Ostatnie zdjęcia dalej barwne i optymistyczne, pomimo kalendarza.
;:97
Pozdrawiam Ania
"Niebezpiecznie jest mieć rację w sprawach, w których ustanowione władze się mylą." Voltaire
Ogród "po 30-tce" Cz.I, Część II , Część III aktualna,Tillandsie są ? dla leniwych
Awatar użytkownika
Ola2310
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3071
Od: 24 maja 2015, o 13:37
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Wojkowice śląsk
Kontakt:

Re: Kolejny sezon w ROD... cd.

Post »

Maryniu teraz dni coraz krótsze, ciemniejsze ,więc to światło trzeba świecić a ty chcesz gasić.... ;:306
Ale swoją drogą ,aura nie nastraja nas wcale do aktywności na FO.Dziś akurat mam wolne, za oknem wieje i leje , więc co tu robić.....akurat dobra pora na odwiedziny w ulubionych wątkach. ;:108
Awatar użytkownika
cyma2704
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 11532
Od: 5 mar 2013, o 17:31
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Podkarpacie

Re: Kolejny sezon w ROD... cd.

Post »

Maryniu właśnie za detale uwielbiam podglądanie Twoich zdjęć. ;:138 Szersze kadry, jak ten z obrzeżami z traw równie piękne i pozwalają zajrzeć do ogrodu. Już wnosisz donice, a moje jeszcze na tarasie, pora też poszukać im piwnicy. ;:108
Pozdrawiam ;:3
Awatar użytkownika
marpa
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 11295
Od: 2 sty 2009, o 13:13
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: płd.wsch.

Re: Kolejny sezon w ROD... cd.

Post »

Blueberry Natalio kiedy... zapadnę w sen zimowy :roll: ...pozostawię miejsce do działania innym, wiele forumowiczek zapowiadało aktywność dopiero w sezonie zimowym więc teraz nadchodzi ten czas!...Ja byłam z pewnością nadaktywna cały sezon więc odpocząć mi pora... Co miałam do pokazania już prawie zrobiłam ! Za odgrzewanymi kotletami jak się zwykło na FO mówić- nikt nie przepada!

Ogrodowe paprocie wyglądają świetnie, inne już zrudziały i zostały wycięte...
Obrazek

Obrazek

plocczanka Lucynko ...odchodzić...gdziekolwiek ;:oj póki co nie mam zamiaru :? ... Światło można zgasić by zaświecić je w odpowiednim czasie znów ;:131 .....Pstryk i światło...! :D Ile to roboty! Wystarczy chcieć!
Wzorców na FO nie brakuje ;:oj ..wiele wątków ożywia się bądź milknie w dogodnej dla siebie chwili ..wolnoć Tomku w swoim domku... Dla każdego wolny wybór ... Dziękuję za troskę a co dalej ... ;:7 , zobaczymy..! ;:196

Obrazek
Limelight dzielnie zawiązuje nowe kwiaty
Obrazek

Pulpa222 Aniu jeszcze jedna! ;:131 Jakieś różowe okulary by się przydały Koleżeństwu ;:131 ... Tyle słońca i barw ,które serwuję tej jesieni...chyba w niewielu wątkach znalazłabym konkurencję :oops: ... Wniosek nasuwa mi się sam...czas dać Wam odpocząć od siebie! ;:173 Ustąpić miejsce tym,którzy dotychczas tylko spędzali czas u innych...Sama będę ich ;:204 z przyjemnością!
Pora zdjęciowa się prawie kończy więc i moje zasoby ;:177 także!

Obrazek

Obrazek

Ola2310 no właśnie! Też wybiorę pewnie taką aktywność jak Twoja ;:108 ...Będę sobie spacerować po wątkach..tylko żeby inni się zaangażowali czynnie,... żebym miała co oglądać... ;:224 Zachęcam, do Ciebie też nie omieszkam zaglądać! :roll:

Obrazek

Obrazek

Soniu Zarówno detale jak i szersze kadry, pokazuję w miarę często a wiadomo, że szersze kadry nie wnoszą niczego nowego ..plenery te same w niewielkim ogrodzie. :)
Moje działkowe donice zawierają sezonowe rośliny niezimujące i te,które nie znalazły miejsca w glebie..eukomisy,mieczyki,krokosmie,galtonie itp..ich czas już minął więc i pora nastała przewieźć je na zimowisko do piwnicy. Na balkonie kwitną jeszcze pelargonie, śniedki wiechowate i lantana...
Dziękuję za odwiedziny! Pogoda masakryczna ale chwilami pokazuje się niebieściutkie bez jednej chmurki niebo i ;:3 by za chwilę zasłoniły je ciężkie ołowiane chmury...I leje i wieje! ;:oj

Obrazek

szałwia muszkatołowa, pierwiosnki,maruny,trzykrotki... zakwitły ponownie..

Obrazek
MARYNA pozdrawiam
spis wątków
Awatar użytkownika
Biedronka641
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 5724
Od: 5 cze 2012, o 17:17
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: podkarpacie

Re: Kolejny sezon w ROD... cd.

Post »

Maryniu podzielam Twoje zdanie i całkowicie się z nim zgadzam. U mnie też nie będzie wspominek,bo wszystko co kwitło pokazywałam na bieżąco. Przyszedł teraz czas na odpoczynek i oglądanie innych wątków.
U mnie dziś też pogoda okropna. Leje, wieje i z 2 razy pokazało się ;:3 W ogrodzie stoi woda. Dziwny ten rok. Pomieszanie z poplątaniem. Kwiaty jesienne kwitną z wiosennymi.
Zyczę dużo ;:3 ;:3 :wit Ach a a co zrobisz z trawką Atrophodium Candidum Little Lilia?
koziorozec
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 10594
Od: 22 sty 2013, o 21:52
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: małopolska

Re: Kolejny sezon w ROD... cd.

Post »

Witam Marynię ,to ja się tak zapodziałam od lipca niewiele mnie było na forum ,ciągle gdzieś wyjeżdżałam ,przyjeżdżałam i różne inne trudne sytuacje nas dotykały jak to w życiu bywa ,może lepiej nie wspominać a iść do przodu,co prawda zima szybko się zbliża ,ale tymczasem piękne portreciki z Twojego ogrodu,uwielbiam je oglądać chociaż jak piszesz te same miejsca a jakże inaczej uchwycone i inaczej wyglądające ,po prostu pięknie ,u mnie dzisiaj cały dzień bez prądu ,teraz wrócił więc jestem ,pozdrawiam gorąco ;:196
Awatar użytkownika
plocczanka
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 16592
Od: 31 lip 2014, o 21:16
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Płock

Re: Kolejny sezon w ROD... cd.

Post »

To ja już nie będę się wymądrzać ;:185 Maryniu. ;:196
Nawet bowiem przy zgaszonym świetle będę zaglądała do Twojego ogrodu, :roll: :roll: tylko mam jedną malutką prośbę: zostaw uchyloną furteczkę. ;:180 ;:196
Pozdrawiam. Lucyna
Jesień życia wśród kwiatów, zwierząt i ptaków - cz. 15 Zapraszam.
Ani jeden ogród nie jest urządzony raz na zawsze.
Awatar użytkownika
Margo2
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 25128
Od: 8 lut 2010, o 12:14
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Płock

Re: Kolejny sezon w ROD... cd.

Post »

Przecież wiesz, że własnie zimą jest czas na oglądanie ogrodów
A odgrzewane kotlety smakują wtedy przy braku świeżych najlepiej
Mam nadzieje, że jednak zmienisz zdanie i za jakiś czas zaczniesz pokazywac na tegoroczne wiosenne wspomnienia
Awatar użytkownika
Blueberry
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 6660
Od: 7 kwie 2013, o 22:34
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: woj.dolnośląskie
Kontakt:

Re: Kolejny sezon w ROD... cd.

Post »

Marynko jeżeli nie masz zdjęć na zapas to rozumiem, wątki przez zimę ciągną ci co nie zdążyli wszystkiego pokazać, między innymi ja ;:131 W takim razie z niecierpliwością będę wypatrywać kolejnej części na wiosnę ;:108
?Nadzieja to jest kwiat, który zakwita i rośnie gdy inni go podlewają.? Charles Martin
Truskawkowa działka cz.3 Zielona ferajna cz.4
Pozdrawiam, Natalia
Awatar użytkownika
marpa
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 11295
Od: 2 sty 2009, o 13:13
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: płd.wsch.

Re: Kolejny sezon w ROD... cd.

Post »

Ostatnie 2 Świąteczne Dni były dość ładne i można było wykorzystać je na odwiedziny grobów nawet takich,których przez lata nie udawało mi się odnaleźć..Dzięki wyszukiwarce cmentarnej dotarłam do grobów znajomych, o których tylko sobie przypomniałam... ;:333
Cmentarze wyglądały ślicznie: kolorowe i rozświetlone wbrew obawom , że chryzantemy /jak już bywało/ przymarzną i zbrzydną...Dopiero po południu wczoraj się rozpadało na dobre po słonecznym i bezwietrznym dniu. To był dobrze wykorzystany czas! ;:108


Biedronka641 Alu , dobrze że mam w Tobie sojuszniczkę! :D ;:196
Miejmy nadzieję na nowe aktywności ,powiew świeżości nie zaszkodzi! a my zasilimy zacne grono oglądaczy! :D

Moje zdjęcia sprzed tygodnia..

Obrazek

Obrazek

Obrazek


koziorozec Cieszę się, że nie zagubiłaś drogi i do mojego wątku Marto! ;:196 Miłych odwiedzin nigdy za wiele! :D Myślę , że zimową porą znajdziesz czas na forumową czynną aktywność! Ładne obrazki z Twojego pięknego ogrodu umilą zimowy czas forumowiczom! :)

Obrazek

Obrazek

Obrazek

plocczanka Lucynko i mnie miło będzie do Ciebie i innych zachodzić nie tylko zaglądać! :) A ja na kłódkę mojego wątku na razie nie mam zamiaru zamykać ;:oj ...Wspomniane ograniczenie aktywności nie oznacza mojego wyłączenia całkowitego z życia forumowego! Wielu forumowiczów działa na tej zasadzie ... pojawiam się i znikam! jak w piosence... i non problem... :)

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Margo2 Dokładnie Gosiu! ;:7 Mam taki zamiar , poświęcić zimowy forumowy czas na oglądanie ogrodów... ;:108 Co nie wyklucza, że i u mnie się znajdą od czasu do czasu jakieś obrazki! ;:131

"zapomniana "sadzoneczka kolorem zwraca na siebie uwagę
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Natalko to nie tak, że nie mam zdjęć na zapas..."wszystkiego..."pokazać nie sposób...Nie pokazywanych zdjęć mam jeszcze sporo ale z grubsza działkowy temat wyczerpany!
Dlatego właśnie podpisuję swoje publikowane zdjęcia , żeby ich nie dublować i tylko po to, bo nie obawiam się, żeby miał tu ktoś czyhać na nie ;:173
Zresztą nie wszystko co sfotografuję może być interesujące dla ogółu..to także biorę pod uwagę... ;:7

w ramach powtórki z kwitnienia - tawułka
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Do ogólnoforumowej kolekcji listków dołożę i swoje...
Obrazek

Obrazek
MARYNA pozdrawiam
spis wątków
Zablokowany

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”