Jak najlepiej rzucić palenie papierosów - 1cz.(05.12-06.05)

Sekcja uporządkowana tematycznie. Wątki kwalifikuje tylko Administrator.
Erazm
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 6959
Od: 17 sie 2005, o 13:10
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: centrum

Post »

jozef pisze:erazm........i co Ty (my ) na to?.........
pozdrawiam ..idę zapalić.....
Ja myślę, że trzeba rzucić palenie... :wink:
Pozdrawiam Andrzej.
Awatar użytkownika
Eliza
---
Posty: 489
Od: 7 wrz 2005, o 14:19
Lokalizacja: Olsztyn

Post »

Myślę że interpretacja wyników testu nie jest nawet potrzebna w stosunku do Józefa. Józefie Ty po prostu nie chcesz przestac palić i w ogóle nawet tego nie planujesz. Większą nadzieje widzę w Erazmie. Ale obecnie ma on tej siły do rzucenia palenia zbyt mało. Niemniej zamieszczam jak obiecałam wyniki testu.:(
Być wolnym to móc nie kłamać
(Albert Camus)
Awatar użytkownika
Józef
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2330
Od: 26 mar 2006, o 12:11
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Chrzanów
Kontakt:

Post »

..i w ten oto sposób-jako niereformowalny,nienawracalny itd..zostałem przez Elizę spisany na straty......Erazm..z ciebie może jeszcze coś wyrośnie....
Erazm
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 6959
Od: 17 sie 2005, o 13:10
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: centrum

Post »

A może Jozefie pokażemy, że nas stać na rzucenie papierosów oczywiście w ... przyszłości.
Pozdrawiam Andrzej.
Awatar użytkownika
Admin_(do2007r.)
---
Posty: 857
Od: 19 maja 2005, o 14:30
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: mazowieckie
Kontakt:

Post »

Rozmawiałem przed chwilą telefonicznie z Tybetanką - juz jest w PL.
Nie chcę być posądzonym "o reklamę medyczną" nie mam nic z nią wspólnego opócz leczenia rodziny swojej (jak wspomniałem kilka dni temu w poście) ale no coż jakoś muszę fakty podać:

Sytuacja wygląda tak: przez 10 dni nosi się mikroigły (małe akupunkturowe około milimetra , zaklejone plasterem nosie się , jak z filmu dawnej komedii polskie. ;-) , które powodują bardzo ograniczoną chęć palenia
nadmieniłem w rozmowie iż pacjent musiałby dojechać z dość daleka: więc może to być jednorazowo jak najbardziej, tak.
Potem można samemu to wyjąć z ucha . Koszt podała za wizytę z igłami 50 zł
Z tego co przekazała mi podobno naokoło pół do ponad roku starcza jeśli chodzi "o ssanie" człowieka


Za 150zł ma jakieś dodatkowo zioła jakieś chińskie (nazwy nie mam, nie wypadało mi tak wypytywac aby nie wyglądało iż chcę tylko wywiad zrobić i kupić gdzieś indziej ) podobno ludzie co zioła te biorą są b.zadowoleni, ale to trzeba wcześniej byłoby ją uprzedzić - nie ma ich na stanie obecnie.
Jak ktoś chce to mogę na priv podać telefon do niej - publicznie woię NIE podawać.
---...== Admin ==...---
Prawdopodobnie Najlepsze Forum Ogrodnicze w Polsce.
http://www.FORUMOGRODNICZE.info" onclick="window.open(this.href);return false;
Timka

Post »

Adminku podaj
ja mam takiego niereformowalnego w rodzinie
może te igły mu pomogą :!:
Awatar użytkownika
Józef
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2330
Od: 26 mar 2006, o 12:11
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Chrzanów
Kontakt:

Post »

erazm..jak tam twoja walka z nałogiem??masz jakieś rezultaty?
widzę że Eliza całkiem się poddała ....nie tylko mnie ale i ciebie na straty spisała.......
Erazm
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 6959
Od: 17 sie 2005, o 13:10
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: centrum

Post »

Ja na razie palę, ale myślę na poważnie o rzuceniu papierosów. :wink:
Pozdrawiam Andrzej.
Awatar użytkownika
nemo56
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 1623
Od: 18 sie 2005, o 15:16
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Poznań

Post »

jeszcze bijecie się z myślami jak nie palić?
Przypominam: najpierw trzeba oszukać podświadomość nałogu tytoniowego. Później to już tylko z górki.l :wink:
Jakub . . . . .
Erazm
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 6959
Od: 17 sie 2005, o 13:10
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: centrum

Post »

nemo56 pisze:jeszcze bijecie się z myślami jak nie palić?
Przypominam: najpierw trzeba oszukać podświadomość nałogu tytoniowego. Później to już tylko z górki.l :wink:
A jak oszukać? :wink:
Pozdrawiam Andrzej.
Awatar użytkownika
Zosia098
50p
50p
Posty: 87
Od: 24 kwie 2006, o 18:54
Lokalizacja: lubelskie

Post »

Erazm pisze:Chyba palę ostatnio więcej czyli ponad 20 papierosów na dobę. ;:110 Muszę się trochę opanować z tym paleniem, bo zdrowie idzie z dymem. Najwięcej rano przy komputerze.
Erazmie - myślę, że nie palisz tych papierosów przy swoich ukochanych wnuczkach lub innych osobach niepalących. A nawet jeśli palisz na dworze i zaraz po wypaleniu wejdziesz do pomieszczenia gdzie są dzieci - wniesiesz ze sobą jeszcze masę tego świństwa, które przez jakiś czas będziesz wydychał. Pamiętaj, że dzieci wdychające dym z papierosów też się od niego uzależniają - i potem coś je tak ciągnie do paczuszki, którą np. położył dziadziuś na stole. ;:42 .
Jeśli już ktoś pali to niech nie robi tego przy innych - szczególnie dzieciach. A wiem, że masę rodziców, szczególnie młodych kopci przy swoich pociechach. Moja Ciocia, która paliła nałogowo przez ponad 30 lat rzuciła od razu, gdy zdrowie zaczęło szwankować poważnie. Teraz jest schorowana, znerwicowana a najbardziej się boi ponownej konieczności założenia "rury" do oddychania w okolice przełyku (chybo to intubacja???). A oto Jej słowa: " mogłam sobie palić 5 -7 lat, ale dlaczego paliłam aż tak długo". Pozdrawiam Zosia

Elizo - będę Cię wspierała w walce z tym nałogiem.
Awatar użytkownika
Józef
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2330
Od: 26 mar 2006, o 12:11
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Chrzanów
Kontakt:

Post »

Erazm ..nadciągają posiłki!!!!!!!!!!!przeciw nam...
Erazm
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 6959
Od: 17 sie 2005, o 13:10
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: centrum

Post »

Jak wnuczki są u mnie to nie palę wcale papierosów przez ten czas. Nie palę też prawie wcale na działce, gdzie jestem przez kilka godzin. Tyle pracy ciągle, że nie ma czasu. Palę tylko, gdy nie mam zajęcia. :wink:
Pozdrawiam Andrzej.
Zablokowany

Wróć do „WSZYSTKO o... Bazy wiedzy użytecznej”