Kolekcja Arlety cz.3

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
dzika
500p
500p
Posty: 762
Od: 17 lut 2012, o 21:43
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: Kolekcja Arlety cz.3

Post »

To przybyło Ci kwiecia. Bardzo ciekawy ten wielobarwny mini peloric. Ta druga miniaturka rownież. Panowie jak zawsze spisali sie na medal ;:138 Gdzie oni takie cuda znaleźli? Ja jakoś nie mogę na nic sensownego trafić, a ostatnio zaczęło mi z miniaturkami wychodzić.
Awatar użytkownika
gianna
1000p
1000p
Posty: 2746
Od: 3 cze 2012, o 19:55
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Warmia

Re: Kolekcja Arlety cz.3

Post »

Życzenia spóźnione, lecz szczere - spełnienia najskrytszych marzeń (storczykowych).
Upominki prześliczne.
Ten pierwszy z prezentowanych powinien nosić nazwę Pippi Langstrumpf - nie dość, że rudy to jeszcze z piegami. A ja kocham wszystko co rude i piegowate!
Awatar użytkownika
PESTKA@
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3326
Od: 5 paź 2008, o 16:21
Lokalizacja: WLKP

Re: Kolekcja Arlety cz.3

Post »

..i ja się do życzeń dołączam ;:196 i życzę stu kolejnych lat i stu storczyków co roku :wink:
Arletko SOGO VIVIEN ,,GOLD VIVIEN,,od Ciebie wypuszcza drugi pęd kwiatowy ;:oj Nie mogę sie naparzeć na te jego pomazane cudne liście.Twoja kolekcja przepiękna.Gdybym miała coś wybrać,to byłby nie lada problem :wink:
Awatar użytkownika
ajania
1000p
1000p
Posty: 1184
Od: 10 lut 2011, o 14:44
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Poznań

Re: Kolekcja Arlety cz.3

Post »

I ja przyłączam się do życzeń : Arletko - dużo zdrowia , szczęścia, mnóstwa sukcesów osobistych i zawodowych i miliona pięknych, satysfakcjonujących kwitnień ;:196 ;:196 ;:196 .
Wszystko tradycyjnie piękne a już po prostu wspaniały jest SOGO VIVIEN ;:oj . serdeczne gratulacje ;:138 .
Migrenqa
500p
500p
Posty: 517
Od: 2 lut 2010, o 19:15
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Szczecin

Re: Kolekcja Arlety cz.3

Post »

Skisłam. Z zazdrości. Uwiodła mnie ta miniaturka od Twoich chłopaków ;:3 . Skąd oni ja wytrzasnęli?
Pozdrawiam Agnieszka
Awatar użytkownika
polikola
500p
500p
Posty: 697
Od: 16 maja 2012, o 15:31
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Szczytno / warmińsko - mazurskie

Re: Kolekcja Arlety cz.3

Post »

same cudeńka!
baiana
200p
200p
Posty: 413
Od: 11 maja 2008, o 15:31
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Kongsberg, Norwegia

Re: Kolekcja Arlety cz.3

Post »

No to jeszcze przy okazji wpadłam do storczyków. Ale kolekcja!!!! Fantastyczna!!! :)
Ja mam jednego, bo one mnie chyba nie lubią, ale zawsze mogę wpaść do Ciebie popatrzeć na cudeńka :)
Pozdrawiam, baiana
balkony baiany
Awatar użytkownika
Dufin
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4908
Od: 18 cze 2012, o 11:03
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Katowice

Re: Kolekcja Arlety cz.3

Post »

Witaj :wit

Imponująca kolekcja ;:oj Mogę zapytać gdzie kupiłaś siewki storczyków? Niestety tylko raz widziałam je w OG i na allegro, ale teraz nigdzie nie są osiągalne ;:124

Zdjęcie grupowe ze str.3 to jakaś magia ;:oj Tyle kwitnień w jednym czasie? Jak Ty to robisz?! Pięknie ;:138
Moje storczyki: cz.I, cz.II, cz.III

Pozdrawiam Ania!
Awatar użytkownika
furious
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1961
Od: 28 wrz 2010, o 11:06
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: łódzkie
Kontakt:

Re: Kolekcja Arlety cz.3

Post »

witam ponownie :wit
ta fotka na luksferach wygląda jak ścianka z kwiaciarni :wink: tylko, że w kwiaciarniach w moim mieście zazwyczaj nuda, a u Ciebie ;:224
PS. Dufin ale temat odkopaliśmy :D
Awatar użytkownika
Dufin
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4908
Od: 18 cze 2012, o 11:03
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Katowice

Re: Kolekcja Arlety cz.3

Post »

furious dopiero teraz spojrzałam na datę ostatniego postu heh.. :lol: no cóż, mam czas :D
Moje storczyki: cz.I, cz.II, cz.III

Pozdrawiam Ania!
Awatar użytkownika
arlet3
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 8013
Od: 5 maja 2010, o 19:30
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Kolekcja Arlety cz.3

Post »

Ależ wstyd, że tak dawno tu nie zaglądałam. :oops:
Skoro już zostałam wywołana do tablicy :wink: dziękuję wszystkim za wizytę i miłe słowa. :D

Dufin siewki kupowałam właśnie w OG i na wystawie w Dreźnie. Już niedługo znów jadę to być może przywiozę, a wtedy zapraszam do mojego wątku sprzedażowego. :wink: Co do kwitnień aż musiałam się wrócić do 3 strony. :D Na tyle storczyków co miałam w poprzednim mieszkaniu zawsze coś kwitło. Teraz mam mniej miejsca więc i kwitnień jest mniej, choć na 12 storczyków w oknie kuchennym (wschodnim) postawionych końcem sierpnia 9 wypuściło nowe pędy, jeden był kwitnący a tylko dwa uparciuchy może teraz wypuszczą pędy. ;:224 Zimowe kwitnienia nie były tak obfite, ale były. :D

furious dziękuję za wizytę w moim zakurzonym wątku. :D Luksfery już niestety zostały miłym wspomnieniem. :(

To teraz moje okno storczykowo- hojowe.

Obrazek

Moje storczyki w trakcie moczenia.

Obrazek

I kilka zaległych kwitnień...

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Takie cudo upolowałam dla koleżanki. Trochę mi było szkoda go oddawać, ale ona bardzo mocno go chciała.

Obrazek

Może jeszcze natrafię na takie cudo i na pewno wtedy zostanie u mnie. :D ;:224
Awatar użytkownika
Dufin
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4908
Od: 18 cze 2012, o 11:03
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Katowice

Re: Kolekcja Arlety cz.3

Post »

Super ;:138 Czy tam na oknie w foliowych woreczkach wiszą sobie jakieś storczyki młode? :D MM i Philadelphia ;:167 Masz bardzo ładne nietypowe storczyki i kolorki :) Wiesz, w tym tygodniu ma być w Krk jakaś wystawa storczyków i zastanawiam się czy tam bym nie kupiła siewek. Tylko nie wiem czy będzie można tam coś zakupić czy to taka wystawa ekspozycyjna..
Moje storczyki: cz.I, cz.II, cz.III

Pozdrawiam Ania!
Awatar użytkownika
arlet3
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 8013
Od: 5 maja 2010, o 19:30
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Kolekcja Arlety cz.3

Post »

W woreczkach niestety wiszą młode fiołeczki. :D Tak teraz ma być w Krakowie, ale nie wiem czy można będzie kupić, bo to taka nietypowa ta wystawa.
Taka prawdziwa połączona z kiermaszem roślin ogrodowych, sukulentów i storczyków będzie w ostatni tydzień kwietnia na ul. Klimeckiego.(Chemobudowa)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Moje storczyki !”