Taki - sobie ogród cz.4

Zdjęcia naszych ogrodów.
Zablokowany
Awatar użytkownika
Tulap
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 5933
Od: 9 lip 2014, o 09:30
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: Taki - sobie ogród cz.4

Post »

Co moja wina?Wypraszam sobie!To przez upały ;:108 Zabiły ją,szałwię i cosmosa czekoladowego.A barbare z wdłg mnie bardzo dobrej strony,gdyż cała reszta sie zgadza.Tylko,że to pąki ze szkółki,pewnie na przyszły rok się unormlani.Chociaż wolałbym,żeby robiła takie mutacje ;:172
Awatar użytkownika
persymona
200p
200p
Posty: 378
Od: 7 mar 2012, o 15:12
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Świętokrzyskie

Re: Taki - sobie ogród cz.4

Post »

Cudowne ;:167 dzięki Tobie wiem jaką mam odmianę dalii Paso Doble :tan
lato,lato,lato... echże ty :*
Mój mały raj- ogród Magdy
Awatar użytkownika
JacekP
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 11151
Od: 5 mar 2007, o 13:10
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Warszawa-Zachód

Re: Taki - sobie ogród cz.4

Post »

Oglądam i podziwiam, bo jest co! 'Creme de Cassis' coraz bardziej mi się podoba. 'Paso Doble' podoba mi się od początku!. A 'Honka' i 'Windmil' upatrzyła sobie u Ciebie moja znajoma i też na nie zachorowała :lol:
leszczyna
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 7675
Od: 21 kwie 2009, o 21:37
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Taki - sobie ogród cz.4

Post »

MIŁKA....nie potrafiłam tego co mam na liściach dokładnie opisać....powiem za Tobą to taki rdzawy nalot......nigdy u Ciebie się nie zdarzało takie zjawisko :?:
Awatar użytkownika
alicjad31
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 7844
Od: 28 lip 2013, o 20:38
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: mazowieckie

Re: Taki - sobie ogród cz.4

Post »

Miłko śliczne masz dalie ;:138
Pozdrawiam Alicja
kropelka
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 5533
Od: 30 kwie 2008, o 13:05
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: śląskie

Re: Taki - sobie ogród cz.4

Post »

No, ja też wyczaiłam, ze mam dwie odmiany dalii, znam je z nazwy dzięki Twojemu wątkowi. Oczywiście nazw i tak nie spamiętam. Prowadzisz spis w Excelu? Ja Cię kręcę, co te pasje z ludźmi wyczyniają ;:219
w domu i w ogrodzie, cz.2, cz.3, cz.4
pozdrawiam serdecznie, Mariola
PEPSI
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 7104
Od: 20 sty 2013, o 10:54
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: kujawsko - pomorskie

Re: Taki - sobie ogród cz.4

Post »

Miłeczko, po przeczytaniu ile masz dalii ....no wiesz, z tą szczęką to juz oklepane, ja po prostu się ucieszyłam, że siedzę. Podziwiam Królowo Daliowych Kwiatów. To teraz uważaj...ja mam cztery, no pięć ( już przekwitł ten piąty) dalie. I jak widzę ile te krzaki miejsca zajmują, to wyobrażam sobie jak u Ciebie musi być pięknie.
Awatar użytkownika
Sosenki4
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 6846
Od: 8 lut 2012, o 12:58
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: łódzkie

Re: Taki - sobie ogród cz.4

Post »

Zgubiłam Cię, ale już odnalazłam. Zaraz doczytam początek, bo ukradkiem w pracy podglądam co nowego u Ciebie
Awatar użytkownika
Tolinka
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1715
Od: 1 mar 2013, o 23:30
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Częstochowa

Re: Taki - sobie ogród cz.4

Post »

Miłeczko :wit jestem ,trochę się spóźniłam ale dotarłam chyba na czas ,bo pokazujesz cudeńka ;:oj
Awatar użytkownika
grazka24
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 961
Od: 19 maja 2010, o 13:21
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: m.Łódź

Re: Taki - sobie ogród cz.4

Post »

Miłka ;:196 witam i podziwiam Twoje dalie. Pięknie Ci kwitną i chyba na przyszły rok parę sobie zafunduję, tylko,żeby nie były za wysokie tak do 80 cm i miały pełne kwiaty. W tym roku to nawet astrów nie siałam ze względu na prace dociepleniowe , bo by wszystko zniszczyli przez rusztowanie i wykopy pod oknem. Ale odbije sobie na przyszły rok ;:108
Awatar użytkownika
nemezja
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2237
Od: 18 kwie 2007, o 10:59
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Okolice Krakowa

Re: Taki - sobie ogród cz.4

Post »

Miłeczko ;:oj ale masz piękne i niespotykane dalie. W Ewelinie jestem zakochana! Bardzo dostojne i dekoracyjne.
Awatar użytkownika
Pulpa222
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2392
Od: 21 kwie 2010, o 08:45
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: mazowieckie

Re: Taki - sobie ogród cz.4

Post »

Nic nowego nie zakwitło?. Chciałoby się zobaczyć nowe kwiatki ;:168 . W życiu nie widziałam takich odmian. Cudeńka! ;:108 .
Pozdrawiam Ania
"Niebezpiecznie jest mieć rację w sprawach, w których ustanowione władze się mylą." Voltaire
Ogród "po 30-tce" Cz.I, Część II , Część III aktualna,Tillandsie są ? dla leniwych
Awatar użytkownika
takasobie
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 9814
Od: 1 mar 2009, o 22:32
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Poznań

Re: Taki - sobie ogród cz.4

Post »

Nie można już na kilka dni wyjechać? ;:224 Dzis pierwszy dzień po przyjeździe. Byłam na ptakach w Słońsku. Relacja TU!

Aniu! Odmian jest coraz więcej, ja nie mam absolutnych nowości. Popatrz u Staniszława we wątku, polecam "Katalog odmian naszych dalii" oraz u Grzesia

Karolina! Polecam Eveline, ja ją kiedyś straciłam, ale odkupiłam i jest urocza. Inne zresztą też, sama nie wiem, którą lubię najbardziej.

Grażka! Właśnie dalie są takimi kwiatami, które pozwolą na szybkie upiększenie ogródka. Sa niezawodne, ale trzeba mieć w ogrodzie coś co kwitnie przed lipcem, ale masz róże więc będzie ok.

Tolinko! Jak najbardziej dotarłaś na czas! ;:196

Marzka! Cieszę się bardzo! ;:173

No widzisz Małgosiu jakie to szaleństwo! Zawsze je miałam i zawsze dużo, ale teraz to już trochę przesadziłam! ;:223

Kropelko! Ja wszystko mam w excelu ;:306 Taka choroba zawodowa ;:131 Excel to mój przyjaciel od wielu lat i jest bardzo pomocny przy dużych ilościach danych. :wink:

Dzięki Alu!

Krysiu! Nie miałam jeszcze czegos takiego, ale to rdza i trzeba na rdzę siknąć.

Jacku! Jak mi bedzie zbywało, chętnie podzielę się wszystkim, ale na Creme jest już kolejka ;:306 Może gdzieś będą w sprzedaży na wiosnę, nie wiadomo też, jak przezimuje.

Magda! Popatrzyłam u Ciebie, ale coś mi się nie zgadza. Paso Doble ma b. duże kwiaty, a Autumn Fairy raczej niewielkie. U Ciebie jest odwrotnie. Podejrzewam, że to jednak inne, ale bardzo podobne i równie piękne odmiany ;:173

Mati! Upały są zabójcze - prosty wniosek! ;:306 Ale wolę już upały niż zimno, a właśnie tak się zrobiło :evil:

Dalie kwitną, a jakże! I nowe, i stare!

nn - nie mogę jej znaleźć ;:145 a taka ładna!
Obrazek

Wittem
Obrazek

Mingus Randy
Obrazek

Osaka
Obrazek

Paso Doble
Obrazek

Good Earth
Obrazek

Pole Position
Obrazek
Miłka
Aktualny wątek: Taki - sobie ogród cz.6
Zablokowany

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”