Wwwiola - moje domowe roślinki

Zdjęcia roślin doniczkowych, domowych
Zablokowany
Awatar użytkownika
wwwiola
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1231
Od: 10 sie 2007, o 08:18
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.

Post »

TASIA - ja też nie tak dawno ją kupiłam. Mi się rzuciły na nią jakieś robale (takie maleńkie czarne kreseczki na liściach), zastosowałam od razu chemię :cry: , bo rady z myciem liści z przed kilku lat, spowodowały wycięcie całej mojej kolekcji palm :cry: , a miałam kilka ładnych sztuk z własnej chodowli. Robaczki te były też na innych roslinach, na razie są odseparowane i pod obserwacją.
Teraz mam zamiar ją przesadzać.
Awatar użytkownika
wwwiola
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1231
Od: 10 sie 2007, o 08:18
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.

Post »

Gdyby ktoś był zainteresowany to chciałabym się wymienić, mam sadzonki fiołków na zbyciu
http://forumogrodnicze.info/viewtopic.php?t=17437
Awatar użytkownika
wwwiola
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1231
Od: 10 sie 2007, o 08:18
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.

Post »

Zakwitł mi fiołek kupiony z przeceny, wiedziałam tylko, że jest w paski i coś z różowym :D

Obrazek


Dostałam takie roślinki:

Obrazek

Obrazek


Przywiozłam sobie dzisiaj palmę, trochę marnie wygląda, ale będzie dobrze, nie mam zdjęcia, wstawię jak się z nią uporządkuję.
A z tym wiezieniem to był kwas :lol: , jechałam sobie z otwartym bagażnikiem 30km/h i stwierdzam, że jest wiele osób bardzo cierpliwych, albo po prostu przyglądali się co tam jest zawinięte :lol: :lol: :lol: .
kwiato_maniaczka
1000p
1000p
Posty: 1418
Od: 6 lip 2008, o 17:55
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Gdynia

Post »

Ten fiołek jest przepiękny, mowę mi odjeło:)
Awatar użytkownika
wwwiola
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1231
Od: 10 sie 2007, o 08:18
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.

Post »

Już mam wsadzone z niego listki, z takich kolorów może wyjść coś ciekawego :lol:
Awatar użytkownika
AGNESS
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 24813
Od: 5 wrz 2008, o 16:59
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: lubelskie

Post »

Wiolu, fiołki prześliczne-tyle różnych kolorków-szok :shock: :D A w ogóle kwiaty rewelacja, masz ich tyle, że chyba musisz się pomiędzy nimi przeciskać :lol: :lol: :lol: a i wypady do lasu nie konieczne, bo las masz w domu :lol: :lol: :lol: Gratuluję kolekcji i zazdroszczę :D
Saraaa

Post »

Szeflerka piękna, za palemkę trzymam kciuki, ale przy fiołku to zaniemówiłam :D
Awatar użytkownika
nusia
1000p
1000p
Posty: 1042
Od: 3 mar 2007, o 18:43
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: dolnyśląsk

Post »

Masz naprawdę wiele pięknych kwiatów,a fioleczki zachwycające :shock: :D
Awatar użytkownika
wwwiola
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1231
Od: 10 sie 2007, o 08:18
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.

Post »

Agnes - jak wyżej napisałam, przytaszczyłam właśnie palmę. Ale po zastanowieniu się, stwierdziłam, że dam jej nową doniczkę i poprzycinam liście.
Las lubię, dzieciaczki się jakoś mieszczą między krzakami, najgorzej mąż znosi, szczególnie tę wczorajszą palmę.
Fiołków mam coraz więcej, ale jakoś nie potrafię listków wyrzucać, a fiołki czasami za gęste rosną.
Dużo fiołków rozdałam, dlatego mam ciągle braki w kwestii doniczek i ziemi :cry: .
Awatar użytkownika
AGNESS
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 24813
Od: 5 wrz 2008, o 16:59
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: lubelskie

Post »

Ci nasi mężowie tak mają :lol: :lol: :lol: z dziećmi trochę lepiej, moja 14-letnia córka mówiła jeszcze niedawno , że już powinnam zastopować ze storczykami,(bo to moja największa pasja), a teraz sama buchnęła mi kilka do siebie do pokoju i :lol: A ja staram się je wnosić do domu wtedy gdy męża nie ma, i mama nie widzi , bo czego oczy nie widzą, tego sercu nie żal . A że na parapetach coraz ciaśniej :?:,, bo tak poprzestawiane,, :lol: :lol: :lol:
Awatar użytkownika
wwwiola
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1231
Od: 10 sie 2007, o 08:18
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.

Post »

Agness - trochę mi było ciężko, z doniczką ciężko było we dwoje wyciągnąć z bagażnika :lol: :lol: :lol:
Moje dziecko zabiera mi do siebie wszystkie maluszki fiołkowe :lol: :lol: :lol:
Awatar użytkownika
AGNESS
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 24813
Od: 5 wrz 2008, o 16:59
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: lubelskie

Post »

Pasja się udziela pozostałym domownikom :lol: :lol: :lol: Dobrze, że na razie fiołki, a nie palmy :lol: :lol: :lol:
Awatar użytkownika
deissy
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1772
Od: 22 sie 2008, o 17:28
Lokalizacja: Nowa Brzeżnica/Dworszowice

Post »

Witaj Masz piękne po prostu Piekne fiołki aż mi szczęka na klawiature opadła ;:82 ;:82 Jak ty to robisz że tak ślicznie kwitną ja mam pare fiołków ale gdzieś mi marnie kwitna wszystkie kwiaty masz cudne pozdrawiam cieplutko
Zablokowany

Wróć do „Moje doniczkowe, domowe, balkonowe, egzotyczne, tarasy. ZDJĘCIA.”