Majka w ogrodzie

Zdjęcia naszych ogrodów.
Awatar użytkownika
cyma2704
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 11624
Od: 5 mar 2013, o 17:31
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Podkarpacie

Re: Majka w ogrodzie

Post »

Majka niezła kolekcja chryzantem. ;:oj Drobna różowa śliczna. U mnie też Chopin miał kilkanaście pąków, które niestety nie zakwitły już. ;:174 Pozdrawiam ;:3
slimak900
200p
200p
Posty: 458
Od: 27 lut 2013, o 12:25
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: Majka w ogrodzie

Post »

WESOŁYCH ŚWIĄT
Obrazek
Iwonka1
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 5523
Od: 10 wrz 2015, o 20:35
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Kraina Tysiąca Jezior

Re: Majka w ogrodzie

Post »

Takim bałwankom brak mrozu na pewno nie zaszkodzi ;:138 Pozdrawiam poświątecznie i noworocznie ;:196
Awatar użytkownika
maniolek
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2784
Od: 21 gru 2016, o 17:45
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.

Re: Majka w ogrodzie

Post »

Maju przepięknie wygląda Twój ogród, metamorfozy, które mu robiłaś wyszły świetnie i te róże :shock: cudowne ! No ale nie tylko róże :), hortensje, lilie, tulipany wszystko to się świetnie uzupełnia ;:138
April
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 7817
Od: 8 lut 2012, o 12:22
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: mazowsze

Re: Majka w ogrodzie

Post »

Ale śmieszne te bałwanki porobiłaś ;:333 Pomysły z Pinterestu? Bo ja jestem zagorzałą fanką "P". Takie fajne inspirki można tam znaleźć. Żeby tylko mieć czas to wykorzystać ;:224
Awatar użytkownika
JAKUCH
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 33424
Od: 19 paź 2008, o 21:39
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Bytom

Re: Majka w ogrodzie

Post »

Maju od wiosny do jesieni ogród kipi barwami ;:333 .Masz tez zdolne łapki bardzo podobają mi się te lampy bardzo pomysłowe .Edenka na pergoli i cudnie kwitnąca Lacre chociaż nie wszędzie chce ona tak cudnie kwitnąć. .Jestem pod wrażeniem ilości róż które zgromadziłaś ;:oj jednak szkoda tych piennych które zniszczyła wichura .Ciekawe czy w to miejsce znów dokupisz pienne.Masz tez zdolnego M który zrobił cudne pergole ;:108 .Jesteś bardzo pomysłową ogrodniczką ;:333 Będę częściej tu zaglądać ;:180
Pozdrawiam gorąco Jadzia.
Oaza Linki Grupa Śląsk, Aktualny wątek
slimak900
200p
200p
Posty: 458
Od: 27 lut 2013, o 12:25
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: Majka w ogrodzie

Post »

Witajcie
Iwonka1 no bałwanki już czas schować żeby wiosnę zaprosić a swoją drogą nie mogę się już jej doczekać ;:65
maniolek witaj i dziękuję i wiesz dziś przeglądalam zdjęcia z ogrodu i te metamorfozy większości są na plus ale tak sobie pomyślałam ile to jeszcze raz zmienię miejsce niektórym roślinom bo z niektórymi biegam bez opamiętania na jednym zdjęciu coś rośnie z prawej póżniej już w drugim rogu ale pewnie nie tylko ja tak mama heheh
April powiem szczerze że gdzieś faktycznie widziałam wcześniej podobne bałwanki ale z Pinterestu to nie bo tam trzeba sie chyba zalogować i jakoś omijałam te strony
JAKUCH witaj u mnie dziękuję za pochwały ;:138 już mnie ręce świerzbią by coś nowego zrobić do ogrodu no ale do ciepłych dni to jeszcze sporo a co do róż hymmmmmm to już uzależnienie bo choć na jesieni się wyrzekałam że to już koniec i kupiłam tylko jedną sztukę :oops: tak już teraz zaczyna mnie na nowo nosić i w koszyku już 6 szt

A teraz z tęsknoty za wiosna kilka zdjęć

Już nie mogę doczekać tulipanów bardzo je lubię ale na tym zdjęciu to były moje pierwsze tulipany chyba ponad 400 szt ich było a w następnym roku nie wypuścił ani jeden liść nic dosłownie jakby kto wygracował nie wiem co wtedy się stało ale nie zraziłam się bo gdzieś ktoś na fo napisał że tulipany trzeba traktować jak jednoroczne i tak właśnie robię choć cieszę sie jak któryś zostaje kilka lat no ciekawe jak w tym roku czy pokarzą się z zeszłego

Obrazek

później w tym miejscu posadziłam kolejne

Obrazek
ulubione lilie te tez zmieniły miejsce :uszy


Obrazek

liliowiec na jesieni podzieliłam go na 3 części

Obrazek

smagliczka tez poszła do podziału na kilka części

Obrazek

czekam na róże z których można zrobić piękne bukiety dla innych ten był robiony 10 października dla solenizanta ;:136

Obrazek
Awatar użytkownika
JAKUCH
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 33424
Od: 19 paź 2008, o 21:39
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Bytom

Re: Majka w ogrodzie

Post »

Po kwitnieniu też podzieliłam swoją smagliczkę .Uwielbiam jak kwitnie.Masz sporo miejsca więc możesz sobie poszaleć z zakupami .U mnie niestety miejsce się definitywnie skończyło, a różanych zachcianek mam jeszcze sporo ojjjj sporo ;:174 Ładny różany bukiecik w różanym wazonie BRAWO TY
Pozdrawiam gorąco Jadzia.
Oaza Linki Grupa Śląsk, Aktualny wątek
Awatar użytkownika
apus
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 5328
Od: 26 kwie 2007, o 21:57
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Małopolska

Re: Majka w ogrodzie

Post »

Smagliczka robi taki uroczy efekt. Uwielbiam ją za wszystko, łącznie z zapachem... :D
Piękny masz przedogródek, tak chce się wejść i powąchać te tulipanki! ;:167
Ja jako jednoroczne zaczęłam traktować mieczyki, jak mnie weźmie na nie i posadzę, to zostawiam bo i tak mam problem z przechowywaniem ;:219
Pozdrawiam, Basia.
viewtopic.php?f=2&t=117468
Awatar użytkownika
tara
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 12960
Od: 16 mar 2008, o 22:01
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Koszalin

Re: Majka w ogrodzie

Post »

Maju ;:215 super ogródek jak wiele włożyłaś inwencji, moc nasadzeń, kaczuszka bukszpanowa obłędna. Podziwiam Twopje dekoracje i pomysły - łany kwiatów wśród nich trudno pominąć lilie, róże, chryzantemy, cebulowe a tu szczególnie cudne tulipany.
Jestem zachwycona różami na pniu, powiedz jak się udaje Tobie uchronić je przed zimą? u mnie pozostała tylko jedna.
Spis moich wątków. Wątek aktualny.
Up­ra­wiam swój ogród marzeń
slimak900
200p
200p
Posty: 458
Od: 27 lut 2013, o 12:25
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: Majka w ogrodzie

Post »

witajcie ;:138

tara Witaj dziękuję za pochwały i miło że ci się u mnie podoba a co do róż na pniu no to już tak pięknie nie jest zmarzło mi kilka z mojej winy bo zawsze kopcowałam je i tak dopiero w kwietniu wykopywałam a w zeszłym roku musiałam zrobić to w marcu bo tam gdzie były to przeszkadzały a potem zmarzło kilka zostały 4 szt a potem bonica była oblepiona kwiatami miała ich z 300 szt i wichura ją złamała (zdjęcie str 8 :( )no ale zostały 3 szt i teraz zakopcowałam w szklarence i dopiero odkopie w połowie kwietnia

apus dziś zrobiłam przegląd i jestem, w szoku jak kępy smagliczki się rozrosły bo podzieliłam ja na 4 szt a co do mieczyków też mi się nie chce ich sadzić bo nie lubię przechowywania i przewracania jak juz długie urosną no ale trzeba im przyznać że są piękne zwłaszcza w wazonie ;:63

JAKUCH :heja o tak miejsca mam sporo ale wcale mnie to nie cieszy bo co roku wydaję pieniądze i to sporo a do pełni efektu jeszcze dalekooooo i jak jest miejsce to wszystko by się chciało

lilie maluszki wychodzą choć lilia posadzona na głębokość 20cm
Obrazek

żurawki zaczynają się rumienić

Obrazek

krokusy nosy wystawiają

Obrazek
tulipany też juz 3 cm nad ziemią bo chyba je za płytko posadziłam ale mam nadzieje, że nic im nie będzie
Awatar użytkownika
wagabunga123
1000p
1000p
Posty: 1365
Od: 11 lip 2013, o 14:34
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Mazowieckie

Re: Majka w ogrodzie

Post »

Majka, takie widomi miłe dla oka ;:108 oby więcej ;:65
Jeśli pot­ra­fisz o czymś marzyć, to pot­ra­fisz także te­go dokonać - Walt Disney
Ciurkadełko wśród róż - moje miejsce na ziemi Tu na razie jest ściernisko ale będzie ... Pozdrawiam, Marlena
Awatar użytkownika
JAKUCH
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 33424
Od: 19 paź 2008, o 21:39
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Bytom

Re: Majka w ogrodzie

Post »

No cóż ja wolałabym tę drugą opcję :D czyli wydawanie pieniędzy :;230 Wszystko zaczyna wychodzić na powierzchnię tylko dzisiaj znów wszystko przysypał śnieg .
Pozdrawiam gorąco Jadzia.
Oaza Linki Grupa Śląsk, Aktualny wątek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”