NOWE FORUM - uwagi techniczne, zgłaszanie funkcji niedostępnych, niewygodnych

WAŻNE informacje. Bezwzględnie przeczytaj przed rozpoczęciem korzystania z FORUM !
ODPOWIEDZ
jagusia111

Re: NOWE FORUM - uwagi techniczne, zgłaszanie funkcji niedostępnych, niewygodnych

Post »

A może tak dałoby się się zamienić nowe posty i zakładki miejscami. Nie wiem jak pozostali użytkownicy, ale ja się przyzwyczaiłam, że nowe posty były zawsze na początku i ciągle się mylę :D . Jak się nie da to zrozumiem i nalegać nie będę :wink:
Awatar użytkownika
Administrator
---
Posty: 7615
Od: 28 gru 2006, o 10:35
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: NOWE FORUM - uwagi techniczne, zgłaszanie funkcji niedostępnych, niewygodnych

Post »

Już wiem o co chodzi , zaraz zmienię ;:196
(cache trzeba wyczyścić

Gotowe,
Miłego dnia!
Admin.
Awatar użytkownika
Administrator
---
Posty: 7615
Od: 28 gru 2006, o 10:35
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: NOWE FORUM - uwagi techniczne, zgłaszanie funkcji niedostępnych, niewygodnych

Post »

Skończyłem w tym momencie przeróbkę PANELU - PW
Jest wiele czytelniej obecnie ;:209

Mam nadzieję, że zmiany spodobają się Państwu ;:167
Miłego wieczoru
;:4

PS. Aby zmiany były widoczne , oczywiście czyścimy cache (pliki tymczasowe) , nie potrzeba czyścić cookies
Czyścimy dokładnie i w pełny sposób - zakres pełny czyścimy, nie tylko z ostatniego dnia.
Miłego dnia!
Admin.
Awatar użytkownika
Tomek-Warszawa
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3048
Od: 11 lut 2008, o 13:45
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Warszawa

Re: NOWE FORUM - uwagi techniczne, zgłaszanie funkcji niedostępnych, niewygodnych

Post »

Jest o wiele czytelniej ;:138
Dobra robota ;:63 ;:333
Obrazek

Otwarcie drzwi i wyjście do ogrodu jest najbardziej ekscytującym wydarzeniem każdego dnia.
Awatar użytkownika
Administrator
---
Posty: 7615
Od: 28 gru 2006, o 10:35
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: NOWE FORUM - uwagi techniczne, zgłaszanie funkcji niedostępnych, niewygodnych

Post »

Osoby z kilkoma postami nie mają dostępu do PW
Dopiero od pewnego poziomu.

Regulamin mówi ,że można pisać PW po opuszczeniu grupy "Nowo zarejestrowani" czyli po napisaniu 22 postów.
:idea:
Miłego dnia!
Admin.
mirass
100p
100p
Posty: 150
Od: 12 sie 2019, o 14:54
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: ok. Jasła
Kontakt:

Re: NOWE FORUM - uwagi techniczne, zgłaszanie funkcji niedostępnych, niewygodnych

Post »

Forum fajnie wygląda, ale nie mam możliwości zalogowania się na forum z telefonu przez co w sumie ograniczyłem korzystanie z niego. Klikam na zaloguj i nic nie działa. Poza tym z mojego punktu widzenia lepiej na telefonie przeglądało się Nowe posty w formie mniejszej listy, ale to kwestia gustu. Wygląda to bardzo ładnie, ale jeszcze pewnie trochę poprawek się pojawi.
mario77
100p
100p
Posty: 114
Od: 25 lip 2015, o 00:06
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: lubelskie

Re: NOWE FORUM - uwagi techniczne, zgłaszanie funkcji niedostępnych, niewygodnych

Post »

Brakuje mi wyszukiwania po tematach, albo nie umiem znaleźć takiej opcji. W starej wersji forum tak to chyba działało , że gdy przeglądając jakiś temat wpisałem słowo kluczowe przeszukiwany był tylko ten temat, nie całe forum?
Czy udałoby się wprowadzić taką funkcjonalność, że zakres przeszukiwania jest automatycznie dostosowywany do miejsca w strukturze forum z którego jest wysyłane zapytanie: strona główna(całe forum)/dział/temat? Albo przeszukiwanie ograniczyć domyślnie do aktualnego działu bez konieczności wchodzenia w ustawienia zaawansowane. Myślę, że zazwyczaj szukamy informacji związanej z danym działem/tematem i domyślne przeszukiwanie całego forum jest utrudnieniem. W chwili obecnej żeby zawęzić wyszukiwanie do działu trzeba wejść w ustawienia zaawansowane.
Awatar użytkownika
norbert76
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 18737
Od: 15 paź 2011, o 14:36
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Jelenia Góra

Re: NOWE FORUM - uwagi techniczne, zgłaszanie funkcji niedostępnych, niewygodnych

Post »

Wszystko działa jak na starym forum. Wystarczy w prawym roku obok pola szukaj kliknąć w ikonkę ustawienia:

Obrazek

i otworzy się takie okno, jak na starej wersji:


Obrazek


Mirass, osobiście obecnie 100% korzystam z telefonu, można normalnie się zalogować, chociaż zdarzyło mi się że trzeba było kilka razy kliknąć w logowanie, bo za pierwszym nie było żadnej reakcji. Nie wiem dlaczego tak się dzieje.


Obrazek
"Głową muru nie przebijesz, ale jeśli zawiodły inne metody należy spróbować i tej." - Józef Piłsudski
Dżungla w bloku
Storczykowo u Norberta
KamilK02
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2894
Od: 10 kwie 2016, o 20:40
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Ropica k. Gorlic

Re: NOWE FORUM - uwagi techniczne, zgłaszanie funkcji niedostępnych, niewygodnych

Post »

mirass też mi ciężko trafić w przycisk zaloguj gdy korzystam z telefonu, bardzo często łapie główny baner i po prostu odświeża stronę...
Natomiast znacznie łatwiej jest się zalogować przez telefon po zjechaniu na sam dół strony i tam od razu jest miejsce na wpisanie niku i hasła z dużym i łatwym do trafienia przyciskiem zaloguj.

Swoją drogą wygodniej było jak w skrzynce prywatnych wiadomości było miejsce na 150 wiadomości
Pozdrawiam Kamil
Porównanie siły wzrostu podkładek jabłoni1 2
Awatar użytkownika
atymtym
100p
100p
Posty: 112
Od: 18 sie 2019, o 12:35
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Podlaskie

Re: NOWE FORUM - uwagi techniczne, zgłaszanie funkcji niedostępnych, niewygodnych

Post »

przy logowaniu na telefonie też miałem problem ale wyczaiłem o co chodzi, nie klikamy w napis "zaloguj się" tylko w to kółeczko po lewej i od razu wyświetla się pole z nazwą użytkownika
Awatar użytkownika
Administrator
---
Posty: 7615
Od: 28 gru 2006, o 10:35
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: NOWE FORUM - uwagi techniczne, zgłaszanie funkcji niedostępnych, niewygodnych

Post »

Tak ,trzeba w kółeczko klikać przy logowaniu z komórki i mikroekranów :idea:
Miłego dnia!
Admin.
Pelasia
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 5962
Od: 23 wrz 2010, o 14:43
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: dolnośląskie
Kontakt:

Re: NOWE FORUM - uwagi techniczne, zgłaszanie funkcji niedostępnych, niewygodnych

Post »

Jak się szuka w swoich postach w wyszukiwarce?
Np chce coś znaleźć , co kiedyś napisałam wg jakiejś nazwy , słowa itp
Asia
Awatar użytkownika
Administrator
---
Posty: 7615
Od: 28 gru 2006, o 10:35
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: NOWE FORUM - uwagi techniczne, zgłaszanie funkcji niedostępnych, niewygodnych

Post »

Asiu
Wybieramy w listwie przeszukiwarki koło zębate = (zaawansowane szukanie)

Wpisujemy swój nick w linii Szukaj wg autora:

Reszta wg opisów jest jasna.
:wit
Miłego dnia!
Admin.
ODPOWIEDZ

Wróć do „REGULAMINY, ogłoszenia, konkursy, FAQ”