Ogródek doktora Lokiego ? cd...

Zdjęcia naszych ogrodów.
Zablokowany
Awatar użytkownika
Locutus
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 12219
Od: 17 kwie 2010, o 16:48
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Romilly-sur-Seine
Kontakt:

Re: Ogródek doktora Lokiego ? cd...

Post »

@ Pelagia:

Dla samoobrony wziąłem widły, żona motykę, poczekaliśmy aż pies pobiegnie w najdalszy koniec ogrodu, i polecieliśmy do furtki, otwarliśmy ją na oścież i podparliśmy kamieniem, żeby się nie zamknęła, a następnie – wyjaśniwszy sąsiadowi, że to nie jest nasz pies i że jesteśmy tak samo wkurzeni jak on, że nas obudził – wróciliśmy do chałupy.

Dzięki za życzenia. Jutro już do roboty i przydałoby się, żeby zdrowie wróciło…

Pozdrawiam serdecznie!
LOKI
Awatar użytkownika
jarha
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2637
Od: 17 lip 2014, o 23:28
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: skraj Jury Krakowsko-Częstchowskiej

Re: Ogródek doktora Lokiego ? cd...

Post »

Loki, stary rok pożegnałeś walcząc z infekcją i z nieproszonym gościem na własnej posesji, niech więc nowy będzie dla Ciebie bardziej łaskawy i spokojny.
Pamiętam takie bombki u rodziców i dziadków. Nazywaliśmy je 'reflektorkami'. Niedawno spotkałam takie na dziale ozdób choinkowych lokalnego centrum ogrodniczego i nie wiem co mnie zaćmiło, że ich nie kupiłam ;:223
Zdrówka Ci życzę :)
Pozdrawiam, Halszka
Mój ogród niepokazowy Cz.2
Awatar użytkownika
Locutus
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 12219
Od: 17 kwie 2010, o 16:48
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Romilly-sur-Seine
Kontakt:

Re: Ogródek doktora Lokiego ? cd...

Post »

@ Jarha – W tym tygodniu od poniedziałku do piątku miałem kompletnie zatkane lewe ucho… Coś nie chce to paskudztwo przejść, oj nie chce. Co do reflektorków – ja też tak je nazywam, a i sklepy z ozdobami choinkowymi też… Mam na ich punkcie kompletnego bzika, co zresztą widać po mojej choince… Ale nie martw się, nawet jeśli nie skorzystałaś z okazji w centrum ogrodniczym, to zawsze możesz to nadrobić przez internet – czy to spółdzielnia Szklany Świat (szklanyswiat.org) czy pracownia Grześkowiaków (szklanebombki.pl) mają spory wybór reflektorów w ofercie i sprzedają wysyłkowo.

A tymczasem, borem, lasem, dobiliśmy do ponad sześćdziesięciu stron, w związku z czym tę część trzeba będzie zamknąć (o co zaraz moderację poproszę), a wszystkich zapraszam do części najnowszej: viewtopic.php?t=125970

Pozdrawiam serdecznie!
LOKI
Zablokowany

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”