Nasze pragnienia i radości-podziel się z nami...cz.2

Zdjęcia naszych ogrodów.
Awatar użytkownika
any57
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4326
Od: 16 sty 2012, o 16:56
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: ŚLĄSK

Re: Nasze pragnienia i radości-podziel się z nami...cz.2

Post »

Uff! Nie tylko ja jestem taki wyrywny Jolka
Też posadziłem mieczyki a nawet dalie :)
Jestem dobrej myśli, chociaż ... asekuracyjnie małe odmiany dalii powsadzałem do doniczek i trzymam na parapecie. Te pięknie już się zielenią.
Andrzej zaprasza
aktualny wątek
poprzedni
Awatar użytkownika
marta64
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2888
Od: 8 kwie 2018, o 19:35
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: podkarpacie

Re: Nasze pragnienia i radości-podziel się z nami...cz.2

Post »

Jolu, piękne, wiosenne widoki ;:138 .
Magnolia cudna! :tan .
Piękne dni nam się skończyły, to dawaj resztę zdjęć na pociechę dla oczu! ;:196
Pozdrawiam! Marta
Ogród pod wierzbą 3
Awatar użytkownika
lojka 63
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1960
Od: 4 wrz 2011, o 20:11
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: podkarpacie
Kontakt:

Re: Nasze pragnienia i radości-podziel się z nami...cz.2

Post »

Witam serdecznie wszystkich gości ;:138 ;:168

Małgosiu dziękuję za gratulacje dla mnie to niesamowita niespodzianka i zaszczyt.Mało w życiu spotykało mnie przyjemności więc tym bardziej będę pamiętać o was chyba że demencja mnie dopadnie ;:306 ale jeszcze nie jest tak źle :lol: .Wrocław jest piękny i bogato tam świetnych ludzi,u nas a koło mnie sami starsi i cicho,no chyba że rolnicy buszują traktorami :lol:
Magnolie pokazały co potrafią teraz powoli będzie czas na piwonie, orliki,bzy,serduszki itd...Trawsko rośnie jak oszalałe a wiatr zimny.Dzisiaj byłam na pół godzinki na dworze wyplewiłam może 1m.rabatki i po robocie ,ból pleców,spocona czym prędzej zmykałam do domu ;:174 W tym tygodniu nie zapowiadają ładnej pogody to trzeba inne zajecie sobie znaleźć i nie widzieć rosnącej trawy,pomimo prognozy niech ci słoneczko dopisuje i miłego reszty tygodnia. ;:138

Dawidzie ,myślę że nasze mieczyki przetrwają ,no chyba że pogoda w maju nam zrobi psikusa i będą przymrozki ale skoro tak wcześnie przyszła wiosna to może nas ominie ta
nieprzyjemność przymrozków w maju.Teraz jeszcze hortensje są w niebezpieczeństwie ale będziemy stać na straży i wyratujemy co się da.Dużo słońca i udanych dni. :wit

Witaj Andrzeju u ciebie już wszystko dopilnowane ,podstrzyżone,nie zagnie cię na niczym ;:215 .Mój ogródek już potrzebuje silnego plewienia tylko ogrodniczka na te pogody strasznie połamana chodzi :lol: Dalie bardzo mi się podobają tylko przetrzymać nie mam gdzie i też tak robiłam bo moja glina nie prędko puszcza roślinę a często zanim wyszły z ziemi to ślimory je zjadły ;:131 Teraz bardziej stawiam na krzakowate ale oczywiście nie jestem konsekwentna ;:306 Będę śledzić twoje poczynania jak zawsze, nie zawsze się wpisuje bo czasami brak słów żeby się nie powtarzać,powodzenia w nowych pomysłach. ;:138

Martuś witaj ;:138 zimno się zrobiło,kości mnie bolą na zmiany i nie poszaleję ale podobno mam się nie śpieszyć na emeryturze więc dobra jest jeszcze będą dobre dni ;:108
Dzisiaj plewiłam taką wredną trawę nie wiem jak się nazywa ale takich płożących korzeni ma pełno że nie da się tego dokładnie wyplewić,szukałam już na tym wątku rozpoznawania chwastów ale nie mogę jej tam spotkać.U ciebie jak zwykle bujne kwitnienia i są takie co u mnie to dopiero się pokazują paki orliki a serduszka biała to może dopiero w maju zakwitnie bo mam ją już kilka lat ale ciągle biedniutka jest coś jej chyba miejsce nie odpowiada,ale wszystkie by chciały dobre miejsce a tego akurat mało jest ;:131przglądne jeszcze co nie wysłałam a co mam ze zdjęć i postaram się pokolorować jeszcze tę stronę,powodzenia Martuś ;:138
Awatar użytkownika
lojka 63
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1960
Od: 4 wrz 2011, o 20:11
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: podkarpacie
Kontakt:

Re: Nasze pragnienia i radości-podziel się z nami...cz.2

Post »

Wiosennych kolorków ciąg dalszy.
mam problem ten program nie wiem dlaczego nie widzi mojego nowego folderu ze zdjęciami 2024 muszę poszperać ,przepraszam na razie nie dam rady przesłać zdjęć ;:219
Awatar użytkownika
lojka 63
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1960
Od: 4 wrz 2011, o 20:11
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: podkarpacie
Kontakt:

Re: Nasze pragnienia i radości-podziel się z nami...cz.2

Post »

Niestety możliwe że syn przez pomyłkę usunął mi ten folder i muszę z nim pogadać jak przyjedzie tak że wiosenne z tego roku poszły w las ;:145 ale zeby nie było pusto to może jakieś wspomnienia wiosenne prześle ;:131
Obrazek

Obrazek
co prawda nie wiosenne ale z telefonu wspomnienia a u mnie leje... :evil:]




Obrazek

Obrazek

Obrazek
ta będzie kwitła niebawem
Obrazek

Obrazek

Obrazek

w tym roku tak nie zakwitną pomarzły ;:174
Awatar użytkownika
marta64
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2888
Od: 8 kwie 2018, o 19:35
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: podkarpacie

Re: Nasze pragnienia i radości-podziel się z nami...cz.2

Post »

No dobra, doczytałam ;:306 , bo już myślałam, że róże u Ciebie kwitną! ;:oj
Jeszcze tydzień, najwyżej dwa i te wspomnienia wiosenne staną się rzeczywistością ;:333 .
Zdrówka, Jolu! ;:196
Pozdrawiam! Marta
Ogród pod wierzbą 3
Awatar użytkownika
lojka 63
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1960
Od: 4 wrz 2011, o 20:11
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: podkarpacie
Kontakt:

Re: Nasze pragnienia i radości-podziel się z nami...cz.2

Post »

Pomyślałaś "ale kłamczucha co ona nam tu wciska?" :;230 ;:138
Awatar użytkownika
marpa
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 11296
Od: 2 sty 2009, o 13:13
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: płd.wsch.

Re: Nasze pragnienia i radości-podziel się z nami...cz.2

Post »

Dokładnie! Też oczy przecierałam ze zdumienia... :;230 Doczekamy wnet takich widoków niech już tylko ta zimnica odpuści!
Zdrówka Jolu! ;:168

:wit
MARYNA pozdrawiam
spis wątków
halinkab
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 812
Od: 15 maja 2015, o 14:00
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: wielkopolskie

Re: Nasze pragnienia i radości-podziel się z nami...cz.2

Post »

Jolu co to za piękne drzewo z czerwonymi liśćmi? Coś nie mogę poznać po zdjęciu :idea:
Awatar użytkownika
kuneg
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1223
Od: 29 sty 2021, o 08:11
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Wrocław / okolice Trzebnicy

Re: Nasze pragnienia i radości-podziel się z nami...cz.2

Post »

To czerwonolistne, to pewnie jakaś odmiana leszczyny.

Jolu, ja też już posadziłam mieczyki, ale moje nawet kiełków nie miały, więc się nie martwię. :D
Wrocław może i piękny, ale najchętniej zamieszkałabym na wsi. Mam nadzieję, że do emerytury dom postawimy, choć jak patrzę na tempo mojego M, to nie wiem... A może on nie chce się wynosić z miasta, tylko nie chce mi tego powiedzieć :?: ;:oj
Awatar użytkownika
Davros
100p
100p
Posty: 160
Od: 18 maja 2023, o 16:58
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Płońsko, Zachodniopomorskie

Re: Nasze pragnienia i radości-podziel się z nami...cz.2

Post »

Oj, to syn na teraz przechlapane. :lol: :lol: :lol:

Ja z hortensji ogrodowych zrezygnowałem. Za dużo zachodu i brak kwiatów, bo w maju przychodziło itp. I jak to się mówi "zarzekała się żaba..." W tym roku planuje jeszcze jedno podejście w nowym miejscu. Może uda się w końcu mieć choć jedną ogrodową.
Awatar użytkownika
Wanda7
-Moderator Forum-.
-Moderator Forum-.
Posty: 16029
Od: 2 wrz 2010, o 13:17
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Warszawa/Kobyłka

Re: Nasze pragnienia i radości-podziel się z nami...cz.2

Post »

Ja też ogrodowe usunęłam po kilku latach niekwitnienia. Zazdroszczę tym, u których raczą one kwitnąć.
Cudna ta łososiowa róża obok czerwonej. :)
Awatar użytkownika
lojka 63
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1960
Od: 4 wrz 2011, o 20:11
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: podkarpacie
Kontakt:

Re: Nasze pragnienia i radości-podziel się z nami...cz.2

Post »

Witajcie kochani Maryniu,Halinko,Małgosiu,Dawidzie ;:138
Maryniu taki prima-aprylis mi się zrobił :;230 ale już skumałam o co chodzi z moimi zdjęciami,na nowym kompie nie mam tego folderu ,nie wiem dlaczego ale znalazłam go tutaj tzn.na starym.dzisiaj dziwny dzień zimny wiatr a do słonka nawet gorąco.Dużo szybkiego słoneczka Maryniu. ;:196
Halinko to drzewo z czerwonymi liśćmi to orzech laskowy ozdobny jak by się gdzieś pojawiła siewka będę namnażać może uchoduję sadzonki przypomnij mi o tym kiedyś najlepiej przed jesienią ,mocne uściski. ;:168
Małgosiu rozumię cię doskonale bo kto lubi zielone to miasto nie zastąpi wiosennych przestrzeni i śpiewu ptaków,zaglądających wiewiórek czy napotkanej sarenki.Myślę że doczekasz się doku i będziesz zaczynała jak by nowe ,piękne życie,serdecznie życzę ;:196
Dawidzie syna oszczędzę bo jak by nie on to zginęła bym tu na kompie czy w jakichś aplikacjach na telefonie,a możliwe że mnie coś się nie zakodowało,raz wysyłam z tego ,raz z innego kompa,a skleroza nie próżnuje ;:223 :;230
Miłego dnia bo u nas na razie piękny :wit .
Wandziu Róża jedna z moich ulubionych ale nie wiem co będzie w tym roku wszystkie pomrożone coś odbijają ale ufam naturze że się obroni sama,stara ta róża nazwy nie mam.
dziękuję za wizytę i zapraszam jak tylko znajdziesz czas i chęci powodzenia ;:196 ;:3 i słoneczka.
Obrazek

Obrazek
:evil:
Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”