W cieniu brzóz

Zdjęcia naszych ogrodów.
Awatar użytkownika
damapi
500p
500p
Posty: 805
Od: 15 gru 2008, o 09:13
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Tomaszów Mazowiecki

Re: W cieniu brzóz

Post »

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Awatar użytkownika
marta64
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2905
Od: 8 kwie 2018, o 19:35
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: podkarpacie

Re: W cieniu brzóz

Post »

Wpadłam się przywitać :wit
Aleja brzozowa ;:167 ;:oj Można Ci pozazdrościć jej uroku ;:138 A i las tuż, tuż, mimo niedogodności, to jednak z przewagą zalet ;:215
Śliczna alejka lawendowa ;:333
Będę tu zaglądać :wit
Pozdrawiam! Marta
Ogród pod wierzbą 3
Awatar użytkownika
damapi
500p
500p
Posty: 805
Od: 15 gru 2008, o 09:13
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Tomaszów Mazowiecki

Re: W cieniu brzóz

Post »

Dziękuję, zapraszam serdecznie :)

taki gość sobie wczoraj na śniadanie do mnie przyszedł


Obrazek

Obrazek
danuta z
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3366
Od: 26 cze 2011, o 11:58
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.

Re: W cieniu brzóz

Post »

Matko jaki gość to potwór.Kogo on tam zjadł.Nie chciała bym takich gości.Wczoraj u mnie była ropucha.Siedziała i bezczelnie patrzyła mi w oczy.
Piękny ogród posiadasz.Aleja lawendowa piękna.Jak idę na ogród to mijam taką aleję z kocimiętki.Z daleka wygląda pięknie.
Teraz żałuję,że zlikwidowałam kocimiętkę jedną jaką miałam,ale była jakaś brzydka.
Awatar użytkownika
Karo
-Administrator Forum-.
-Administrator Forum-.
Posty: 21817
Od: 16 sie 2006, o 14:39
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Centrum Polski
Kontakt:

Re: W cieniu brzóz

Post »

Nie bałas się Danusiu tego gościa? :shock:
Często miewasz takie niespodzianki?
Ja bym chyba nie wyszła już do ogródka gdyby mi się przytrafiło takie spotkanie :( ;:oj
KaRo - Administrator Forum
??? Pytania do Ekipy...
? KaRolinki
Awatar użytkownika
damapi
500p
500p
Posty: 805
Od: 15 gru 2008, o 09:13
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Tomaszów Mazowiecki

Re: W cieniu brzóz

Post »

No właśnie ropuchę zjadł, męczył się z nią ponad pół godziny, bo ogromna była, w końcu połknął i leżał w bukszpanach z taką pacułą w brzuchu. Jakiś czas był spokój, bo im za sucho było u mnie, ale ten rok jest jaki jest i znów przyszły :roll:

Szkoda kocimiętki, też ją bardzo lubię, a wysiewa się sama często, to można było sobie młodziutkich nasadzić :)

Karo - niby się nie boję, ale odebrać mu tej żaby nie miałabym odwagi :D , nie jest jadowity - jadowita, bo to samiczka, ale w chwili zagrożenia mogłaby pewnie uchlać a to by raczej mile nie było :D Poza tym jak widzisz ją, to wszystko ok, ale jak tak niechcący się na ogon nadepnie... wolę inne wrażenia :;230
Awatar użytkownika
korzo_m
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 11142
Od: 17 kwie 2006, o 10:14
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Kraków

Re: W cieniu brzóz

Post »

Danusiu przyszłam z rewizytą, popatrz tyle lat jestem na forum, a do tej pory nie byłam w Twoim ogrodzie, nie znałam wątku.
Od razu zachwyciły mnie kęp lawendy, wyobrażam sobie jak musi wokół pięknie pachnieć. Ja po raz pierwszy ukorzeniałam wiosną lawendę po jej ścięciu, udało się na razie trzymam w skrzynce, pomysł na posadzenie już mam.
Takiego pełzającego gościa bardzo bym się bała, zapewne gdybym go zobaczyła wszyscy wokół usłyszeliby moje przerażenie ;:306 Podziwiam odwagi i gościnności.
Pozwolisz, że będę gościem w Twoim ogrodzie, tylko proszę o ławeczkę w cieniu, daleko od bukszpanów, abym gada nie wypatrzyła ;:173
Pozdrawiam Dorota
Zapraszam do mojego ogrodu
Spis wątków | Aktualny wątek
Awatar użytkownika
damapi
500p
500p
Posty: 805
Od: 15 gru 2008, o 09:13
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Tomaszów Mazowiecki

Re: W cieniu brzóz

Post »

Bardzo się cieszę, że wpadłaś ;:196 , zapraszam, kiedy tylko przyjdzie Ci na to ochota :)

Nie znałaś mnie, nic dziwnego, przez kilka lat nie pokazywałam się na forum, cóż tak się życie potoczyło... okazało się, że nie tylko ja, nie ma już większości moich znajomych sprzed kilku lat. Skazani więc na moje wizyty będziecie Wy moi mili ;:33 bo choć część ludzi odchodzi z forum, przychodzą kolejni ze swoimi cudnymi ogrodami i zawsze można tu znaleźć dużo ciepła i pogody ducha. ;:167
Awatar użytkownika
korzo_m
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 11142
Od: 17 kwie 2006, o 10:14
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Kraków

Re: W cieniu brzóz

Post »

Wiem co to znaczy przerwa od forum, ja miałam prawie dwuletnią. Nie ma Cię, nie ma wpisów i po powrocie jest trudno. Też miałam problem moi znajomi odeszli, przenieśli się na inne fora, albo po prostu nigdzie nie piszą, było ciężko. Często myślałam piszę w wątku sama dla siebie.
Z natury jestem osobą upartą i szybko się nie poddaję, są nowe znajomości, odwiedzam piękne ogrody i to mnie bardzo cieszy. Żałuję bardzo, że znajomości internetowe są bardzo ulotne, takie życie.
Masz rację można tu znaleźć "dużo ciepła i pogody ducha", staram się odkrywać same pozytywy, do tego spędzam mile czas w przepięknych ogrodach :lol:
Pozdrawiam Dorota
Zapraszam do mojego ogrodu
Spis wątków | Aktualny wątek
danuta z
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3366
Od: 26 cze 2011, o 11:58
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.

Re: W cieniu brzóz

Post »

Widzę,że bukszpany u Ciebie na szczęście zdrowe.U mnie też zdrowe,ale ten motyl nie śpi.Widziałam film z Anglii jak zniszczył u nich bukszpany.Gad straszny. ;:222
Awatar użytkownika
damapi
500p
500p
Posty: 805
Od: 15 gru 2008, o 09:13
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Tomaszów Mazowiecki

Re: W cieniu brzóz

Post »

Dorotko - każde odwiedziny to wielka radość dla kogoś kto tu wraca po latach i co tu dużo gadać - czuje się sam jak palec w pierwszych dniach, ale w takim towarzystwie to szybko mija i to jest piękne, że nikt tutaj nie jest traktowany jak "obcy" :)

Danusiu - tak, bukszpanki jakoś na szczęście się trzymają, też się boję tej ćmy bukszpanowej, bo widziałam jak potrafi ogołocić całe krzaczki, a ja nie dam rady lich zbierać, więc raczej los byłby przesądzony , ale odpukuję w niemalowane - może tu nie przyleci ta zaraza!

A teraz biegnę do Was nacieszyć oczy ;:168
Miriam
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3339
Od: 16 lip 2011, o 12:31
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: łódzkie

Re: W cieniu brzóz

Post »

Masz białą lawendę? Podobno gorzej rośnie,bardziej wymagająca.Parzydło bardzo dorodne. Ja też nie znam twojego ogrodu,przyszłam na forum to ty jakoś zaraz przestałaś pisać.Tym bardziej teraz będę śledzić co pokazujesz.
Każdy człowiek potrzebuje stale nawet pewnej ilości trosk,cierpień lub biedy,tak jak okręt potrzebuje balastu,by płynąć prosto i równo.(Arthur Schopenhauer) Pozdrawiam Mirka
Mój ci On, Mój ci On cz.2,
Mój ci on cz. 3
Awatar użytkownika
marta64
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2905
Od: 8 kwie 2018, o 19:35
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: podkarpacie

Re: W cieniu brzóz

Post »

Danusiu, jeszcze nigdy nie widziałam zaskrońca w naturze, a Ty nawet możesz mieć przychówek ;:138
U nas ich nie ma, chociaż, któregoś lata poszła fama, że na cmentarzu są żmije, a to mógł być właśnie zaskroniec. Poza płazami zjada też gryzonie, to jest sprzymierzeńcem w ogrodzie :D
Pozdrawiam! Marta
Ogród pod wierzbą 3
ODPOWIEDZ

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”