Pierwsze koty za płoty cz.lll

Zdjęcia naszych ogrodów.
Zablokowany
Awatar użytkownika
plocczanka
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 16592
Od: 31 lip 2014, o 21:16
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Płock

Re: Pierwsze koty za płoty cz.lll

Post »

No, no, Iwonko! To się wytańcowałaś za wszystkie czasy! :tan :tan
Jakie te świnki czyściutkie i takie różowiutkie! ;:333 A, i te ich zakręcone ogonki! ;:215

Na działeczce tez pięknie jeszcze. Dalie, hortensje, powojniki, no i oczywiście kobea. ;:138 ;:138
Moja działka posmutniała po tych nieustannie padających deszczach. ;:174 Aż przykro patrzeć na kwitnące jeszcze roślinki. ;:145
Pozdrawiam. Lucyna
Jesień życia wśród kwiatów, zwierząt i ptaków - cz. 15 Zapraszam.
Ani jeden ogród nie jest urządzony raz na zawsze.
Awatar użytkownika
ewarost
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3369
Od: 14 gru 2010, o 18:21
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Świętokrzyskie/Ponidzie
Kontakt:

Re: Pierwsze koty za płoty cz.lll

Post »

Iwonko od czasu do czasu warto zaszaleć ;:304 ... Na działeczce piękne jesienne widoki ;:333 ... Dobrze, że działeczka nie ucierpiała od wandali ... na pierwszej fotce to powojnik ? Podobają mi się kwiatuszki i kolorek ;:215
Rajsko,wiejsko,sielsko...II
Rajsko, wiejsko, sielsko...
Chwytaj chwilę, bo tak naprawdę to istnieje tylko ona. Ewa
Awatar użytkownika
anida
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2018
Od: 26 sie 2015, o 21:28
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Augustów, strefa 5b

Re: Pierwsze koty za płoty cz.lll

Post »

Kobea niesamowita, nie mogła się, bidula, zdecydować czy ma być fioletowa czy biała. A ostatni powojnik to co to? Mój już żaden nie kwitnie o tej porze.
Ja też na weselach zapominam, że nie tańczę. ;:136
Pozdrawiam Anida

Nie należy mylić prawdy z opinią większości.
kropelka
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 5533
Od: 30 kwie 2008, o 13:05
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: śląskie

Re: Pierwsze koty za płoty cz.lll

Post »

Fajnie, że "pozytywnie zmęczyłaś się tańcami". Prosiaczki malutkie urocze- jak wszystko co małe :)
Włamania, zniszczenia na działkach- to się w głowie nie mieści, że tak człowiek człowiekowi potrafi uprzykrzać życie...
Twoja działkowa chatka niezmiennie kojarzy mi się z domkiem z piernika z bajki o "Jasiu i Małgosi" ;:224
A hortensja na pniu to Twoje dzieło czy kupiłaś już szczepioną?
w domu i w ogrodzie, cz.2, cz.3, cz.4
pozdrawiam serdecznie, Mariola
Iwonka1
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 5523
Od: 10 wrz 2015, o 20:35
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Kraina Tysiąca Jezior

Re: Pierwsze koty za płoty cz.lll

Post »

Lucynko, u mnie w tej chwili jest na pewno podobnie ;:222
Miałam skrytą nadzieję, że uda mi się dzisiaj pojechać na działkę, ale deszcz nie odpuszcza i w nosie ma prognozy pogody. Do tego silny wiatr- nie chce się z domu wychodzić. Zostałam więc i gotuję zupkę dyniową dla domowników. Muszę zrobić dwa rodzaje, jedną mięsną dla moich chłopaków i drugą wegetariańską, bo Filip przychodzi ze swoją dziewczyną, a ona nie je niczego, co ma oczy. Przy okazji Kaprys najadł się dyńki, bo to jego największy przysmak ;:306

Obrazek

Ewuś, weselicho było jak się patrzy, to i zaszaleć było można. Kilkanaście razy wyciągnęłam do tańca nawet syna, chociaż on sztywny, jakby kij od szczotki połknąłObrazek Ale mi obiecał, że pójdzie na kurs tańca, to może i będą z niego jeszcze ludzie.
Na pierwszej fotce to rzeczywiście powojnik. To Gravetye Beauty, zakwitł bardzo późno, ale za to zdobi aż do teraz. Szturmem zdobył moje ;:167

Obrazek

Anido, w takim razie obie na szczęście mamy krótką pamięć ;:306 Ja bym nawet powiedziała, że nie lubię tańczyć, ale po pewnym czasie nogi same mnie ciągną na parkiet i nie mogę się powstrzymać.
W tej chwili mam trzy kwitnące jeszcze powojniki :tan Ten, o którego pytasz, to Solina. Nieprzerwanie kwitnie od początku czerwca. A od maja kwitnie Prins Charles. Te dwa powojniki od początku kwitnienia nie miały ani jednego dnia bez kwiatów. Są niezmordowane ;:63

Obrazek

Mariolko, u nas na szczęście włamania zdarzają się sporadycznie. Ale wtedy zazwyczaj coś ginie. W tym wypadku był to po prostu wandalizm ;:222 Nie ma kary dla takich ludzi.
Hortensję na pniu już taką kupiłam. Ale ich się nie szczepi, tylko tak można poprowadzić. Sama wyprowadziłam Limelight, a teraz to samo staram się zrobić z hortensją Phantom. Zaglądałam niedawno do niej i widziałam, że ma już korzonki. Mam więc nadzieję na sukces :heja
Dobrze, że moja chatka nie jest słodka jak piernik, bo by mi ją amatorzy słodkości pożarli :;230

Obrazek

Lecę ratować zupę dyniową, bo mi wyszła tak pierońsko ostra, że gębę wypala ;:oj :wit
danuta z
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3366
Od: 26 cze 2011, o 11:58
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.

Re: Pierwsze koty za płoty cz.lll

Post »

No to się wybawiłaś i bardzo dobrze,po to są wesela żeby się bawić i zjeść coś fajnego (pamiętam kiedyś na weselu objadałam się wędzonymi
węgorzami nie mogłam się im oprzeć) :oops: A te świnki to chyba też wykąpali na wesele? takie różowiutkie? :;230
Piękne to zdjęcie z domkiem chociaż i inne są fajne.
Samochód wspaniały jak z obrazka!Też bym chciała takim się przejechać. ;:202
Awatar użytkownika
kasia100780
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3148
Od: 31 lip 2014, o 16:39
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: pomorskie

Re: Pierwsze koty za płoty cz.lll

Post »

Fajnie że się Iwonko wybawiłaś :) Zawsze to jakaś odskocznia.
Świnki boskie, jakie czyściutkie :)
Dobrze, że włamywacze Was oszczędzili, co za chamstwo ;:14
Awatar użytkownika
JAKUCH
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 33424
Od: 19 paź 2008, o 21:39
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Bytom

Re: Pierwsze koty za płoty cz.lll

Post »

Jak widać Iwonko masz jeszcze sporo kwiecia na działeczce ratują to dalie których masz chyba sporo, a także hortensje.Moja Pinky teraz dopiero nabrała pięknego bordowego odcieniu.Ratują też sytuację chryzantemy w każdym razie u mnie.Fajnie wyglądają chrumki razem z mamą lubię takie widoki, a Twoje nogi miały wspaniały aerobic
Pozdrawiam gorąco Jadzia.
Oaza Linki Grupa Śląsk, Aktualny wątek
Awatar użytkownika
cyma2704
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 11532
Od: 5 mar 2013, o 17:31
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Podkarpacie

Re: Pierwsze koty za płoty cz.lll

Post »

Iwonko dalie piękne, jednak jak jest ich więcej, rabaty są długo kolorowe. ;:215 Już ;:65 kiedy moja Pinki Vinki na pniu, będzie choć trochę tak piękna, jak Twoja. ;:oj
Nigdy nie mogę zrozumieć bezmyślnego niszczenia. Dobrze, że twój domek nie ucierpiał.
Gotowanie dla wegetarian, to wyzwanie. ;:108 Też mam dwie w rodzinie, na szczęście rzadko do ciotki zaglądają. ;:173
Pozdrawiam. ;:3
Awatar użytkownika
Beaby
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 6296
Od: 16 lut 2014, o 13:16
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: śląskie

Re: Pierwsze koty za płoty cz.lll

Post »

Iwonko, świetna odsłona wesela - od kuchni ;:215
A jak długo masz tego powojnika? https://images82.fotosik.pl/853/d2ce20774ea53c3b.jpg
Pytam bo mój dopiero się rozkręca i chyba za wolno, ale ważne, że w ogóle zaczął kwitnąć.
Kwiat kobei ma niesamowicie śliczny kolor, super taka mieszanka barw w jednym kwiatku. ;:215
Awatar użytkownika
Margo2
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 25128
Od: 8 lut 2010, o 12:14
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Płock

Re: Pierwsze koty za płoty cz.lll

Post »

Ja też nie rozumiem niszczenia czyjegoś mienia
Złodziei też nie zrozumiem.
Ja tam nie potrzebuję motywatora, żeby iść w tany. Jestem zawsze pierwsza na parkiecie. Uwielbiam tańczyć,
Najważniejsze, że czułaś, że wyglądasz fajnie. Ja z tym mam większe problemy
Zawsze mi coś nie pasuje.
Masz przecudne dalie. Ja musze koniecznie dokupić.
Chyba jednoroczne mają duży problem z przesadzaniem. Dostałam od koleżanki aminka, o którym zawsze marzyłam, ale niestety też się nie przyjął. A może to były zbyt wyrośnięte? Chyba gdybym wczesniej wysłała byłoby lepiej.
Dzięki za przepis ;:196
Awatar użytkownika
Maska
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 42120
Od: 19 lut 2012, o 19:39
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Małopolska
Kontakt:

Re: Pierwsze koty za płoty cz.lll

Post »

Iwonko na darmo wypatrywałam Obrazek, wyczekiwałam zdjęcia ślicznej wyskubanej, wyczesanej i po wizycie wizażystki ( ;:oj ) Iwonki ...a zobaczyłam świnkę i prosiaczki Obrazek Odleżane zdjęcia z działki rozweseliły przynajmniej oczy a domeczek dopełnił efektu! Miałam działkę, miałam ja i inni takie wizyty! to jest strasznie wkurzające jak pomyślisz, że ktoś Ci łapami po Twoich rzeczach gmerał. Miałam paskudny prezent w domu a pod koniec byli tak bezczelni, że za thujami czekali aż sobie pojedziemy do domu ;:124 Fuj !
Nigdy nikomu nie życzę!
Awatar użytkownika
anabuko1
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 16980
Od: 16 sty 2013, o 17:19
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: lubelskie/ Chełm

Re: Pierwsze koty za płoty cz.lll

Post »

Szkoda że nie pokazałam swojego zdjatka .Po tyłu staraniach ,zabiegach to pewnie był oszałamiający widok kobiety z klasą. Czasami i nasze metamorfozy byłby ciekawe do podziwiania. Fajnie ,że wesele się udało.
Dalie piękne :)
Hortensje śliczne. Pinky Winky zachwycająca. Ach,kiedy to moja będzie taka ładna :roll:
yobrazam sobie co czulas na wieści o tych wandalach.
Fakt to wielkie chamstwo.Ale dobre wieści, że u ciebie wszystko jest całe , w porządku.
Zablokowany

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”