Leśny zakatek...

Zdjęcia naszych ogrodów.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
wrigley
500p
500p
Posty: 697
Od: 5 mar 2009, o 14:23
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Gdańsk/Chrztowo

Re: Leśny zakatek...

Post »

Eee to jeśli do emerytury to już widzę że poszalejesz. Coś czuję, że to "malunio" zamieni się w "jeszcze troszkę, jeszcze odrobinka" :;230

Musze poszukać tej bergenii bo widzę, że piękniusia ;:224
***Ola***
Moja odskocznia
Awatar użytkownika
ewelkacha88
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 7990
Od: 22 maja 2013, o 17:54
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: PODKARPACIE

Re: Leśny zakatek...

Post »

Witaj :wit . Oj, czy ja dobrze czytam ?? Przeprowadzka ?? Dla ogrodnika to faktycznie nie jest łatwe. Z drugiej strony dobrze, że teraz a nie za 10 lat . Jesteś leśnikiem Ty czy Twój Małżonek ?? Wybacz jeśli gdzieś pisałaś a pominęłam :oops: . Pozdrawiam i ciepłej nocy życzę :wit .
Awatar użytkownika
seba1999
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4718
Od: 16 sty 2014, o 20:10
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Kielce

Re: Leśny zakatek...

Post »

Szkoda, bo już ogród zaczął ładny się robić.
A ta druga leśniczówka też ma tak ładną okolicę ? :D
Taki traf, że wcześniej wysiałem paulownie.
Nawet nie wiedziałem, są już małe siewki :tan
Awatar użytkownika
drakka
500p
500p
Posty: 921
Od: 4 lip 2016, o 23:26
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Rokitnica, łódzkie

Re: Leśny zakatek...

Post »

Mój odkąd jest brany częściej na spacery i w ciągu dnia jest w kojcu a na noc biega i pilnuje to szkód nie robi :)
Angelika / Żelka:)

Kwiatowisko
Awatar użytkownika
Kawu
200p
200p
Posty: 482
Od: 28 paź 2012, o 13:35
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: okolibydgoszcz

Re: Leśny zakatek...

Post »

Przeprowadzka raczej nie zamiesza w uprawach na działce. W nadleśnictwie Żołędowo chyba pozostaniesz ?
Po ogrodzie moją pasją są góry. Pozdrawiam Kaziu
Ogród na obrzeżach miasta
Moja Catalpa
Awatar użytkownika
Carmelka00
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 878
Od: 25 lut 2015, o 14:22
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Leśny zakatek...

Post »

O długo mnie było,ale najpierw leżałam chora :evil: a weekend piękny, suchy i gorący ;:138 więc skorzystałam i wszystko co miałam na parapetach i w tunelu powędrowało do ogrodu i na grządki :tan a powiem ,że łatwo nie było bo mam samą glinę, każde wsadzenie kwiatka równało się kopaniu dużego dołka i wsypywaniu przywiezionej ziemi z kompostem i nawozem i niestety robiłam to sama więc teraz kręgosłup mam do wymiany :twisted: zdjęć nie porobiłam bo nie miałam kiedy ,ale może jutro coś cyknę bo się fajnie pozmieniało :D
Olu będzie malunio serio :lol: muszę się zacząć jakoś kontrolować przecież :heja Bergenię widziałam , też w jakimś internetowym sklepie zdaje się.

Ewelina mąż jest leśnikiem a oni czasem tak mają ,że się muszą przeprowadzić , ja już nie cierpię przeprowadzek, człowiek wykończony jest, a noce odpukać cieplutkie mamy :tan

Sebastian tak, tamta też fajnie położona , ta jest jednak w lepszym miejscu jak na mój gust :D ale tam mniej pracy bo pięknie zagospodarowana jest :heja moja paulownia to już 3 parę liści ma :tan rośnie jak szalona.

Angelika mój to taki gagatek,że jak ktoś jest w domu albo w ogrodzie to szkód nie robi, a że nie ma kojca bo śpi z nami w domu na noc to jak zostaje czasem sam , to różne głupoty mu do głowy przychodzą ,ale na szczęście ostatnio nic a nic :tan

Kawu dla mnie najgorsze jest to ,że będę musiała te wszystkie kwiaty wykopywać :? to zajmuje sporo czasu ,który mogła bym na co innego przeznaczyć ;:224 a nadleśnictwa nie zmieniamy :D
Pozdrawiam
Lenka

Leśny zakatek...
Awatar użytkownika
TROJA
500p
500p
Posty: 906
Od: 6 kwie 2017, o 09:21
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie

Re: Leśny zakatek...

Post »

Lenko jak sama piszesz tamta ładnie zagospodarowana :wink: więc tylko się cieszyć bo dodasz coś od siebie i będziesz miała leśny raj :D
Trzeba zawsze patrzeć na pozytywne strony bo inaczej człowiek nie miałby po co źyć :wink:
Pozdrawiam Ania
Mój ogród http://forumogrodnicze.info/viewtopic.php?f=2&t=100470" onclick="window.open(this.href);return false;
Moje nadwyżki viewtopic.php?f=11&t=117198" onclick="window.open(this.href);return false;
Awatar użytkownika
Paulii
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2462
Od: 25 lut 2013, o 15:03
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: PsiaSkórka południowe mazowsze

Re: Leśny zakatek...

Post »

Witaj Lenka :wit na forum i wśród zielono zakręconych ogródkowiczów
Piękny duży ogród pośrodku pięknego tajemniczego lasu ;:oj
Zimą Twój ogród wygląda przecudnie malowniczo.Wysiewy ślicznie kiełkują
Mi również nowo posadzony różanecznik zmarzł :( Przepiękny plan skalniaka
Psiak śliczny.Ja akurat posiadam w swojej okolicy Szkółkę Roślin Ozdobnych.
Rewelacyjne zakupy ;:333
Rozsady piękne
Będę zaglądać Cieplutko pozdrawiam :D
Pauli :) "To możli­wość spełnienia marzeń spra­wia, że życie jest tak fascynujące"
Awatar użytkownika
wrigley
500p
500p
Posty: 697
Od: 5 mar 2009, o 14:23
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Gdańsk/Chrztowo

Re: Leśny zakatek...

Post »

Lenko! Gdzie buszujesz? Wracaj tutaj prędko :tan
***Ola***
Moja odskocznia
Awatar użytkownika
Carmelka00
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 878
Od: 25 lut 2015, o 14:22
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Leśny zakatek...

Post »

Witaj Paulii miło Cię tu u mnie widzieć :D mój różanecznik coś tam zaczyna kwitnąć ale bardzo marnie, może w przyszłym roku odbije.

Ania racja, zawsze mniej pracy :podlewania, koszenia i pielenia :lol: a dodatkowo tam mają inne atrakcje :D

Ola :lol: hahah po działce latam:pielę, przesadzam ,koszę i podlewam bo susza niemiłosierna była, dziś na szczęście pada :;230 nie myślałam ,że tak z deszczu się ucieszę ale jak codziennie po powrocie z pracy musiałam poświęcić min.40 min na podlewanie bo wąż mi nie sięga w każdy zakątek gdzie coś wsadziłam to na samą myśl szlak mnie już trafia :;230 no ale dziś od rana leje, to na kilka dni będę miała spokój ;:138
No ale w końcu mam już wszystko obsadzone, popikowane,przesadzone i wypielone :tan

Piękna zielona petunia, niesamowicie pachnie!
Obrazek

Obrazek
Obrazek
Obrazek

a kto wie co to jest?? :tan
Obrazek
Obrazek
Pozdrawiam
Lenka

Leśny zakatek...
Awatar użytkownika
JolantaG
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 9576
Od: 3 lis 2008, o 14:52
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Ostrzeszów,Wielkopolska

Re: Leśny zakatek...

Post »

To coś to chyba lawenda ,ale to co niżej ,to już nic dobrego .Wszama nie jedną roślinkę . :? :?
Awatar użytkownika
Shire
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2653
Od: 3 kwie 2016, o 21:33
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Leśny zakatek...

Post »

Witaj Lenko :wit
Przyciągnął mnie tytuł wątku i ten piękny starodrzew. Fajnie masz mając taki teren do rozdysponowania. :)

Moim zdaniem ta roślinka to kocanka curry. Zobacz czy zapach się zgadza.
Awatar użytkownika
Carmelka00
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 878
Od: 25 lut 2015, o 14:22
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Leśny zakatek...

Post »

JolantaG nie boję się ślimaków, mają u mnie tyle zielska ,że w ogóle nie zaglądają na warzywniak, nawet funki i innych w trawie nie ruszają :D codziennie sprawdzam czy się na moje nie rzucają,ale wyobraźcie sobie że nie ;:138

ziemniaki z biedronki :lol: ale ładnie urosły, dość smaczne :D
Obrazek

Shire racja to kocanka curry, pięknie pachnie, aż smakowicie można by powiedzieć :D
Faktycznie mam spory areał, ale jeśli przychodzi do koszenia,pielenia i podlewania to ... :twisted: jest wesoło.

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Pozdrawiam
Lenka

Leśny zakatek...
ODPOWIEDZ

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”