Nasze pragnienia i radości-podziel się z nami...cz.1

Zdjęcia naszych ogrodów.
Zablokowany
Awatar użytkownika
lojka 63
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1958
Od: 4 wrz 2011, o 20:11
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: podkarpacie
Kontakt:

Re: Nasze pragnienia i radości-podziel się z nami...

Post »

Cześć dziewczyny jak dobrze że was mam,wzięłam głęboki oddech i jak mówisz Soniu do przodu nie jest to łatwe jeszcze nie dawno wszystkich z radością witałam z uśmiechem na twarzy teraz nie jestem pewna kto mój wróg,ale są faktycznie ludzie którzy w najtrudniejszej chwili okazali mi szacunek i współczucie,czasu trzeba może się rany zagoją ale nigdy nie zapomnę jak przeżyłam 9i10 stację drogi krzyżowej,na własnym żywym sercu.Powoli powraca chęć życia i jasność widzenia,jak oglądam ogrody zapominam i piękno roślin przelewam w głąb serca tak rany się zasklepiają tylko jak wyjdę na zewnątrz to koszmar powraca,jeszcze raz dziękuję.Żeby rozweselić nieco atmosferę coś dla was:
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Awatar użytkownika
matt55
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1006
Od: 17 cze 2012, o 22:10
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Podkarpacie
Kontakt:

Re: Nasze pragnienia i radości-podziel się z nami...

Post »

Oj te żółte róże piękne :)
I hortensje mi się podobają, mam jedną, ale małą i od niedawna, jeszcze nie kwitła. Kolorowo u Ciebie bywa.
Ja sam mam czasem ponuro na serduchu w takie dni, ale niebawem wiosna, trzeba się rozweselić.
Awatar użytkownika
cyma2704
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 11532
Od: 5 mar 2013, o 17:31
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Podkarpacie

Re: Nasze pragnienia i radości-podziel się z nami...

Post »

Jolu ostróżki cudne. ;:oj Mam dwuletnią kępę, czy można ją podzielić wiosną, bo chciałabym posadzić kilka takich samych, a nie znam odmiany.
Awatar użytkownika
lojka 63
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1958
Od: 4 wrz 2011, o 20:11
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: podkarpacie
Kontakt:

Re: Nasze pragnienia i radości-podziel się z nami...

Post »

Cześć Mateuszku do wiosny to jeszcze poczekamy ale miło że wpadłeś mnie pocieszyć,dziękuję Ci bardzo właśnie te kolorki to najlepsza dla nas zapłata za pracę i serce jakie w to wkładamy szkoda że nie wszyscy to doceniają,dla niektórych jak jest sama trawa i beton to jest ok.dziękować Bogu są takie "świrki" jak ja i mnie podobni co upiększają ten świat. :wit Poszukam coś tegorocznego dla ciebie coś nowego.
Obrazek

Obrazek

Obrazek
taki wypoczynek ogrodowy kupiłam w tym roku
Obrazek

Soniu te ostróżki zmieszały mi się z jednorocznymi bylinowe na pewno można rozsadzić tylko muszą się rozrosnąć zobaczę jak będą się miały na wiosnę ,przypomnij się na wiosnę coś ukopię ale głowy nie dam czy trafię na bylinowe,chociaż jednoroczne na wiosnę chyba będą biedniejsze to poznam mam jeszcze taką to moja ulubienica.
Obrazek
Awatar użytkownika
lojka 63
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1958
Od: 4 wrz 2011, o 20:11
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: podkarpacie
Kontakt:

Re: Nasze pragnienia i radości-podziel się z nami...

Post »

Tak starałam się nie powtórzyć i tak mi się nie udało no to od nowa.. ;:7
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
Nela
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 2644
Od: 18 paź 2006, o 17:09
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Nasze pragnienia i radości-podziel się z nami...

Post »

Mam nadzieję, że już równowaga duchową wróciła... Ludźmi się za bardzo nie przejmuj, bo wśród nich tak jak na ogrodzie - pełno chwastów. Wyrwać się nie da :wink: , ale zignorować można ...Czas uleczy i nabędziesz dystansu... Przykre takie doświadczenia na własnej skórze, ale człowiek ich doświadcza w życiu sporo, niestety...
Wszystko ci ładnie kwitło, co cieszy nie tylko ciebie, ale i nas, bo nam pokazujesz. Zdrówka, sił i spokoju życzę. ;:196
Biedny, kto gwiazd nie widzi bez uderzenia w zęby... St.J.Lec
Awatar użytkownika
Karo
-Administrator Forum-.
-Administrator Forum-.
Posty: 21749
Od: 16 sie 2006, o 14:39
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Centrum Polski
Kontakt:

Re: Nasze pragnienia i radości-podziel się z nami...

Post »

Jolu ten zestaw
bardzo udany!
To prywatny wyrób czy też można nabyć go w jakimś markecie?
Bardzo mi się podoba.
Jest przede wszystkim duży a takie meble są mi potrzebne.
A Tyś wiecznie zapracowana jak czytam.
Pozdrawiam serdecznie :wit
KaRo - Administrator Forum
??? Pytania do Ekipy...
? KaRolinki
Awatar użytkownika
lojka 63
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1958
Od: 4 wrz 2011, o 20:11
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: podkarpacie
Kontakt:

Re: Nasze pragnienia i radości-podziel się z nami...

Post »

Cześć Elunia powoli wracam do siebie teraz jestem na urlopie parę dni to odpoczywam i wreszcie spokojnie mogę gotować obiadki :D staram się faktycznie odpocząć bo koniec listopada i grudzień będą na pewno pracowite,dziękuję za wsparcie nie mam przy sobie nikogo takiego żeby pogadać więc ratujecie mnie trzeźwym myśleniem,w tym roku faktycznie wszystko mi ładnie kwitło tylko nie miałam kabla do przesyłki zdjęć z aparatu i nie zrobiłam za wiele zdjęć na szczęście te co zrobiłam udało się przesłać za pomocą tej no pamięci jakoś tam ,pomogli mi młodzi ;:131 ja stara nie znam się na tym ale jest co jest.Coś dla ciebie się znajdzie może coś nowego?
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
ta bardziej różowa lilia kwitła pierwszy raz widać że ma większe kwiaty jak ta starsza.
Obrazek
to nie nowa ale moja ukochana :D
Awatar użytkownika
lojka 63
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1958
Od: 4 wrz 2011, o 20:11
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: podkarpacie
Kontakt:

Re: Nasze pragnienia i radości-podziel się z nami...

Post »

Karo zestaw prezentuje się nie źle tylko jest zrobiony z drzewa sosnowego czyli żywicznego i jeszcze po słonecznych dniach wychodziła żywica musimy to jeszcze jakoś dopracować ,jest na 2.20mdługie a robił to młody sąsiad który dopiero się uczy właściwie to jego pierwsze tego typu dzieło jak kiedyś stać mnie będzie na jakieś zadaszenie do tego to i żywica nie powinna się pokazywać,po za tym jest bardzo przydatne przy 10 osobowym grilu. :wit
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
liliowce w tym roku posadzone ale ładnie mi kwitły pojedynczymi kwiatami na drugi rok spodziewam się większej ilości . :wit
Awatar użytkownika
Nela
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 2644
Od: 18 paź 2006, o 17:09
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Nasze pragnienia i radości-podziel się z nami...

Post »

:wit To dobrze, że równowaga wraca... Co do twojej slicznoty róży- nie jest to aby Aphrodite? Ona potrafi zachwycić- kwiaty eleganckie, sztywne na łodydze- prawdziwa bogini wśród róż. :D
Na siedziska coś narzuć -jakieś płaskie poduszki to nie będziecie się kleić do żywicy. :wink:
Pozdrawiam... ;:196
Biedny, kto gwiazd nie widzi bez uderzenia w zęby... St.J.Lec
Awatar użytkownika
lojka 63
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1958
Od: 4 wrz 2011, o 20:11
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: podkarpacie
Kontakt:

Re: Nasze pragnienia i radości-podziel się z nami...

Post »

Tak Elunia to Aphrodite stoi sobie w spokojnym miejscu i z roku na rok super raduje moje serce inne które zjadł mi gryzoń posadzone były w mokrawym miejscu żeby z ogołoconych palowo resztek odzyskać nowe korzonki i wyobraź sobie że się udało teraz przesadziłam w inne bardziej słoneczne miejsce tylko żeby znowu nie zaatakował jakiś gryzoń,może odwdzięczą się kwitnieniem.Jutro ostatni dzień ciepła podobno przez to gotowanie nie mam ochoty na wychodzenie z domu na 1 godzinę ,potem trzeba być żeby obiad podać i już wieczór,muszę coś szybkiego na jutro wymyślić. ;:131
Obrazek teraz całą zimę będziemy wypatrywać takich widoków


Obrazek
goździk brodaty pełny,jakoś bardzo tej pełności w nim nie wodzę ;:131
Awatar użytkownika
cyma2704
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 11532
Od: 5 mar 2013, o 17:31
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Podkarpacie

Re: Nasze pragnienia i radości-podziel się z nami...

Post »

Jolu mimo problemów ładnych zdjęć nie brakuje. ;:215 Porcelanka śliczna. ;:oj Dziękuję za chęć podzielenia się ostróżką. ;:196 Mam swojej dużą kępę i myślałam o jej dzieleniu. :) Skoro można bez uszczerbku to zrobić, to wiosną podzielę i rozsadzę w nowe miejsce. Spokojnego świętowania. ;:168
Awatar użytkownika
lojka 63
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1958
Od: 4 wrz 2011, o 20:11
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: podkarpacie
Kontakt:

Re: Nasze pragnienia i radości-podziel się z nami...

Post »

Witaj Soniu dziękuj za wizytę ja teraz prawie nie istnieję poza pracą,tylko dzisiaj mi się udało i popiekłam na razie ciasteczka warszawskie ,do przełożenia w innym terminie ,troszkę porządków i dnia nie ma.Jestem jednak zadowolona z dzisiejszego dnia obiadzik na jutro podgotowany będę odpoczywać przed następną przedświąteczną orką.Przypomnij mi się na wiosnę bardzo bym chciała przekazać Ci ostróżkę u mnie często coś zaginie niech przetrwa u Ciebie. :wit
Obrazek



po starych zdjęciach widać jak bardzo ogród lub otoczenie się zmienia tak było jakieś dwa lata temu a tak jest teraz

Obrazek
teraz jest jeszcze inaczej bo wyplewiony ten popielaty rozchodnik bardzo mi zarastał wszystko i go wywaliłam jeszcze będzie odrastał ale go muszę kontrolować straszny busz robi.Teraz na dobranoc moje ulubione maki od Stasi.
Obrazek

Obrazek

Obrazek
tegoroczny hibiskus muszę go na wiosnę rozsadzić bo już ma tam za ciasno ,miłej niedzieli wszystkim życzę :wit
Obrazek
Zablokowany

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”