Przydomowy ogródek Eweliny .

Zdjęcia naszych ogrodów.
Zablokowany
Awatar użytkownika
amba19
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 7946
Od: 11 kwie 2007, o 20:04
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Gdańsk/Chrztowo

Re: Przydomowy ogródek Eweliny .

Post »

Ewelinko - dopiero teraz zobaczyłam, że decyzja o likwidacji zielonego płotka to był strzał w dziesiątkę! Otworzyła się taka fajna przestrzeń ;:108
Awatar użytkownika
ewelkacha88
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 7990
Od: 22 maja 2013, o 17:54
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: PODKARPACIE

Re: Przydomowy ogródek Eweliny .

Post »

Marysiu witaj :wit .
Dokładnie tak jak mówisz, zrobiła się przestrzeń i inaczej to wygląda. Mąż zakasał rękawy i wykopał dziada :tan .
Pashmina2006
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 8030
Od: 12 kwie 2012, o 18:56
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Łódzkie

Re: Przydomowy ogródek Eweliny .

Post »

:wit Fajne rabatki powstały. Skarpa rewelacyjna! U mnie też taka ale nie zagospodarowana bo jest zbyt stroma. Obsadziłam jej dół różami, żeby ją kiedyś zakryły.
Bez zielonego płotka, dużo lepiej :).
Awatar użytkownika
andzia458
500p
500p
Posty: 702
Od: 19 sty 2014, o 18:20
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: lubelskie, Łuków

Re: Przydomowy ogródek Eweliny .

Post »

Witaj Ewelino. I ja zaglądam do Ciebie :wit. Ładnie zaczyna się u Ciebie robi :D Obie jesteśmy na początku drogi ale Ty kroczek do przodu ;:108. Pozdrawiam ciepło.
http://forumogrodnicze.info/viewtopic.php?f=2&t=91408" onclick="window.open(this.href);return false;
Moje siedlisko na Lubelszczyźnie :)
Ilonka
50p
50p
Posty: 90
Od: 27 lut 2008, o 15:49
Lokalizacja: Nysa

Re: Przydomowy ogródek Eweliny .

Post »

Witaj Ewelinko, lubię takie fotki w stylu przed i po. A jeszcze jak sie porównuje je po paru latach to dopiero widzi się jak wszystko wypiękniało. Moja historia taka sama jak Twoja ze swoim domem i ogrodem, też wprowadziliśmy się do nowego domu na Boże Narodzenie 2013 więc działam u siebie dopiero 2 sezony a juz brakuje miejsca, zresztą u mnie działeczka mniejsza. Będę podglądać Twe ogrodowe poczynania :) oby do wiosny :wit
Awatar użytkownika
ewelkacha88
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 7990
Od: 22 maja 2013, o 17:54
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: PODKARPACIE

Re: Przydomowy ogródek Eweliny .

Post »

Witajcie. :wit
Madziu, , zawsze podobały mi się skarpy porośnięte roślinami więc mam swoją. Trochę na niej jest nieład ale chciałam koniecznie szybko coś posadzić ,żeby chwasty nie zajęły terenu. W sezonie wygląda zdecydowanie lepiej poza tym rośliny muszą się rozrosnąć.
Andziu, byłam i ja u Ciebie. Skoro obie zaczynamy to możemy mobilizować się do realizowania wszystkich planów.
Ilonko szkoda, że nie masz swojego wątku bo z chęcią śledziłabym i ja Twoje ogrodowe zmiany. Koniecznie rób zdjęcia, żeby kiedyś mieć takie porównanie jak ja. Co prawda 3 lata to niewiele dla ogrodu ale już widać jakieś zmiany a to mobilizuje do dalszej pracy.

A ja zakupiłam takie nasionka. Wprawdzie miałam zamawiać na all wszystko na raz ale jakoś tak nie mogłam się oprzeć :oops: .
Obrazek

Młody Miskant Gracillimus . Koniecznie muszę posadzić więcej traw. Zimą wyglądają cudownie.


Obrazek

Pozdrawiam :wit .
Pashmina2006
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 8030
Od: 12 kwie 2012, o 18:56
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Łódzkie

Re: Przydomowy ogródek Eweliny .

Post »

Trawy są super. Fajnie, że Ci się utrzymują. U mnie mają problem. Od kilku sezonów walczę z nimi. Utrzymał się tylko jeden Miskant i Imperata. Reszta jest w doniczkach. Nie poddaję się i w tym roku też spróbuję.
Ilonka
50p
50p
Posty: 90
Od: 27 lut 2008, o 15:49
Lokalizacja: Nysa

Re: Przydomowy ogródek Eweliny .

Post »

wiesz nie mam smialości pokazywać moje wypociny... może od wiosny, kto wie?
Ja też bedę się bawić w sianie, lawenda już w lodówce a na dniach wysiewm heliotrop i chę parę traw ozdobnych ale je muszę najpierw upolować
Awatar użytkownika
Daria_Eliza
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1735
Od: 26 lut 2013, o 01:30
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Małopolska

Re: Przydomowy ogródek Eweliny .

Post »

Ewelko, witaj. :wit
Ja też jestem z tych co to są na początku drogi do stworzenia ogrodu. Tylko że u nas nawet domku jeszcze nie ma, ale od dawna chciałam sadzić, no to już co nieco posadziliśmy. :)
Chyba każdy lubi zdjęcia "przed" i "po", zwłaszcza - jak u nas - jak już trzeci rok patrzymy na wielkie trawy i inne chwasty łąkowe i zastanawiamy się, kiedy będzie widać jakiś ogród?

Tę smagliczkę to mogłabyś sobie na skarpie wysiać, to idealne miejsce dla niej, ale tam masz agrowłókninę, może wykroisz kawałek dla smagliczki?
Awatar użytkownika
ewelkacha88
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 7990
Od: 22 maja 2013, o 17:54
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: PODKARPACIE

Re: Przydomowy ogródek Eweliny .

Post »

Madziu z tym utrzymaniem traw to okaże się wiosną bo to ich pierwsza zima. Mam tylko jednego miskanta , rozplenice , kilka kępek kostrzewy sinej i dwa trzcinniki. W tym sezonie chcę dokupić więcej bo ładnie wyglądają cały sezon .Mam nadzieję, że ładnie przezimują .
Ilonko u mnie też niewiele do pokazania ale doszłam do wniosku , że warto mieć swój wątek. Wiosna to dobry moment na jego założenie ;:108 . Śmiało, nic nie tracisz . A ja do siania bylin nie mam jakoś szczęścia. Traw też nigdy nie siałam. Może kiedyś spróbuję.
Dario witaj u mnie . Tak , zdjęcia porównawcze są bardzo motywujące i każdy je lubi. Widać doskonale , że nasza praca przynosi efekty . A z tą smagliczkę masz rację . Włókninę mam tylko na skarpie bo ciężko tam było plewić chwasty. Jak rośliny się rozrosną to ją zdejmę . Z przyjemnością będę śledziła Twój wątek. Pozdrawiam :wit .
Awatar użytkownika
Reniak
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1898
Od: 6 cze 2009, o 13:53
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Świętokrzyskie/Śląskie

Re: Przydomowy ogródek Eweliny .

Post »

Witaj EWELINKO kiedy oglądam twoje zdjęcia od razu przypominają mi się moje początki , te 8 lat zlecialo jak z bicza strzelił . Najlepsze są właśnie te zdjęcia porównawcze , u Ciebie już widać wielkie zmiany i robi się coraz piękniej. Będę obserwować te zmiany z przyjemnością .
Awatar użytkownika
sweetdaisy
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3531
Od: 15 sty 2015, o 19:21
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Przydomowy ogródek Eweliny .

Post »

Witaj Ewelinko ;:100
I ja zajrzałam do Twojego ogródka. Zmiany fajnie pokazałaś, aż z niecierpliwością będę czekała na dalsza, bieżącą część zmian. Wiosna za pasem, więc niedługo ruszymy do ogrodów.
Ty masz jeszcze sporo miejsca, więc Twoje zmiany będą na pewno fajnie widoczne ;:333 Będę zaglądać ;:215
Pozdrawiam, Zuza
----------------------------
Słoneczny kawałek mojego miejsca na ziemi I, II, III
Awatar użytkownika
cyma2704
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 11515
Od: 5 mar 2013, o 17:31
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Podkarpacie

Re: Przydomowy ogródek Eweliny .

Post »

Ewelinko przybiegłam się przywitać z krajanką. ;:196 Świetnie sobie radzisz w ogrodzie. ;:138 Skarpa to wyjątkowo trudny teren do obsadzenia, ślicznie swoją zagospodarowałaś. ;:oj Życzę, żeby udało się powiększyć areał i mieć własną drogę. Ja w 2012 zaczęłam przygodę z ogrodem i też nie miałam pojęcia o roślinach. Dopiero forum otworzyło mi oczy. ;:108 Świetnie, że założyłaś wątek, ;:215 będziesz mieć wsparcie szalonych ogrodników. ;:306
Zablokowany

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”