Jeśli ktoś ma atopowe zapalenie skóry i jest zainteresowany

Jak zachować doskonałe zdrowie, kondycję i urodę? Porady, zdrowa żywność, najlepsze przepisy.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Admin_(do2007r.)
---
Posty: 857
Od: 19 maja 2005, o 14:30
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: mazowieckie
Kontakt:

Jeśli ktoś ma atopowe zapalenie skóry i jest zainteresowany

Post »

Szczególnie u małych dzieci, mogę podzielić się w razie zainteresowania informacjami o maści (chińska, bez recepty), która bardzo pomogła dziecku (4-6 lat) w mojej rodzinie.
Dziecko było dosłownie całe w ranach przez prawie rok, zanim zaczęło ją używać.
Obecnie wszystko pogojone idealnie i bez sterydów co najważniejsze z tego co wiem od osoby stosującej ją u swojego dziecka.
---...== Admin ==...---
Prawdopodobnie Najlepsze Forum Ogrodnicze w Polsce.
http://www.FORUMOGRODNICZE.info" onclick="window.open(this.href);return false;
Awatar użytkownika
TomBa
20p - Rozkręcam się...
20p - Rozkręcam się...
Posty: 27
Od: 28 cze 2005, o 14:28
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Warszawa

Re: Jeśli ktoś ma atopowe zapalenie skóry i jest zainteresow

Post »

Administrator pisze:Szczególnie u małych dzieci, mogę podzielić się w razie zainteresowania informacjami o maści (chińska, bez recepty), która bardzo pomogła dziecku (4-6 lat) w mojej rodzinie.
Dziecko było dosłownie całe w ranach przez prawie rok, zanim zaczęło ją używać.
Obecnie wszystko pogojone idealnie i bez sterydów co najważniejsze z tego co wiem od osoby stosującej ją u swojego dziecka.
A na starszych nie działa :?: :) Można prosić o bliższe dane :?:
Pozdrawiam :-)
Tomek B.
Awatar użytkownika
Admin_(do2007r.)
---
Posty: 857
Od: 19 maja 2005, o 14:30
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: mazowieckie
Kontakt:

Post »

Na mnie działa świetnie , na wszelkie miejscowe podrażnienia, ukąszenia no w każdym razie - goi b.szybko.

Krem ten otrzymał nagrodę roku w jakiejś kategorii leków w Chinach.
Krem nazywa się "999" i jest w czerwonym, prostokątnym pudełku z hologramem srebrnym napisem "999", w tubce.

Kosystencja i zapach:
mentolowy, biały lekki krem, ładnie pachnący ziołami.
Ładnie dla mnie, komuś może się oczywiście nie podobać ten zapach, ale chyba nie o to w nim chodzi, ważne żeby działał.. :idea:

PS. Mam nadzieje iż nikt nie posądza mnie o układy z chińskimi producentami maści...:D


aha, chyba nie można stosować na śluzówkę blisko oczu, ust itp.
W internecie na polskich stronach piszą iż jest to przeciwgrzybiczny krem. Z tego co czytałem na angielskich www jest to wprowadzanie w błąd/nieprawda. Krem/maść ma działanie przede wszystkim:
przeciwzapalne, anty-świądowe, łagodzące, gojące, regenerujące tkankę i przede wszystkim jak pisałem na początku anty-alergiczne.
Kto przeszedł gehennę z dzieckiem alergikiem z atopowym zapaleniem skóry wie co to znaczy...znaleźć coś co pomaga..
---...== Admin ==...---
Prawdopodobnie Najlepsze Forum Ogrodnicze w Polsce.
http://www.FORUMOGRODNICZE.info" onclick="window.open(this.href);return false;
Awatar użytkownika
Admin_(do2007r.)
---
Posty: 857
Od: 19 maja 2005, o 14:30
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: mazowieckie
Kontakt:

Post »

Chciałem pokazać jak wygląda ale na Allegro nikt teraz nie ma jej.
Zazwyczaj jest tam oferowana i do nabycia , kosztuje około 16-19 zł za 30gram tubkę

Aby pokazać optycznie jak wygląda opakowanie wklejam linki z zach. stron -

http://drug-store-china.com/women/999/

http://tourasia.net/skin/allergy_cream/

Sprawdziłem na sobie, używam jej od dawna również.
Polecam ją każdemu "alergikowi skórnemu", koszt rozsądny a dzialanie rewelacyjne !
;:132
Co ciekawe, mało alergologów o niej wie - choć są tacy.
Drodzy lekarze dermatolodzy, proponuję dowiedzieć się o leku więcej w sieci - może uznacie, iż jest godny "przepisywania go pacjentom".
---...== Admin ==...---
Prawdopodobnie Najlepsze Forum Ogrodnicze w Polsce.
http://www.FORUMOGRODNICZE.info" onclick="window.open(this.href);return false;
Awatar użytkownika
TomBa
20p - Rozkręcam się...
20p - Rozkręcam się...
Posty: 27
Od: 28 cze 2005, o 14:28
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Warszawa

Post »

Podobno wcale nie jest wolny od sterydów! Po Twojej informacji zapuściłem search w Google i znalazłem coś takiego:

http://www.mhra.gov.uk/home/idcplg?IdcS ... NodeId=663

A tam stoi jak byk, że zawiera kortykosteroidy, do których producent się nie przyznaje :twisted:

Ponieważ autorem tej informacji jest oficjalna rządowa agencja w Wielkiej Brytanii, chyba należy im wierzyć :(
Pozdrawiam :-)
Tomek B.
Awatar użytkownika
Admin_(do2007r.)
---
Posty: 857
Od: 19 maja 2005, o 14:30
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: mazowieckie
Kontakt:

Post »

A) Nie napisałano w artykule nazwy kremu a jedynie nazwę firmy 999
B) Nikt nie musi jej przecież stosować jeśli się obawia
C) Dużo jest bardzo sprzecznych w sieci informacji o tej maści, może konkurencja farmaceutyczna , ja nie wiem i nie wnikam..

Wiem o tych podejrzeniach ale wybróbowałem na sobie i jak pisałem w mojej rodzinie dziecko jest uratowane i pięknie pogojone.
Więc niech sobie różni podejrzliwi piszą co chcą a ja zdanie mam wyrobione o niej.

Nadmienię, że sam zużyłem minimum z 5 tubek w ostatnich 2-3 latach
Dziecko 4 -5 lat z 30-40 tubek i to na prawie całej powierzchni ciała
Teraz nie używa, żadnych skutków ubocznych nie miało i nie ma, skóra mimo nie stosowania już maści wygląda idealnie.

Oczywiście nikt nie musi stosować, może i zawiera sterydy - bo były takie podejrzenia w internecie, że podobno są śladowych ilościach.

Nie namawiam nikogo a jedynie dzielę się doświadczeniem.
Nie chcesz NIE stosuj :!:

Chyba sobie daruję inne informacje co pomaga skutecznie z leków u mnie i znajomych , bo widzę reakcje są nazwę to delikatnie b.emocjonalne...

PS. Dodam. iż mam bardzo duże zaufanie do firmy 999 - stosowałem inne ich środki i działały po prostu świetnie.
Nigdy nie zawiodłem się na nich, sprawdzałem jeszcze np na granulki przy chorobie wrzodowej - przeszło moje oczekiwania, zagojenie, ustąpienie po 2-3 dniach, i kilka miesiący spokoju. Może za dużo medycyny jednak bo widzę , że to może różnie być odbierane, a nie mam ostatnio energii na spory.
;:109
---...== Admin ==...---
Prawdopodobnie Najlepsze Forum Ogrodnicze w Polsce.
http://www.FORUMOGRODNICZE.info" onclick="window.open(this.href);return false;
Awatar użytkownika
TomBa
20p - Rozkręcam się...
20p - Rozkręcam się...
Posty: 27
Od: 28 cze 2005, o 14:28
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Warszawa

Post »

Administrator pisze:A) Nie napisałano w artykule nazwy kremu a jedynie nazwę firmy 999
A jednak:
Other products which have been found to contain corticosteroids were labelled as 'Wau Wa' cream and '999 cream'. Czyli : Inne produkty, w których stwierdzono kortykosteroidy były oznakowane jako (nazwane) "Wau Wau cream" i "999 cream"

Wiem o tych podejrzeniach ale wybróbowałem na sobie i jak pisałem w mojej rodzinie dziecko jest uratowane i pięknie pogojone.
Więc niech sobie różni podejrzliwi piszą co chcą a ja zdanie mam wyrobione o niej.


A ja chciałbym sobie wyrobic stanowisko na podstawie maksymalnej możliwej do zdobycia ilości informacji. To źle?

Chyba to ty zbyt emocjonalnie podszedłeś do sprawy. Piszesz, że nie zawiera steroidów (chyba nie muszę cytować, prawda?), a gdy pierwsze search daje informacje o ich zawartości, stwierdzasz, że o tym wiesz ale nie wierzysz.


Ok, każdy ma do tego prawo, by wierzyć lub nie wierzyć, ale podstawą muszą być pełne informacje. I wtedy ma się świadomy wybór.
BTW, steroidy to nie cyjanki i skutki mogą objawić się po kilku latach
Pozdrawiam :-)
Tomek B.
Awatar użytkownika
Admin_(do2007r.)
---
Posty: 857
Od: 19 maja 2005, o 14:30
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: mazowieckie
Kontakt:

Post »

NIE wierzę - po wielu rozmowach , opiniach.
Oczywiście mogę być w błędzie, ale mam prawo wierzyć.
Napisałem, że wiem O POGŁOSKACH i PODEJRZENIACH a NIE o fakcie a to duża różnica

Myślisz, że użyłbym ja czy bliska mi osoba z rodziny na małym dziecku gdybym podejrzewał że maść ma sterydy ? - i nie był przekonany iż te podejrzenia są niesłuszne ?

Mogę skasować tą informację o kremie, ale uważam, że wiele osób może mieć ulgę i podobnie jak ja skóra reagować idealnie, bezproblemowo.

Oczywiście mogę się mylić, to co opisałem doświadczyłem i są to MOJE PRAWDZIWE doświadczenia z kremem 999 a nie jakieś "wyssane z palca".

TomBa nie stosuj, przecież nie zmuszam Cię ani nikogo, ja opisałem jedynie w dobrej wierze coś co zastąpiło bandażowanie, okłady z kapusty, malutkie tubki maści po 90 zł./szt.

PS. Zaczynam się czuć, po trochu jakbym produkował lub sprzedawał te maści a nie opryskiwacze...

;:154 ;:136
---...== Admin ==...---
Prawdopodobnie Najlepsze Forum Ogrodnicze w Polsce.
http://www.FORUMOGRODNICZE.info" onclick="window.open(this.href);return false;
Awatar użytkownika
Nalewka
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 6526
Od: 30 paź 2006, o 12:42
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Działka na Warmii

Post »

O AZS można poczytać na bardzo ciekawym forum www.atopowe-zapalenie.pl.
O objawach i terapii - tutaj
O maściach chińskich - tutaj
O sterydach w leczeniu AZS - tutaj
0 leczeniu dzieci z AZS - tutaj

Dzieckiem już dawno nie jestem, ale atopikiem i owszem. Korzystanie z tej strony dało mi bardzo wiele, można tam skonfrontować obiegowe opinie z poradami fachowców, znaleźć ciekawe propozycje leków i paraleków, receptury na leki ziołowe robione w domu, listę sprawdzonych lekarzy, którzy nie traktują pacjenta jak produkt na taśmie itd. Bardzo POLECAM!
"Wyrzuciłem telewizor na śmietnik, a w radiu urwałem gałkę, tak aby nikt z rodziny nie mógł zmienić stacji i teraz jest tylko wasze radio u mnie w domu. I jestem naprawdę wolnym człowiekiem."
ODPOWIEDZ

Wróć do „Bądźmy ZDROWI i piękni... jak nasz ogród”