Zieleń w wiejskim ogrodzie

Zdjęcia naszych ogrodów.
Zablokowany
Marginetka
500p
500p
Posty: 929
Od: 28 sty 2013, o 12:33
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: okolice Płocka

Re: Zieleń w wiejskim ogrodzie

Post »

Marysiu, dziękuję, czyli mogę pogłębić zainteresowanie naparstnicami :D Nie lubię jednorocznych w gruncie :wink:
Kociki i miny Kocików super! A jak są ładnie odżywione! Moja Masza zawsze wylewała wodę. Najpierw przyglądała się w skupieniu czy jest woda w miseczce, potem łapę w miseczkę i dawaj chlapać !
Woda musiała być bardzo świeżo nalana aby raczyła się napić :D
iwonaPM
Przyjaciel Forum - Ś.P.
Przyjaciel Forum - Ś.P.
Posty: 1073
Od: 13 sie 2011, o 18:01
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: Zieleń w wiejskim ogrodzie

Post »

Maryś ;:215 sesja - cudne masz te kociaczki :D
na 1 fotce to drzewko oliwne widać ?
JagiS
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 5044
Od: 8 kwie 2012, o 14:10
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Pruszcz Gdański

Re: Zieleń w wiejskim ogrodzie

Post »

O, Marysiu, ależ mnie ujęłaś za serce ;:oj.
I kocią sesją i dedykacją, za którą ;:196 ;:196 ;:196.
Ten Twój kotek jakby trochę podobny do Ibry ;:224.
Oba uchwycone po mistrzowsku, swoją drogą modele z nich ;:215.
No i te kocie oczy ;:167. Dzięki ;:180.

;:304 Jagoda
Awatar użytkownika
irminka
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2990
Od: 7 lut 2010, o 19:08
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Pomorze

Re: Zieleń w wiejskim ogrodzie

Post »

Wszystkie te nasze koty bardzo podobne są, a zwłaszcza te szare pręguski. Ale jak kwiaty, można je oglądać bez końca.
Moje kocice lubią pić wodę, w której stoi kilka kwiatków (chyba chodzi o bakterie) lub wodę ciurkiem spływającą z kranu.
Naparstnice, chciałabym ich mieć więcej, więcej :D
Piękna jest Twoja Fresia
Awatar użytkownika
zuzanna2418
1000p
1000p
Posty: 1525
Od: 15 maja 2013, o 09:59
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Warszawa ale i trochę lubelskie

Re: Zieleń w wiejskim ogrodzie

Post »

Marysiu, koty urodziwe nad podziw! Najdoskonalsze chyba zwierzę, udało się Panu Bogu :) A oto widomy dowód, ze Zuzia z wiochy wyjdzie ale wiocha z niej nie ! Oto co dziś wyśledziłam w moim miastowym ogródku. Chociaż może to Twoja sprawka Marysiu? Masz Ty jakieś konszachty z duszkami pól i łąk :D Trochę nieostre niestety wyszło.
Obrazek
Zuzanna Ten, kto się śmieje, ten ma nadzieję :) Nie porzucaj, nie rozmnażaj - sterylizuj
moje wątki miastowe i wiejskie
Awatar użytkownika
korzo_m
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 11142
Od: 17 kwie 2006, o 10:14
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Kraków

Re: Zieleń w wiejskim ogrodzie

Post »

Kotki cudowe, jak ja lubię ogrody ze zwierzyńcem.
Pozdrawiam Dorota
Zapraszam do mojego ogrodu
Spis wątków | Aktualny wątek
Awatar użytkownika
Sosenki4
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 6846
Od: 8 lut 2012, o 12:58
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: łódzkie

Re: Zieleń w wiejskim ogrodzie

Post »

Kociambry super, Marysiu. Łan bławatków/chabrów itp,- są różne nazwy w różnych regionach są. Pamiętam je z zbożach....teraz randapy i inne załatwiają je na amen, ale koło mnie też sie uchowały :tan . Naparstnice też mam dzięki uprzejmości i hojności Bogusi i Eli. U Ciebie wysokaśne... do nieba chyba.
Róża marketowa śliczna, mam też, ale nie taką piękną, choć też z marketu. Iceberg się zowie i pochodzi z B.
Inna mini róża z marketu mieni się kolorami i równa się z arystokratkami.
Przpraszam, ale gubię Cię Marysiu. Chwila mojej nieuwagi i uciekasz mi z wątkami. Pozdrawiam upalnie
Awatar użytkownika
Maska
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 42119
Od: 19 lut 2012, o 19:39
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Małopolska
Kontakt:

Re: Zieleń w wiejskim ogrodzie

Post »

Beatko a wydawało mi się że wiesz czego chcesz w ogrodzie. Przecież u Ciebie konsekwentnie przeważają róże i powojniki - reszta jako tło :wink: Mieszkać na wsi i nie mieć kotów,psa i innych zwierząt ... nie możliwe ;:185
Aniu moje mają miskę z nierdzewki i coś tam podpijają, ale najchętniej z konewek i z plastikowych i metalowej :lol: a niech tam....
Olu tak myślałam, że chabrów ma już pod dostatkiem. Lubię robić zdjęcia kotom ;:173
Martusiu a ja lubię jednoroczne i dlatego parapety zapchane na wiosnę, ale muszę coś zmienić.
Iwonko dziękuję :!: na 1 zdjęciu na zewnątrz jest oleander :? jeszcze nie kwitnie ale pączki są!
Jagusiu wiedziałam, wiedziałam ... ja dla Ciebie wszystko ;:196 ... ;:196 Nasze kotki maja inny rysunek i także kolor futra. Maciek w taki słoneczny dzień jak dzisiaj pod słońce ma złote futerko na końcach :lol:
Irminko coś w tym jest, bo ogrodnicy mają koty i zauważ, że fotografujemy je jak kwiaty. Może nie tak samo często, bo by nas upomnieli że tu FO. Nie miałam naparstnic bo 4 lata temu wybił mi grad, ale teraz będę je odtwarzać z roku na rok więcej i nowe kolory!
Zuziu Kochana dzięki mnie zaczęłaś ich wypatrywać :roll: a to ich czas Mam chabry jednoroczne i zaczynają kwitnąć jutro zrobię im sesję ;:333
Marzenko to przyznaję nie lubię wlec się w ogonie - tak w środku ;:306 ja do Ciebie zaglądam chociaż nie piszę bo na ogół zaglądam późno w nocy i nie zawsze chce mi się coś pisać. Szczególnie jak nie mam nic mądrego do napisania! ;:202
Awatar użytkownika
reniusia20
1000p
1000p
Posty: 1859
Od: 2 kwie 2012, o 15:06
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Gdzieś na końcu świata...! ( małopolska)

Re: Zieleń w wiejskim ogrodzie

Post »

Witaj Marysiu ;:196 piękne masz naparstnice! ;:138
Mi zakwitłą tego roku :tan ale wczoraj aż się przestraszyłam bo patrze nie ma jej ;:202 a tu mi biedna się położyłą na szczęście się nie złamała to kijek i ;:124 i jest...hehee nasionka trzeba obowiązkowo zebrać!!!
elakuznicom
500p
500p
Posty: 663
Od: 13 cze 2012, o 18:52
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Łódź

Re: Zieleń w wiejskim ogrodzie

Post »

Marysiu sesja kocia prześliczna , wszystkie mordeczki słodkie , masz Marysiu rację, że zadomowiłam się u Marzenki ale to się zmieni ok listopada - będzie większy luz , jestem w stresie
- co się dzieje na działce w te ukropy a mamy jechać dopiero w sobotę , różyczka piękna tzn. że w markecie też można trafić na coś ślicznego gorzej z nazewnictwem , bo tak to już bym takiej poszukiwała życzę lekkiego ochłodzenia (..jeszcze się taki nie urodził co by nam dogodził..) ;:196
pozdrawiam Ela
Awatar użytkownika
Maska
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 42119
Od: 19 lut 2012, o 19:39
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Małopolska
Kontakt:

Re: Zieleń w wiejskim ogrodzie

Post »

Reniu zbieramy nasionka wszystkich roślin, bo kupione nasiona tak nie kiełkują jak nasze zebrane!
Eluś obiecujesz, obiecujesz :lol: ....a mnie ten upał nie przeszkadza - w końcu mamy latoObrazek i ma być gorąco! Tak chciałabym widzieć jakie masz rośliny? patyczki od Ciebie żyją na razie w doniczkach pod krzaczkiem siedzą!
JagiS
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 5044
Od: 8 kwie 2012, o 14:10
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Pruszcz Gdański

Re: Zieleń w wiejskim ogrodzie

Post »

Mania, teraz zapraszam na chwilkę do mnie na słoneczne kotki na dobry sen ;:173.

:wit Jagoda
Awatar użytkownika
survivor26
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4397
Od: 31 sty 2012, o 14:23
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: ok. Lwówka Śl.

Re: Zieleń w wiejskim ogrodzie

Post »

No i koty znowu skradły show ogrodowi :wink:
Zablokowany

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”