W.o... Kotach cz.6 {02.2012}

Sekcja uporządkowana tematycznie. Wątki kwalifikuje tylko Administrator.
Zablokowany
x-g-d
---
Posty: 139
Od: 13 maja 2011, o 14:03
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: W.o... Kotach cz.6 {02.2012}

Post »

zenco4 pisze:Hm, te wychodzenie z mieszkania przy otwieraniu drzwi, to jakas masakra. Kiedys tak mialem z jednym urwisem.Mieszkam na 10.pietrze, a musialem go ganiac po pietrach , przy powrotach na rekach drapal mnie, rozrywal koszulki. :( Nie mam specjalnie cierpliwosci przy takich zachowaniach kocich. Wg mnie , jeśli sie tak dzieje, to oznaka ,ze kot albo sie nudzi w domu albo woli wolnosc , wiec nie mam zamiaru kota na sile wiezic w mieszkaniu, Dodam ,ze to byl kot , ktory wczesniej zyl na wolnosci. W rezultacie otrzymal swoja wolnosc. A jeśli chodzi o wygrzebywanie ziemi z doniczek,to tez jest roznie w zaleznosci od kota. Ja nie jestem zwolennikiem poblazania kotu we wszystkim, bo pewnie za niedlugo to on by rzadzil w domu :wink: Kiedys mialem kotka, ktory ostroznie chodzil wokol doniczek, wachal kwiatki jak na romantyka przystalo :wink: . Potem byl kot ,ktory beztrosko wywalal ziemie z doniczki, co mnie trafialo ;:14 . Najbardziej niezrozumiale jest dla mnie, jak pisza niektorzy posiadacze kotow, ze nie maja kwiatkow czy roslin w domu, bo kot im je zniszczyl. Ale jak ktos sobie pozwoli , to pewnie tak jest. (...)
Mam tylko jeden problem z moim kotkiem,;nie wiem czy Wy tez tak macie, ale moj kotek wcale nie chce myc naczyn ;:108 :;230 .http://img12.imageshack.us/img12/852/123mau.jpg

Witaj
Pewnie masz racje, że mojej małej nudzi się w domu mimo, iż ma pełno swoich kocich zabawek a i mój pies chętnie się z nią pobawi. Mimo to uwielbia ganiać po klatce z podniesionym ogonem i mrucząc to swoje "Rrrrry"- wszystko obwąchując i ocierając się o każdy schodek... Jak tylko pogoda na to pozwoli zamierzam brać ją na spacery. (Bardzo się denerwuje, gdy pies wychodzi na spacer a ona zostaje w domu.)
Co do pobłażania we wszystkim, mała doskonale wie czego jej nie wolno (wchodzenia na parapety, blaty czy grzebania w doniczkach), ale robi to gdy nikogo nie ma w pobliżu. Jeśli chodzi o niszczenie roślin...cóż kilka(naście) razy zdarzyło mi się zbierać z podłogi moje wychuchane dotąd rośliny. Kilka razy ziemia była rozrzucona po całym pokoju... :roll: I jestem w stanie zrozumieć osoby, które nie mają czasu czy cierpliwości by to sprzątać, czy potem patrzeć na taką połamaną roślinkę.
Co do mycia naczyń, mała również nie lubi zmywać... zresztą tak jak ja :;230

(Coś do poczytania :
http://pupile.wieszjak.pl/koty/295125,1 ... kotem.html
dangar1
500p
500p
Posty: 581
Od: 10 kwie 2011, o 20:42
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.

Re: W.o... Kotach cz.6 {02.2012}

Post »

ewunia7 pisze:Obrazek
Przedstawiam całą kocią rodzinkę,która zamieszkała na działkach. Szczególnie upodobała sobie moją, pewnie dlatego, że jeżdżę je dokarmiać. Tylko co będzie w maju jak się ta rodzinka jeszcze powiększy. ;:oj ;:oj ;:oj
Rodzinka na pewno się powiekszy. Radzę sie dowiedzieć czy w Waszym mieściie są sterylki bezpłatne dla kotów bezdomnych. jeśli nie to można poszukać jakąś fundację zwierzęcą.Oni często wyłapują koty, serylizują i potem wypuszczają.
Awatar użytkownika
kasia28x
100p
100p
Posty: 150
Od: 26 sty 2013, o 09:28
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: podlaskie

Re: W.o... Kotach cz.6 {02.2012}

Post »

Witam wszystkich wielbicieli kociaków :wit
Od ponad roku jestem zagorzałą kociarą zakochaną w swojej kocicy.
Wulkanem uczuć ulubienica się raczej nie odwzajemnia, ale im bardziej niedostępna, tym większe wywołuje starania domowników o zaszczycenie swoimi wdziękami :tan
A oto obiekt naszych westchnień, zwany Herą
Obrazek
Wszystko jest trudne...zanim stanie się proste
Pozdrawiam, Kasia
jagna971
---
Posty: 457
Od: 11 mar 2008, o 21:17
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: W.o... Kotach cz.6 {02.2012}

Post »

Ach, piękna ta Twoja panienka :D.
Awatar użytkownika
Martika68
200p
200p
Posty: 360
Od: 7 gru 2011, o 09:14
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: W.o... Kotach cz.6 {02.2012}

Post »

Hera jest piękna :) .Marzę o takiej kotce,może kiedyś...
Martika
Awatar użytkownika
ewamaj66
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 21496
Od: 19 lut 2011, o 16:55
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Warmia

Re: W.o... Kotach cz.6 {02.2012}

Post »

Prześliczna :D Miałam taką, ale była zdecydowanie bardziej miziasta :wink:
Pozdrawiam-Ewa
Spis treści ,
Mój fijoł 16
grosia
30p - Uzależniam się...
30p - Uzależniam się...
Posty: 35
Od: 7 wrz 2012, o 14:57
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Kielce

Re: W.o... Kotach cz.6 {02.2012}

Post »

Witam, zaglądam tu czasem bo też jestem kociarą :) mam dwie maincoonki, jak zobaczyłam zdjęcie hery (jest śliczna) to postanowiłam pokazać moja herę, to moja ulubienica :) Obrazek

-- 28 sty 2013, o 09:47 --

chyba trochę za duże zdjęcię umieściłam, sorki jest zielona jeszcze :)
hera jest straszną pieszchochą, mizia sie, patrzy w oczy, no i duuuzo gada...:)
pozdrawiam
Basia
Awatar użytkownika
roza333
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3866
Od: 4 maja 2010, o 11:30
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: śląskie Tarnowskie Góry

Re: W.o... Kotach cz.6 {02.2012}

Post »

A to moje kociaki Mruczek

Obrazek

Rysio

Obrazek
Awatar użytkownika
kasia28x
100p
100p
Posty: 150
Od: 26 sty 2013, o 09:28
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: podlaskie

Re: W.o... Kotach cz.6 {02.2012}

Post »

Dziękuję za komplementy w imieniu koteczki, nie spodziewałam się :oops:
jak to jednak człowiek nienawykły jest do pochwał :lol:, nawet jak kota chwalą, a nie jego ;:306
Wasze koty również są urocze :!:
Wszystko jest trudne...zanim stanie się proste
Pozdrawiam, Kasia
Awatar użytkownika
yanka
100p
100p
Posty: 155
Od: 31 mar 2012, o 15:49
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Łódź

Re: W.o... Kotach cz.6 {02.2012}

Post »

I ja się pochwalę swoimi futrzakami
Yanka ,zaraz skończy dwa latka.
Obrazek
Obrazek
_oleander_- Troluś . Zaraz będziemy obchodzić roczek !
Obrazek
Obrazek
I wspólne! Najbardziej takie kocham!
Obrazek
Izabela
Awatar użytkownika
PESTKA@
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3326
Od: 5 paź 2008, o 16:21
Lokalizacja: WLKP

Re: W.o... Kotach cz.6 {02.2012}

Post »

..a ja na jutro mam zamówioną wizytę u PANA VETA na sterylkę TOSI ,a pojutrzen na odjajczenie LEOSIA.Mam stresa okropnego,że robię im krzywdę :? Wiem ,ze to konieczność ,ale ciężko tak świadomie sprawiać im ból... :( Nie mają jeszcze roku...
jagna971
---
Posty: 457
Od: 11 mar 2008, o 21:17
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: W.o... Kotach cz.6 {02.2012}

Post »

Nie miej wyrzutów sumienia, bo kociaki nie zdają sobie sprawy, że czegoś ich pozbawiono. Po prostu nie są zainteresowane "tymi sprawami" :wink:.
Awatar użytkownika
kasia28x
100p
100p
Posty: 150
Od: 26 sty 2013, o 09:28
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: podlaskie

Re: W.o... Kotach cz.6 {02.2012}

Post »

PESTKA@, grunt to przetrwać pierwszą dobę jak kot taki biedny i na nogach się ledwo trzyma. Moja Hera miała sterylkę miesiąc temu. To był nasz pierwszy raz i ciężko to przeżyliśmy, ale jak kotka doszła do siebie to wyrzuty sumienia ustąpiły, bo to przecież dla jej dobra.
Wszystko jest trudne...zanim stanie się proste
Pozdrawiam, Kasia
Zablokowany

Wróć do „WSZYSTKO o... Bazy wiedzy użytecznej”