Moje storczyki - galeria zuzulec

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Storczykowa
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 11982
Od: 7 lut 2008, o 19:31
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: ...

Post »

ładne :)))
Awatar użytkownika
zuzulec
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 865
Od: 23 kwie 2007, o 22:14
Lokalizacja: Zachodniopomorskie

Post »

Dorotko, Asiu,
bardzo dziękuję Wam za życzenia. Niestety ostatnio narzekam na brak czasu, doba mogłaby się zdecydowanie wydłużyć, dlatego dopiero teraz zaglądam tutaj.

A tak ze storczykowych nowości, to przybył do mnie - jeden taki a drugi jest poniekąd u mnie niczym w poczekalni - na 26 maja ;) - dla mamy.
Ten mój ma takie barwy - urzekła mnie ta pomarańczowa warżka i te delikatne różowe żyłki na płatkach:
Obrazek Obrazek

I jeszcze ten, który jest przeznaczony dla mamy. Mam nadzieje, że da sobie z nim radę, gdyż to będzie jej pierwszy ;) - a do kwiatka dodatek - butelka nawozu do storczyków - ;) - tak do kompletu ;)
Obrazek Obrazek
Pozdrawiam słonecznie ;:3
Lucyna
Moje storczyki ...
Awatar użytkownika
Storczykowa
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 11982
Od: 7 lut 2008, o 19:31
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: ...

Post »

ale super te Phalaenopsisy! zwłaszcza ten z pomarańczową warżką. jeszcze takiego nie widziałam (nie licząc mini marków, które mają pomarańczowe warżki)
Awatar użytkownika
zuzulec
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 865
Od: 23 kwie 2007, o 22:14
Lokalizacja: Zachodniopomorskie

Post »

Wiesz Dusia, że ja też nie - dlatego od razu wylądował w moim koszyku - bez zastanowienia .. ;)
Pozdrawiam słonecznie ;:3
Lucyna
Moje storczyki ...
Awatar użytkownika
Aankaa
500p
500p
Posty: 574
Od: 11 kwie 2008, o 12:31
Lokalizacja: dolnoślaskie

Post »

Droga Lucynko....Moc gorących...choc spóżnionych życzeń i wiele takich OSIEMNASTEK ;:1

Mam brata twojego różowego :oops: :D
Awatar użytkownika
Storczykowa
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 11982
Od: 7 lut 2008, o 19:31
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: ...

Post »

zuzulec pisze:Wiesz Dusia, że ja też nie - dlatego od razu wylądował w moim koszyku - bez zastanowienia .. ;)
ale bardzo oryginalny i ciekawy jest. niby zwykły Phalaenopsis, a taki cudny i ciekawy. ta warżka niepasująca do tła bardzo dodaje mu uroku.
Awatar użytkownika
agasta
Przyjaciel Forum - silver
Przyjaciel Forum - silver
Posty: 389
Od: 18 kwie 2007, o 14:04
Lokalizacja: opolskie/Holandia

Post »

Piękne nowości zamieszkały w Twoim domku.
Falek z pomarańczową warżką jest rzeczywiście wyjątkowy :shock:
A ten ciapek żółto różowy chyba taki sam jak ja mam :D


Pozdrawiam serdecznie
Awatar użytkownika
Jeanne
1000p
1000p
Posty: 2308
Od: 21 gru 2007, o 16:08
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Warszawa

Post »

Lucynko, zakochałam się w tym białasku z pomarańczową warżką ;:226
można spytać gdzie takiego upolowałaś :?: :wink:
Ten dla Mamy też oczywiście śliczny, klasyczny róż na dobry początek :lol: jestem pewna że Mama sobie poradzi, wszak będzie Cię mieć zawsze pod ręką i udzielisz jej rad co do pielęgnacji :wink:
Pozdrawiam, Asia
Moje storczyki
Awatar użytkownika
dewuka
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2406
Od: 1 sty 2008, o 13:37
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Stary Tomyśl, Wielkopolska

Post »

Ale śliczności upolowałaś. Ja też jeszcze takiego nie widziałam. :roll: :shock: Piękny. 8)
Awatar użytkownika
zuzulec
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 865
Od: 23 kwie 2007, o 22:14
Lokalizacja: Zachodniopomorskie

Post »

Aniu,
wielkie dzięki ..
Dziewczyny , dziękuję Wam za odwiedziny ;). Powiem Wam gdzie zdobyłam tego Falenopsisa - dokładnie oba. Po prostu wybrałam się po zakupy do supermarketu spożywczego - a tam - bach - storczyki. Niewiele ich było .. ale ten, który pozostał był wyjątkowy - i jak widzę, nie tylko mi sie podoba ;)

Wczoraj po południu coś jeszcze do mnie dołączyło ;) Muszę pozmniejszać troszkę fotki, później spróbuję je wstawić.

Teraz siedzę nad notatkami z wykładów, dopiero co skończyłam przepisywanie recenzji ksiązki, którą przygotowałam wczoraj. mam nadzieję, że będzie wystarczająca na zaliczenie tego przedmiotu. A ksiązka bardzo mi się podobała, gdyż opowiadała o osobie, która do końca poświęciła się dzieciom - mianowicie była o Januszu Korczaku. Chyba nie ma osoby, która by o nim nie słyszała, prawda?
Oki, zmykam dalej - miesiąc do sesji - a tu tyle nauki, że hej .. niestety nic nie mogę odłożyć na wrzesień, gdyż jeżeli wszystko pójdzie zgodznie z planem, to właśnie we wrześniu będę miała okazję zobaczyć storczyki w ich naturalnym środowisku, w kraju, z którego pochodzą niektóre gatunki ;)
Pozdrawiam słonecznie ;:3
Lucyna
Moje storczyki ...
Awatar użytkownika
dewuka
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2406
Od: 1 sty 2008, o 13:37
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Stary Tomyśl, Wielkopolska

Post »

To trzymam kciuki za wszystkie zaliczenia i egzaminy. :wink:
dorcia
1000p
1000p
Posty: 1039
Od: 19 lut 2008, o 19:20
Lokalizacja: Podlaskie

Post »

Lucynko, życzę powodzenia na sesji, no i oczywiście tej podróży (rób zdjęcia, żeby póżniej nam pokazać) :lol:
Awatar użytkownika
zuzulec
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 865
Od: 23 kwie 2007, o 22:14
Lokalizacja: Zachodniopomorskie

Post »

Dorotko,
oczywiście, że fotki będą, jak tylko ten wyjazd wypali. wierzę, że tak, bo już cała podekscytowana jestem ...

teraz zmykam spać. Fotki już przygotowałam - wkleję je jutro ... troszkę trzeba poczekać...

Dobranoc wszystkim ;)
Pozdrawiam słonecznie ;:3
Lucyna
Moje storczyki ...
ODPOWIEDZ

Wróć do „Moje storczyki !”