Odchudzanie

Jak zachować doskonałe zdrowie, kondycję i urodę? Porady, zdrowa żywność, najlepsze przepisy.
Awatar użytkownika
k-arolka
1000p
1000p
Posty: 1279
Od: 1 sie 2007, o 21:54
Lokalizacja: Jelenia Góra

Odchudzanie

Post »

No to wiosna coraz bliżej tzreba zadbać nie tlyko o rośliny ale i o siebie. Postanowiłam zrzucić pare kg. Znacie jakieś dobre i skuteczne diety i ćwiczenia? Jakieś doświadczenia?? Byłabym wdzięczna;)
Awatar użytkownika
dorota1007
200p
200p
Posty: 299
Od: 26 wrz 2009, o 21:38
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Podkarpacie

Re: Odchudzanie

Post »

słyszałam, że dieta kopenhaska czyni cuda :) sama się przymierzam, ale lekko brakuje motywacji :heja
http://forumogrodnicze.info/viewtopic.php?f=36&t=63996" onclick="window.open(this.href);return false;
Pozdrawiam- Dorota
Awatar użytkownika
Baryczka
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3109
Od: 8 wrz 2008, o 12:25
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Dolina Baryczy

Re: Odchudzanie

Post »

Tak, kopenhaska czyni cuda- nawet 13kg w 10 dni- ale to nie jest zdrowe! I nie polecam! Dieta podobno tak wyniszcza organizm, że nie można jej stosować powtórnie przez 2 lata. To dieta raczej dla zdesperowanych.

Diet jest wiele, przeszperaj sieć, a znajdziesz.

Na forum są dwa wątki poświęcone diecie Dukana tutaj i tutaj Poczytaj, może to coś dla Ciebie :)
* Moje miejsca na forum *
Pozdrawiam! Kamila
Awatar użytkownika
k-arolka
1000p
1000p
Posty: 1279
Od: 1 sie 2007, o 21:54
Lokalizacja: Jelenia Góra

Re: Odchudzanie

Post »

na kopenhaskiej na pewno nie będę. Słyszałam ze jest za drastyczna i wyniszcza organizm. na razie ograniczyłam słodkości i kilka produktów troszke się ruszam, ale tzreba więcej.

A jakies balsamiki ujędrniajace znacie? tak by skórka mi nie zwiotła...
Awatar użytkownika
hafciarz
200p
200p
Posty: 472
Od: 20 lut 2007, o 09:59
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Zagroda bednarza ( Łowickie)

Re: Odchudzanie

Post »

Mój sposób na schudnięcie to :
-dużo wody pijemy (około 2litrów dziennie)
- leka dieta , ograniczamy pyry i białe pieczywo ,
- słodycze i inne bomby kaloryczne ograniczamy
- sport dużo biegamy i basen
Specyfików nie polecam ale słyszałem pozytywne opinie o np.termo line 2.
Najważniejsze to chcieć , samo bez naszej pracy wynik zerowy.
Awatar użytkownika
k-arolka
1000p
1000p
Posty: 1279
Od: 1 sie 2007, o 21:54
Lokalizacja: Jelenia Góra

Re: Odchudzanie

Post »

Dzis drugi dzien na Dukanie:)

Całkiem mi idzie tlyko korci mnie by zjesc jakiegos owoca.Ale nie wolno:)

Do tego potężne zakwasy na nogach od gimnastyki..

Ale cel jest ważniejszy rozmiar 38 a niektóre 36;);)


Pozdrawiam cieplutko. 3 majcie kciuki by sie udało;)
Awatar użytkownika
Rysiul
100p
100p
Posty: 198
Od: 14 maja 2006, o 19:09
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Zamość

Re: Odchudzanie

Post »

Jeśli kogoś interesuje dieta kopenhaska, to tutaj świetnie opisano, dlaczego jej nie stosować:
Obrazek



Mam całą książke z takimi opisami diet, ale to by trzeba było na PW, bo wklejanie tutaj części książki, nawet w szczytnym celu jest średnio legalne :?
Awatar użytkownika
dagnydy
0p - Nowonarodzony
0p - Nowonarodzony
Posty: 5
Od: 25 mar 2010, o 19:19
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: torino, italia :)

Re: Odchudzanie

Post »

Ja kopenhaska stosowalam przez jakis czas, ale w moim przypadku to byla tragedia. Jestem wegetarianka wiec mieso albo opuszczalam, albo zastepowalam soja. Ryby niby tez czasem jadam, ale wtedy mieszkalam w Warszawie, gdzie trudno zdobyc dobra swieza rybke. Schudlam sporo, w bardzo krotkim czasie, ale w pracy i w szkole ledwo trzymalam sie na nogach.

Znacie moze jakies fajne diety bez miesa w jadlospisie? Szukam czegos dla siebie i lubego, tyle ze oboje jestesmy wegetarianami i to troche utrudnia. zwykle w dietach przewaza bialko, ale jakos wszedzie to odzwierzece :|.

Pozdrawiam i zycze efektow w gubieniu kilogramow ;)
Awatar użytkownika
kobieta37
0p - Nowonarodzony
0p - Nowonarodzony
Posty: 5
Od: 22 kwie 2010, o 20:52
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Gorzów wlkp.

Re: Odchudzanie

Post »

Polecam kopenhaską ja na tej diecie schudłam 23 kg (dwa razy ją stosowałam)minęło już 6 lat i jest ok co nie znaczy ze opycham sie , pilnuje swojej wagi , jak wskoczy 2 kg to odrazu je zrzucam.Teraz jadam wszystko , wazne zeby nie przejadac sie no i ostatni posiłek do godz.17
Pozdrawiam Ewa
tirumon
0p - Nowonarodzony
0p - Nowonarodzony
Posty: 1
Od: 12 cze 2017, o 17:33
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.

Re: Odchudzanie

Post »

Ciekawa jest ta dieta. Szukam jakiegoś dobrego planu żywieniowego. Na razie znalazłam coś takiego: My zazwyczaj czytamy regulamin, nie wstawiamy linków na blogi i nie reklamujemy się. szarotka66 A wy co zazwyczaj jecie na tej diecie? pzdr
hanerii
0p - Nowonarodzony
0p - Nowonarodzony
Posty: 4
Od: 14 lip 2017, o 09:44
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: Odchudzanie

Post »

To może dziwne, ale mam znajomego, który schudł w rok 30kg.... bez aktywnosci fizycznej. Zaczął jeść jedynie jak on to mówi "chwasty" jedną kromkę chleba dziennie i całkowicie zrezygnował z mięsa, napojów, słodyczy i tak dalej. I co, nie da sie? :D
pitres
20p - Rozkręcam się...
20p - Rozkręcam się...
Posty: 20
Od: 7 maja 2015, o 08:35
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.

Re: Odchudzanie

Post »

Mi najbardizej pomogło bieganie. Nawet bardziej niż jazda rowerem. Wiadomo, ze początkowo był problem z motywacją. Ale od kiedy namówilem do biegania znajomego to jest o wiele lepiej .
Zastanawiam sie nad błonnikiem. Aktualnie biorę błonnik w tabletkach (niestety nie zawsze mam mozliwość odżywiania się zdrowo z racji charakteru mojej pracy). Nie jestem jednak z niego zadowolony. Może polecicie jakis dobry błonnik w suszu?
dziadek22
ZBANOWANY
Posty: 1575
Od: 30 gru 2010, o 18:33
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: Odchudzanie

Post »

pitres pisze: Może polecicie jakiś dobry błonnik w suszu?
Otręby owsiane Stoisław. Półkilowy woreczek za 3 zł. Ćwierć szklanki, kilka orzechów laskowych pokrojonych na ćwiartki zalać wrzątkiem na pół godziny, lub z wieczora na rano.
https://www.ceneo.pl/17042784?sobie=9jCyx9 ... gJyufD_BwE

-- 22 lip 2017, o 12:47 --
hanerii pisze:... mam znajomego, który schudł w rok 30kg.... bez aktywnosci fizycznej. Zaczął jeść jedynie jak on to mówi "chwasty" jedną kromkę chleba dziennie i całkowicie zrezygnował z mięsa, napojów, słodyczy i tak dalej.
Od 118 do 98 kg w ciągu kilku lat. Dużo warzyw z działki. Silnie ograniczone mięsa, węglowodany, tyle co trzeba dla zdrowia.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Bądźmy ZDROWI i piękni... jak nasz ogród”