Nawóz jesienny,jaki?Czy warto?

Stosowanie pestycydów, herbicydów, chemicznych i naturalnych środków ochrony roślin.
dedert
500p
500p
Posty: 896
Od: 3 cze 2015, o 00:15
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Koło

Re: Nawóz jesienny,jaki?Czy warto?

Post »

Rozumiem że juz jest za pozno na nawozenie jesienne? Czytałem że sporo ludzi poleca Florovit Uniwersalny Jesienny ale w mojej okolicy nigdzie go nie mozna kupić i szukam może jakiegoś zamiennika. Moje drzewka to wiśnie, śliwki, derenie, winorośl, porzeczki, cytryniec, jagoda goji, jabłonie.
Kacper90
200p
200p
Posty: 354
Od: 10 maja 2016, o 22:35
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.

Re: Nawóz jesienny,jaki?Czy warto?

Post »

Co sądzicie o zastosowaniu dolistnie do połowy sierpnia co dwa tygodnie przeciwko brązowienie igieł siarczanu magnezu a w sierpniu jako nawożenie jesienne siarczanu potasu ? Oraz czy jesienią stosować nawożenie organiczne- granulowany obornik koński ?
Kacper90
200p
200p
Posty: 354
Od: 10 maja 2016, o 22:35
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.

Siarczan magnezu czy potasu jako nawóz stosowany jesienią ?

Post »

Jaki nawóz jesienny najlepiej wybrać? Chciałbym uniknąć zakupu komercyjnych nawozów za które z reguły się przepłaca i są przereklamowane a skupić się na nawozach które można kupić w większych ilościach i korzystniej cenowo niż rozreklamowane i zachwalane nawozy w małych pudełkach.
Co sądzicie o siarczanie magezu bądź siarczanie potasu ?. Może macie inne lepsze propozycje na nawozy stosowane jesienią ?
ODPOWIEDZ

Wróć do „Pestycydy, herbicydy, nawozy, OPRYSKI, środki pro-ekologiczne”