Actusowa kolekcja cz.IV

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Marta25
500p
500p
Posty: 567
Od: 4 lis 2012, o 11:29
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: Actusowa kolekcja cz.IV

Post »

Kasiu, jak zwykle u Ciebie same śliczności!!! ;:oj Widzę, że sabotki skradły Twoje serce i systematycznie powiększasz kolekcję o nowe okazy :D Świetny pomysł z tym mecharium, efekty tej reanimacji są oszałamiające!!! :D
Pozdrawiam,
Marta
Awatar użytkownika
dzika
500p
500p
Posty: 762
Od: 17 lut 2012, o 21:43
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: Actusowa kolekcja cz.IV

Post »

Kasiu, jak można na phalaenopsis Sumatrana South Thailand wyhodować 21 pąków :shock: To jakiś rekord jest! Nie mogę się już doczekać zdjęcia pełnego kwitnienia. Ja na swojej doczekałam się czterech kwiatów i taka byłam dumna z tego, do dzisiaj.... Weszłaś mi na ambicję :wink: Muszę ze swoją porozmawiać o tym ;:89

Gratuluję nowości!
Awatar użytkownika
Karnova
1000p
1000p
Posty: 1331
Od: 7 kwie 2011, o 14:17
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Podkarpacie

Re: Actusowa kolekcja cz.IV

Post »

Kasia fajny pomysł na mecharium ;:333 i przynosi super efekty. Oczywiście Księżniczka królowa kolekcji, zapowiada się że C1 będzie miało obfite kwitnienie, reszta okazów tez cudna :wink:
"Choćbyśmy cały świat przemierzyli w poszukiwaniu Piękna, nie znajdziemy go nigdzie, jeżeli nie nosimy go w sobie... "
Moje storczyki - Karnova
actus
1000p
1000p
Posty: 4193
Od: 13 sty 2013, o 13:54
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Reims FR

Re: Actusowa kolekcja cz.IV

Post »

Dziekuje kochani za Wasza tutaj obecnosc ,ktora mnie cieszy przeogromnie :D :*
Jak widzicie ,mecharium dziala cuda :klaszcze: .
Zakwitly zapowiedzi i nie tylko.
Na poczatek moja Tetraspis C1.Przyznam ,ze jestem zaskoczona.Juz jak zaczela sie na paczkach wybarwiac zastanawialam sie czy to aby na pewno rzeczona C1 :) .Powiem tak,wyglada jak Speciosa Pink ,ale nia nie jest :)
Sprzedawca mowil mi ,ze pierwsze kwitnienie moze byc wlasnie takie,nastepne bedzie najpewniej inne ,bardziej czerwone.Nie zmieia to faktu ,ze jest piekna ,zreszta sami ocencie :)

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Tutaj pierwsze kwitnienie nowej krzyzowki ,powiem szczerze ,ze jestem troche zawiedziona,myslalam sadzac po rodzicach ,ze bedzie fioletowa ,ale moze przy nastepnym kwitnieniu bardziej sie postara ,bo teraz to taki wyplosz :)

Obrazek
Obrazek

Moja kochana malutka Modesta ,troche chorowala ,teraz juz chyba lepiej sie czuje ,co widac na zalaczonym obrazku ;:138

Obrazek
Obrazek
Obrazek

W tym roku pieknie zakwitla tez Fasciata x Pulchra ;:167
Kwiatek bardziej intensywny i innego ksztaltu.

Obrazek
Obrazek
Obrazek

Linda Cheok Nr°2 :D
Obrazek

Tunja na przedluzeniu pedu.

Obrazek

A tego "pana" chyba juz nie musze przedstawiac :D
Tak tak ,nastepny kwiatek ;:138

Obrazek

Sumatrana South Tajland zaczyna powoli otwierac paczki :D .Nie moge sie juz doczekac na ten nieziemski widok,ale to juz nastepnym razem :)

Wszystkim odwiedzajacym chcialabym zyczyc Zdrowych i Spokojnych Swiat Wielkiej Nocy

Obrazek
Awatar użytkownika
furious
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1957
Od: 28 wrz 2010, o 11:06
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: łódzkie
Kontakt:

Re: Actusowa kolekcja cz.IV

Post »

Tunja gwiazdą tego odcinka ;:63
Kasia, smacznego jajka ;:204 ;:196
Awatar użytkownika
Yohjia
50p
50p
Posty: 61
Od: 1 gru 2013, o 10:09
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Poznań

Re: Actusowa kolekcja cz.IV

Post »

;:oj Tetraspisek C1 ;:oj ;:167
Pozdrowienia! Asia

Moich podopiecznych znajdziecie w tym wątku: http://forumogrodnicze.info/viewtopic.php?f=61&t=73508
Callanthe
1000p
1000p
Posty: 2212
Od: 19 mar 2013, o 17:07
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Poznań

Re: Actusowa kolekcja cz.IV

Post »

Kasia masz chyba najbardziej bogatą i najpiękniejszą kolekcję jaką gdziekolwiek widziałam ;:167
Tetraspis powalił mnie na kolana ;:oj Nowa krzyżóweczka fantastyczna, mam nadzieje, że moja będzie podobna ;:224
Fasciata x pulchra trochę odbiega od tej prezentacji ;:306 Wszystko jest różowe :D Pinokio to mój książę, zaraz po księżniczce ;:167
Pozdrawiam, Pati :wit
Moje storczyki: cz. I II
sprzedam
actus
1000p
1000p
Posty: 4193
Od: 13 sty 2013, o 13:54
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Reims FR

Re: Actusowa kolekcja cz.IV

Post »

Dziekuje kochani za wszystkie wizyty i przemile komentarze dla moich kwiatuszkow :*
Wpadlam na chwilke odkurzyc troszke ,bo pajeczynami zaroslo :)

Zakwitlo moje kochane Dendrobium Convolutum :D
Uwielbiam ta roslinke ,jest naprawde bezproblemowa ;:167

Obrazek
Obrazek
Obrazek

A teraz hybrydkowo :D
Liodoro po rocznym spoczynku w koncu ruszyla ,ma piekny nowy ped i zakwitla na starym.Nie musze powtarzac ,ze jest piekna i ma najcudowniejszy zapach na swiecie :)

Obrazek
Obrazek

Phantom,nowy ped i kwiatki na przedluzeniu.

Obrazek
Obrazek

Landrynkowy Peloric

Obrazek
Obrazek

Pyza sie rozbujala na starych pedach :D

Obrazek
Obrazek

A kuku!Tak to znowu "On" ,kwitnie od pazdziernika ,niezmordowany Pinocchio

Obrazek

W ramach eksperymentu z nowym gatunkiem zakupilam sobie malego "Freda" ( Fdk After Dark 'SVO Black Pearl)
Zarlok straszny ,rosnie jak na drozdzach ,wiec moze nam sie uda :)

Obrazek

To tyle na dzis,szykuje sie kilka fajnych kwitnien ,ale to juz w nastepnym "odcinku" :D
Awatar użytkownika
Frodo1
500p
500p
Posty: 526
Od: 31 lip 2013, o 09:09
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: okolice Warszawy

Re: Actusowa kolekcja cz.IV

Post »

Pięknie wszystko kwitnie, convolutum ma ciekawe kwiatuszki
Pozdrawiam serdecznie
Iwona
Awatar użytkownika
gianna
1000p
1000p
Posty: 2746
Od: 3 cze 2012, o 19:55
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Warmia

Re: Actusowa kolekcja cz.IV

Post »

Kasia, co Ty mi tu jakimiś zagadkami rzucasz? Musiałam sobie w "Internetach" poszukać Fdk After Dark 'SVO Black Pearl.
;:oj ;:oj ;:oj toż to "czarna" orchidea jest! Mocno trzymam kciuki! Nie żałuj jej żarełka, zasługuje na królewskie jadło ;:306

Brother Love Sand u Ciebie ciągle w kwiatach, a moja w ubiegłym sezonie wypuściła jakieś cypelki i tak stoi gadzina jedna. Jak się nie ogarnie w tym sezonie, to powędruje do biodegradalnych.... szkoda dla niej miejsca.

Niezmiennie ciekawie u Ciebie, ;:108

A ten następny raz... w następną niedzielę?
actus
1000p
1000p
Posty: 4193
Od: 13 sty 2013, o 13:54
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Reims FR

Re: Actusowa kolekcja cz.IV

Post »

gianna pisze:Kasia, co Ty mi tu jakimiś zagadkami rzucasz? Musiałam sobie w "Internetach" poszukać Fdk After Dark 'SVO Black Pearl.
;:oj ;:oj ;:oj toż to "czarna" orchidea jest! Mocno trzymam kciuki! Nie żałuj jej żarełka, zasługuje na królewskie jadło ;:306

Broder Love Sand u Ciebie ciągle w kwiatach, a moja w ubiegłym sezonie wypuściła jakieś cypelki i tak stoi gadzina jedna. Jak się nie ogarnie w tym sezonie, to powędruje do biodegradalnych.... szkoda dla niej miejsca.

Niezmiennie ciekawie u Ciebie, ;:108

A ten następny raz... w następną niedzielę?
Janeczko,ogromnie sie ciesze ,ze Cie widze :D .Tak ,Fred to czarna orchidea ,wiec dostanie wszystko co najlepsze ,moze sie uda :)
Brother u mnie ciagle na starych padach kwitnie ,nowego nie raczyl wypuscic.W nastepna niedziele ,nie sadze ,poczekamy az cos fajnego zakwitnie ,wtedy sie odkurzy :D
Awatar użytkownika
gianna
1000p
1000p
Posty: 2746
Od: 3 cze 2012, o 19:55
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Warmia

Re: Actusowa kolekcja cz.IV

Post »

Czyli Brother to leniuszek jest.
Na nowe kwitnienia czekam razem z Tobą ;:65
Awatar użytkownika
Marta25
500p
500p
Posty: 567
Od: 4 lis 2012, o 11:29
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: Actusowa kolekcja cz.IV

Post »

:wit Pięknie odkurzyłaś wąteczek!! Mój landrynkowy peloric też właśnie kwitnie (w zasadzie to kwitnie non stop i przedłuża pęd) :D Pyza i Liodoro są śliczne, nie sądziłam, że Pinocchio tak długo kwitnie... słyszałam, że potrafi nawet wypuścić do siedmiu kwiatów na jednym pędzie :D Najbardziej podoba mi się ta sabotkowa taczka w tle - marzenie każdego storczykomaniaka :D
Pozdrawiam,
Marta
ODPOWIEDZ

Wróć do „Moje storczyki !”