Tolinka i róże

Zablokowany
x-ja-a

Re: Tolinka i róże

Post »

Tolinka pisze:Maju spróbuj ,choć ja ją tylko delikatnie przyginam bo jest dość krucha.

Jaga... no nie! czarownice! protestuję ;:124 my jesteśmy czarodziejki :D zobacz jak umiemy wyczarować nowe miejsca w ogrodzie,i jakie piękne rabaty,a i odmiany coraz to piękniejszych róż ....to co ty myślisz, że one wyhodowane są?One wyczarowane w rzeczy samej ;:108
Będąc tu na forum nie raz będziesz drapała się i pukała po głowie ;:124 skąd wziąć kasę?gdzie kupić ?jak przemycić? gdzie wsadzić? może coś wyrzucić? I choć będziesz już miała ze dwieście krzaków...zawsze pojawi się ta cudna!piękna!perełka!muszę ją mieć ;:167 ;:167 ....już się pukasz.... wiem,wiem...ja to robię od trzech lat :;230 a jak zajrzę do Majki,Dorotki,Dysy,Ewuni,Alexii,Tary,Beatki,Ani,Aprilka,Joli....musiałabym pół różanego wymienić..... to wychodzę chora ;:173 i znów tworzę i znów kombinuję i znów się drapię i pukam ;:306 portfel piszczy... biedny ,ale za to jak to dobrze na podniesienie ego wpływa jak każdy chwali ,a ja błyszczę rzucając nazwami..."o ta Lacre,o tamta Eden Rose" ;:224 ...i pomyśleć ,że kiedyś róże dzieliłam na...z dużymi i małymi kwiatami ;:131
Wytłuszczony fragment mnie rozbawił do łez. Pozostała część wypowiedzi nieco przeraziła. Niczym przepowiednia, przed którą człowiek drży, ale i doczekać się troszkę nie może.... Moją największą bolączką (poza piszczącym portfelem) jest GDZIE WSADZIĆ ;:223 Wyrzucanie idzie mi dosyć sprawnie :D
Ale co do sypania nazwami to znam, znam :heja Bardzo lubię jak sobie z kimś rozmawiam i mówię, że kocham róże i słyszę ton pełen wyższości "O, ja mam róże, mam". Pytam grzecznie jakie i słyszę: "No czerwone, dwie białe i jedną żółą, a ty?" A ja wtedy od niechcenia: "Ja mam sporo odmian od Kordesa, Tantau, ale angielki Austina też lubię..." Mina interlokutora bezcenna ;:209 Ale ja nie dzieliłam róż na duże i małe kwiatki. Ja dzieliłam na bardziej jasne i bardziej ciemne :;230
A tak w ogóle to sobie myślę, że tyle osób się z Twoim postem utożsamia, że ten cytat powinien się znaleźć przyklejony w dziale Moje Róże jako "PORZUĆCIE WSZELKĄ NADZIEJĘ WY, KTÓRZY TU WCHODZICIE", bo potem wszystko co się tu dzieje to już tylko Boska Komedia ;:306
Awatar użytkownika
Tolinka
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1715
Od: 1 mar 2013, o 23:30
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Częstochowa

Re: Tolinka i róże

Post »

Jagna :;230 :;230 :;230 oplułam monitor
Moje drogie różane koleżanki ,Mati i wszyscy którzy tu zaglądacie skrycie ,bardzo dziękuje za odwiedziny i czyny udział w moim wątku,za pomoc, refleksje i wsparcie.
Wpis Jagny bardzo fajnie podsumował mój wątek chyba sama lepiej bym tego nie ujęła ;:306
Zapraszam Was serdecznie do mojego nowego wątku ,a szanowną moderację proszę o zamknięcie.
Awatar użytkownika
Ewa7
200p
200p
Posty: 264
Od: 27 paź 2013, o 09:31
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Kujawsko -pomorskie
Kontakt:

Re: Tolinka i róże

Post »

Po raz kolejny musiałam czyścić monitor :-) jak tak dalej pójdzie będę musiała iść na odwyk :-)
Awatar użytkownika
daysy
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4551
Od: 13 lut 2014, o 12:45
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: woj.łódzkie

Re: Tolinka i róże

Post »

Dziewczyny ,ja już porzuciłam nadzieję, pogodziłam się z losem i pokornie, z wypiekami na twarzy tworzę następną listę :;230
Pozdrawiam Daysy
Zapraszam
Róże i bajkowy świat ogrodów 2018
Iwonka1
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 5523
Od: 10 wrz 2015, o 20:35
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Kraina Tysiąca Jezior

Re: Tolinka i róże

Post »

O właśnie, właśnie....Ja już też tak mam ;:306 Jeszcze nie dostałam tegorocznych zamówionych róż, a już notesiki pozapisywane propozycjami na następny rok :;230 Co prawda, ja tak zapisuję nieśmiało :oops: ,najpierw muszę sprawdzić czy się z różyczkami pokochamy ;:167 Objawy zakochania jak najbardziej mam ale miłość potrzebuje czasu. Dlatego też, daję sobie czas.....do wiosny :;230
Zablokowany

Wróć do „Moje róże !”