potrzebne nieco informacji na temat uprawy dyń :)

Warzywa w gruncie i pod osłonami.
Zablokowany
sombee
0p - Nowonarodzony
0p - Nowonarodzony
Posty: 2
Od: 26 lis 2015, o 17:05
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.

potrzebne nieco informacji na temat uprawy dyń :)

Post »

Witam, mam na imie Dawid jestem nowy na forum poniewaz szukam nieco pomocy ;)
mianowicie moja sprawa wyglada nastepujaco, mam do dyspozycji dzialke rolna o pow. ok 1.6 ha na ktorej jeszcze rok temu teść uprawial ziemniaki teraz dzialka stoi bezurzyteczna wiec pomyslalem zeby cos tam posadzic na wiosne, pracuje wiec musi to byc cos co nie wymaga bardzo duzo roboty, pomyslalem zatem o dyniach i nie do konca jestem przekonany czy to sie oplaca, oczywiscie nie jest to pomysl zeby sie z tego utrzymywac ale zeby cos dorobic to czemu nie ;) moze jest ktos w stanie nieco pomoc a jestem w rolnictwie Świeżakiem. Dzialka znajduje sie w woj Malopolskim. jest pod niewielkim nachyleniem dobrze nasloneczniona, bardzo prosze o jakies podpowiedzi pozdrawiam Dawid :)
Awatar użytkownika
jokaer
-Moderator Forum-.
-Moderator Forum-.
Posty: 7321
Od: 14 lut 2008, o 08:21
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Pogórze Ciężkowickie 385 m npm; na granicy Małopolski z Podkarpaciem

Re: potrzebne nieco informacji na temat uprawy dyń :)

Post »

Witaj Dawidzie na naszym forum.
Mamy kilka dyniowych tematów, więc bardzo proszę, abyś spokojnie się z nimi zapoznał,
tym bardziej, że do wiosny jest trochę czasu.

Spis treści w uprawie warzyw
Jednak nie wiem, czy uzyskasz odpowiedź odnośnie dochodów. Na pewno dowiesz się czego potrzebują dynie.

Proszę Cię również o używanie polskich znaków diakrytycznych.

Ten temat zamykam, żeby nie dublować postów. Jeśli będziesz chciał pytać to wybierz proszę konkretny temat o dyni.
Pozdrawiam- Jola Spis treści w uprawie warzyw
----------------------------------------------------
Sprzedam/Kupię/Wymienię Moje krzyżówki Na pohybel zimie
Zablokowany

Wróć do „Uprawy WARZYWNICZE”