Ogórek - polecane odmiany cz.1

Warzywa w gruncie i pod osłonami.
Zbyszek444
100p
100p
Posty: 163
Od: 30 sty 2009, o 19:41

Post »

liria1 pisze:Namiot ma 3.5 m wysokości - kolos 30 m długi ale jak szaleć to szaleć : :)
No. Widzę, że sobie ktoś urządza jajca. Ale co tam. Można pisać różne bzdury -przecież to tylko forum.
Awatar użytkownika
liria1
50p
50p
Posty: 81
Od: 18 sie 2008, o 11:24
Lokalizacja: Kraków

Post »

Zbyszek444 pisze:
liria1 pisze:Namiot ma 3.5 m wysokości - kolos 30 m długi ale jak szaleć to szaleć : :)
No. Widzę, że sobie ktoś urządza jajca. Ale co tam. Można pisać różne bzdury -przecież to tylko forum.
Nie rozumiem :?: Mój tunel ma 30 m długości 8,5 m szerokości i 3,5 m wysoki wiem bo kupowałam na niego folię i musiałam znać wymiary a poza tym kosztował mnie majątek :shock:
liria1
Zbyszek444
100p
100p
Posty: 163
Od: 30 sty 2009, o 19:41

Post »

liria1 pisze:
Zbyszek444 pisze:
liria1 pisze:Namiot ma 3.5 m wysokości - kolos 30 m długi ale jak szaleć to szaleć : :)
No. Widzę, że sobie ktoś urządza jajca. Ale co tam. Można pisać różne bzdury -przecież to tylko forum.
Nie rozumiem :?: Mój tunel ma 30 m długości 8,5 m szerokości i 3,5 m wysoki wiem bo kupowałam na niego folię i musiałam znać wymiary a poza tym kosztował mnie majątek :shock:
No to Szczęść Boże. Jesteś chyba ewenementem. Możesz mi powiedzieć po co Ci tunel o wys 3,5 m????
Awatar użytkownika
liria1
50p
50p
Posty: 81
Od: 18 sie 2008, o 11:24
Lokalizacja: Kraków

Post »

Nizszych nie było a z tą działką cos musze zrobić bo mam56 a i tylko dokładam pieniadze a nic z tego nie mam nie mam tez możliwości sprzedania bo jest za wąska więc muszę coś posadzić :DSłyszałam tez od zaprzyjaźnionego ogrodnika że taki tunel jest o wiele cieplejszy od tych niskich zobaczymy mam go dopiero od jesieni :D
liria1
Awatar użytkownika
Karo
-Administrator Forum-.
-Administrator Forum-.
Posty: 21681
Od: 16 sie 2006, o 14:39
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Centrum Polski
Kontakt:

Post »

Zbyszek444 pisze:
liria1 pisze:Namiot ma 3.5 m wysokości - kolos 30 m długi ale jak szaleć to szaleć : :)
No. Widzę, że sobie ktoś urządza jajca. Ale co tam. Można pisać różne bzdury -przecież to tylko forum.
Upominam Cię Zbyszek444 - forum to forum,każdy ma prawo do wygłaszania swoich poglądów,komentowania innych wypowiedzi jednak wszystkich obowiązują pewne zasady jakimi każdy dyskutujący winien się podporządkować jeśli chce pozostać w naszym gronie.
Masz wybór.
:idea:
KaRo - Administrator Forum
??? Pytania do Ekipy...
? KaRolinki
Awatar użytkownika
adamlol
200p
200p
Posty: 484
Od: 25 sty 2009, o 18:18
Lokalizacja: wielkopolska
Kontakt:

Post »

to co z tego ze ma taki duży tunel do ogórków ??? ja mam ponad 2 ha pod szkłem i jakoś mnie się nikt nie trzepia
Awatar użytkownika
ARABELLA
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 6594
Od: 4 mar 2009, o 16:05
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: kuj-pom(okolice Torunia)

Post »

Adamol Szkoda sie denerwowac.Ten typ tak ma. Milego dnia
Zbyszek444
100p
100p
Posty: 163
Od: 30 sty 2009, o 19:41

Post »

Namiot ma 3.5 m wysokości - kolos 30 m długi ale jak szaleć to szaleć
Upominam Cię Zbyszek444 - forum to forum,każdy ma prawo do wygłaszania swoich poglądów,komentowania innych wypowiedzi jednak wszystkich obowiązują pewne zasady jakimi każdy dyskutujący winien się podporządkować jeśli chce pozostać w naszym gronie.
To co z tego ze ma taki duży tunel do ogórków ??? ja mam ponad 2 ha pod szkłem i jakoś mnie się nikt nie trzepia
Na początek mam pytanie do Pani Moderator KaRo: czym się Pani Moderator naraziłem?
Zupełnie nie rozumiem?
W swoim komentażu do tego namiotu o wys. 3,5m?? napisałem, że ktoś sobie robi jajca.
i dalej tak uważam.
Logicznie myślący człowiek potrafi sobie wyobrazić co to jest 3,5m wysokości.
Oczywiście, że są takie namioty -hangary o wys. nawet dochodzącej do 4m.
Są one jednak montowane w gospodarstwach ogrodniczych wielkotowarowych, a nie na przydomowych ogrodach.
Jeżeli liria1 jednak sobie mimo wszystko taki zafundował to przepraszm jego i wszystkich, którzy poczuli się urażeni.
Są to jednak namioty typu szklarnia o dwuspadowym dachu i tą najwyższą wysokość mają w szczycie. Normalne, typowe namioty mają od 1,90-2,20- do góra 3m.
Ja mam mieszkanie o wys. 3m -uważam bardzo wysokie , a dołożyć jeszcze 0,5m???

Następny: adamlol pisze, że ma 2 ha pod szkłem, a dlaczego nie 22ha? przecież to jeszcze lepiej brzmi.
Człowieku. Gdybyś miał nie 2, ale 0,5 ha pod szkłem to nie miał byś czasu bawić się tu na forum tylko zasuwał byś w szklarniach.
Ja sobie mogę pisać- bo jestem już zasłużonym emerytem ( przepracowałem uczciwie 42 lata)
ale jak czytam takie teksty to mnie zalewa i nic na to nie poradzę.

Możliwe jednak,że Pani Moderator KaRo ma racje: nie chodzi o to co kto pisze i jaki to ma sens, tylko o to aby pisać, najlepiej dużo.
Awatar użytkownika
Administrator
---
Posty: 7567
Od: 28 gru 2006, o 10:35
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post »

Z szacunku do każdej Osoby będącej tu z nami na forum, odpowiem na powstała sytuację , choć może okazać się to niecelowe.... czas pokaże.

Ze względu na dużą ilość postów nie wnikamy aż tak dokładnie w treść by odnosić się do niej.
Nasze uwagi generalnie dotyczą doboru niezbyt cenzuralnych słów i oto chodziło w tym wypadku.
Dbamy o formę i kulturę wypowiedzi na naszym forum - to funkcja Moderatorów i ich zadaniem jest zareagować w podobnych sytuacjach.
Jeśli te warunki nie odpowiadają Ci szanowny Użytkowniku, tak jak pisałeś i działałeś wcześniej bądź proszę konsekwentny w swojej decyzji , przecież kasując swoje zdjęcia pożegnałeś się z nami. Mimo to poprosiłem Moderatorów by nie zawieszali Twojego konta mimo tak destruktywnych działań (kasowanie zdjęć , postów , wątki straciły całkowicie sens)
Udzielam ostrzeżenia za te działania - były one ze szkodą dla naszej społeczności. Proszę dostosować się do zasad tu panujących i wyrażać swoje myśli w sposób godny.
Z poważaniem
Administrator
Miłego dnia!
Admin.
Awatar użytkownika
arisza
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 570
Od: 2 lut 2009, o 10:44
Lokalizacja: Podbeskidzie

Post »

liria1 pisze:Mój tunel ma 30 m długości 8,5 m szerokości i 3,5 m wysoki wiem bo kupowałam na niego folię i musiałam znać wymiary a poza tym kosztował mnie majątek :shock:
Duży masz tunel...pracy będzie co niemiara ;) a jak szeroką folie kupiłaś??
Agnieszka
Rośliny są jak ludzie, potrzebują miłości, ale i ludzie są jak Rośliny, pozbawieni miłości więdną...
Zbyszek444
100p
100p
Posty: 163
Od: 30 sty 2009, o 19:41

Post »

No to Adminie coś się w końcu wyjaśniło. Uważasz, że nie jestem godzien przebywać na tym forum i cieszyć się towarzystwem tak szacownego grona to trudno, jakoś sobie będę musiał poradzić z taką sytuacją i żyć dalej.
Jak to mówią: miło było, ale się skończyło.
Mimo tego upomnienia i całego zamieszania, uważam że to forum (o takiej tematyce} jest pewnie faktycznie najlepsze w Polsce.
życzę miłej zabawy i nie bedę już więcej drażnił co niektórych swoją skromną osobą.

Znikam definitywnie. :lol:
Awatar użytkownika
Administrator
---
Posty: 7567
Od: 28 gru 2006, o 10:35
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post »

Dziękuję i pozdrawiam nie żywiąc żadnej urazy mimo pewnej nadinterpretacji moich słów.
Z wyrazami szacunku.
Admin
Miłego dnia!
Admin.
Awatar użytkownika
liria1
50p
50p
Posty: 81
Od: 18 sie 2008, o 11:24
Lokalizacja: Kraków

Post »

Nie wiem co go tak dziwi moi sasiedzi mają 3 takie tunele a jadąc pod Krakowem sa całe hektary takich tuneli ja mam tylko jeden i to od jesieni sama się zastanawiam co w nim posadzić jestem amatorką . Na pewno pomidorki , ogórki a co jeszcze nie wiem co nie zjemy to się sprzeda . Sąsiadów mam wielu :D
liria1
Zablokowany

Wróć do „Uprawy WARZYWNICZE”