Róże z kartoników z marketów Auchan,Biedronki,Castoramy itp. Cz.1

Zablokowany
Elzwira
100p
100p
Posty: 160
Od: 15 paź 2013, o 08:54
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Wielkopolskie

Re: Róże z kartoników z Biedronki,Auchan,Castoramy itp.

Post »

Ja mieszkam 20 km od Poznania i w zeszlym roku widzialam rowniez roze w kartonikach,wtedy nie kupowalam,wiec nie wiem jak ze zgodnoscia z kartonikiem ;-)
Marginetka
500p
500p
Posty: 929
Od: 28 sty 2013, o 12:33
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: okolice Płocka

Re: Róże z kartoników z Biedronki,Auchan,Castoramy itp.

Post »

Myślę, że o żadnej zgodności odmianowej mowy tu być nie może :wink: , to czysty hazart.
Nie wiem dlaczego ale ostatnie słowo napisałam przez d na końcu a wyświetla się przez t :shock: .
joanna1984k
100p
100p
Posty: 177
Od: 21 mar 2014, o 12:32
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Zielin Woj. zach- pomor.

Re: Róże z kartoników z Biedronki,Auchan,Castoramy itp.

Post »

A róże które kupiliście to wsadzacie już do ziemi czy jeszcze czekacie???? Bo nie wiem co robić mam kilka krzaczków nowo nabytych :) i tak leżą w chłodnej piwnicy od tygodnia...
Zielony zakątek Asi http://forumogrodnicze.info/viewtopic.php?f=36&t=77283" onclick="window.open(this.href);return false;
Elzwira
100p
100p
Posty: 160
Od: 15 paź 2013, o 08:54
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Wielkopolskie

Re: Róże z kartoników z Biedronki,Auchan,Castoramy itp.

Post »

Ja pakuje do doniczek,potem wymysle co dalej,czesc zostanie na stale w donicach.Wlasnie dokupilam Kings Ramson i Madame de Coeur;to sie juz chyba powinno leczyc ;:14 b
Awatar użytkownika
kasia31610
50p
50p
Posty: 63
Od: 28 sie 2014, o 23:51
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Okolice Krakowa

Re: Róże z kartoników z Biedronki,Auchan,Castoramy itp.

Post »

U mnie w Biedronce już pojawiły się róże, ludzie tak się rzucili, ze szok, ledwo dało się cokolwiek wybrać.
Fakt, że trafiłam na świeżusieńką dostawę pięknych, dorodnych sadzonek.
Wiadomo jak to w biedronce, róże nie są podpisane odmianami, mam więc nadzieję że to co na pudełku chociaż w niewielkim stopniu znajdzie się w rabatce.

Kupiłam 3 róże wielkokwiatowe-białą, pomarańczową oraz ciemny róż.

Sadzonki piękne, dorodne, już zaczynają wypuszczać zielone odrosty, ale to chyba normalne, bo moje róże w ogródku też już wypuszczają.

Korzonki piękne. Jedyna wada to zawoskowane końcówki pędów, jednak wosk jest bardzo mieckiutki, i nawet nowe odrosty bez problemu przez niego przechodzą. Usunęłam tyle ile się dało, ale wydaje mi się, że po pierwszym deszczu on sam spłynie.

Obrazek

Obrazek
Na pus­ty­ni kak­tus cudem...
Awatar użytkownika
bartosz les
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1922
Od: 24 sie 2013, o 09:02
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Częstochowa

Re: Róże z kartoników z Biedronki,Auchan,Castoramy itp.

Post »

A są już w Netto róże ?
Pozdrawiam Bartek
Nowy sezon 2020
Elzwira
100p
100p
Posty: 160
Od: 15 paź 2013, o 08:54
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Wielkopolskie

Re: Róże z kartoników z Biedronki,Auchan,Castoramy itp.

Post »

U mnie również dowieźli róże w Biedronce, wzięłam jedną różową wielkokwiatową,co wyjdzie zobaczymy.Po rozpakowaniu wszystkich dzisiejszych nabytków trafił się jeden zonk,róża Virgo z Polo Marketu ma bardzo kiepskie korzenie,dwa grubsze były złamane, musiałam obciąć i teraz zostało coś takiego:
Obrazek
Myślicie,że da radę?Czy może pędzic jutro po białą wielkokwiatową z Biedry? :lol:
Reszta nabytków jak najbardziej ok,wszystkie się moczą aktualnie i jutro do doniczek.
A w Netto róże widziałam około tydzień temu,ale już straszne niedobitki były.
Awatar użytkownika
dotii
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1454
Od: 18 cze 2012, o 07:45
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Warmińska kraina ( 53°59'N 20°24'E)
Kontakt:

Re: Róże z kartoników z Biedronki,Auchan,Castoramy itp.

Post »

Dziś byłam w moim Netto, ale nic nie było.
Jutro czwartek, więc obowiązkowo zajdę tam jeszcze raz ,sprawdzę co wystawią i poinformuje
:wit
Mój zielony raj.
Zapraszam do mojej cz.2 http://forumogrodnicze.info/viewtopic.php?f=2&t=72247" onclick="window.open(this.href);return false;
Wymienię/Kupię/Sprzedam http://forumogrodnicze.info/viewtopic.p ... 53&start=0" onclick="window.open(this.href);return false;
Awatar użytkownika
bartosz les
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1922
Od: 24 sie 2013, o 09:02
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Częstochowa

Re: Róże z kartoników z Biedronki,Auchan,Castoramy itp.

Post »

Ok,dzięki Dorotko ;:196
Pozdrawiam Bartek
Nowy sezon 2020
rudoowate
10p - Początkujący
10p - Początkujący
Posty: 11
Od: 28 sty 2015, o 11:56
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: łódzkie

Re: Róże z kartoników z Biedronki,Auchan,Castoramy itp.

Post »

Witam,

ja wczoraj w BricoMarche kupiłam okazyjnie, mam taka nadzieję, róże po 3,99zł za sztukę. Naprawdę piękne jak na marketówki. A teraz moje pytanie. Jeśli w tym wątku mi nie pomożecie to może skierujecie gdzieś gdzie znajdę odpowiedź?

Otóż nie wiem czy zakupione wczoraj róże rabatowe mogę posadzić obok róż pnących? Będą się dobrze komponowały? nie będą ze sobą rywalizować? W tamtym roku posadzone były te roże pnące, a co najlepsze jest nie kwitły :(


Pozdrawiam Beata
Awatar użytkownika
ewelkacha88
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 7990
Od: 22 maja 2013, o 17:54
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: PODKARPACIE

Re: Róże z kartoników z Biedronki,Auchan,Castoramy itp.

Post »

Witaj Beato.
Napiszę Ci tak jak ja to widzę ale specjalistą nie jestem. Ja co prawda jeszcze nie mam pnących ale na jesieni planuję właśnie posadzić pnące a przed nimi rabatowe i jakieś byliny typu lawenda, kocimiętka. Myślę, że jak zachowasz odpowiednią odległość to nic nie stoi na przeszkodzie, żeby tak je połączyć. A co do pnących z tego co czytam to potrzebują czasu aby się zakorzenić , rozbudować i dopiero pięknie kwitnąć.
PS - Moje kartonikowe róże hartują się na zewnątrz w dzień a w nocy są chowane bo w nocy przymrozki - pięknie rosną i mam nadzieje, że tak zostanie. Pozdrawiam :wit
MadziaC
50p
50p
Posty: 79
Od: 10 gru 2014, o 22:39
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Róże z kartoników z Biedronki,Auchan,Castoramy itp.

Post »

Kochani w netto róż jeszcze nie ma, jutro będą bratki. Kiedy będą róże pytałam moją okręgową ale ona nic jeszcze nie wie. Mam aktualne dane z tego sklepu bo jeszcze tam pracuję :wink:
Awatar użytkownika
dotii
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1454
Od: 18 cze 2012, o 07:45
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Warmińska kraina ( 53°59'N 20°24'E)
Kontakt:

Re: Róże z kartoników z Biedronki,Auchan,Castoramy itp.

Post »

Bartek ,tak jak pisze MadziaC,różyczek w Netto jeszcze nie było .
Bratki już są a właściwie już same resztki .
Róże w Biedronie ,rano miały małe zainteresowanie ,
Zerknęłam do środeczka i miałam wrażenie ,że są mało atrakcyjne ,
Bardzo drobne badyle
:wit
Mój zielony raj.
Zapraszam do mojej cz.2 http://forumogrodnicze.info/viewtopic.php?f=2&t=72247" onclick="window.open(this.href);return false;
Wymienię/Kupię/Sprzedam http://forumogrodnicze.info/viewtopic.p ... 53&start=0" onclick="window.open(this.href);return false;
Zablokowany

Wróć do „Róże”