Znacie metody barwienia róż ?

Awatar użytkownika
bet27
10p - Początkujący
10p - Początkujący
Posty: 17
Od: 28 mar 2012, o 17:30
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: Znacie metody barwienia róż ?

Post »

Witam, poszukuję sposobu by pomalować kwiaty - gipsówkę na kolor koralowy czy jeśli kupię pomarańcz i róż to wyjdzie ten kolor czy spotkaliście kiedyś spray koralowy? wszędzie różowe tylko ;/ Pozdrawiam
Beata
Awatar użytkownika
Nela
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 2644
Od: 18 paź 2006, o 17:09
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Znacie metody barwienia róż ?

Post »

Sorki, że nie na temat odpowiadam- ale kolorowanie kolorowej róży to taki kwiatowy gender... Taka widać moda- ma być odwrotnie do tego co jest... A świat nadal piękny jak był w naturalnych kolorach roślin - ale to dla niektórych "fe"- no bo to takie pospolite...
Oglądałam i miałam w ręku te pokolorowane róże- i dla mnie to okropieństwo- to taka baba z brodą. ;:185 ;:306

Obrazek
Biedny, kto gwiazd nie widzi bez uderzenia w zęby... St.J.Lec
Awatar użytkownika
jafhar
100p
100p
Posty: 149
Od: 12 lip 2011, o 13:31
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Wrocław

Re: Znacie metody barwienia róż ?

Post »

Nie wiem co w róży jak w porównaniu jest okropnego :D

Co do ustanowionego ładu i chęci jego deorganizacji przez gender -każdy ład kiedyś był ustanawiany po czym deorganizowany i vicewersa :P

Róża taka sobie, chociaż nie warta jak dla mnie zachodu zabawy z nacinaniem i rozcieńczaniem barwników itp

Conchita <3
Awatar użytkownika
Nela
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 2644
Od: 18 paź 2006, o 17:09
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Znacie metody barwienia róż ?

Post »

Dla ogrodnika taka róża w odbiorze to jak proteza w miejsce zdrowego organu. Wolno ci , by ci się takie szkaradztwa podobały...twoja wola co lubisz... ;:111
Co do zmiany ładu- każdemu się wydaje, że jego ład lepszy- stąd te dążenia do zmian... Ale czy faktycznie dzisiejsze zmiany coś poprawią? Szczerze wątpię...
Biedny, kto gwiazd nie widzi bez uderzenia w zęby... St.J.Lec
emalia112
Przyjaciel Forum - Ś.P.
Przyjaciel Forum - Ś.P.
Posty: 1406
Od: 14 sty 2014, o 19:16
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: podkarpackie

Re: Znacie metody barwienia róż ?

Post »

Nelu poprawianie natury nie jest rzeczą zdrożną, ostatecznie ja też przystrajam swoje wyroby workiem jutowym autentycznie po ziemniakach i dla wielu jest to świętokradztwo, ale gdybym dostała taki bukiet byłabym mocno zażenowana, bo wypadało by mi powiedzieć " Och jaki piękny!" :oops:
Awatar użytkownika
Nela
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 2644
Od: 18 paź 2006, o 17:09
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Znacie metody barwienia róż ?

Post »

W tym przypadku to nie o takie poprawianie natury chodzi. :wink: Wyobraź sobie dziewczynę "naturalną" , ubraną w czy też przybraną w różnoraką odzież z kobietą po operacjach plastycznych / niezbyt udanych/ . Chodzi o takie poprawianie natury- raczej szpecące niż upiększające to co piękne i naturalne. Mam nadzieję ,że czytasz ze zrozumieniem. ;:113 Pozdrawiam. :wit ;:113
Biedny, kto gwiazd nie widzi bez uderzenia w zęby... St.J.Lec
ODPOWIEDZ

Wróć do „Róże”