Woodstock i nasze dzieci. Bezpiecznie ? Fakty.

Humor, psychologia, podróże, pokrewne.
Awatar użytkownika
Tomek-Warszawa
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3025
Od: 11 lut 2008, o 13:45
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Warszawa

Re: Woodstock i nasze dzieci. Bezpiecznie ? Fakty.

Post »

Nie ma co porównywać Przystanku Woodstock do Przystanku Jezus. Woodstock- to bagno. To co się dzieje na Woodstock pokazała kiedyś TV Trwam.
Obrazek

Otwarcie drzwi i wyjście do ogrodu jest najbardziej ekscytującym wydarzeniem każdego dnia.
Awatar użytkownika
Ohajo
500p
500p
Posty: 659
Od: 19 paź 2009, o 00:01
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Kielce

Re: Woodstock i nasze dzieci. Bezpiecznie ? Fakty.

Post »

Tomek-Warszawa pisze:Woodstock- to bagno. To co się dzieje na Woodstock pokazała kiedyś TV Trwam.
Byłeś kiedyś na Przystanku Woodstock? Wyrobiłeś sobie zdanie widząc osobiście to, co się tam dzieje? A może pozwalasz TV Trwam myśleć za siebie?
"Tylko ten bez szkody rozmawia, kto umie milczeć" - Tomasz a'Kempis
Awatar użytkownika
Tomek-Warszawa
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3025
Od: 11 lut 2008, o 13:45
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Warszawa

Re: Woodstock i nasze dzieci. Bezpiecznie ? Fakty.

Post »

Ja nie byłem ale był mój kolega i mi mówił co się tam działo. Mowił że pijani chodzili, w błocie sie tarzali itp.
Obrazek

Otwarcie drzwi i wyjście do ogrodu jest najbardziej ekscytującym wydarzeniem każdego dnia.
babojola
200p
200p
Posty: 269
Od: 25 maja 2009, o 16:42
Lokalizacja: Słubice

Re: Woodstock i nasze dzieci. Bezpiecznie ? Fakty.

Post »

Tomek-Warszawa pisze:Ja nie byłem ale był mój kolega i mi mówił co się tam działo. Mowił że pijani chodzili, w błocie sie tarzali itp.
:;230 dobre, dobre uśmiałam się, Tomku wybacz żeby zobaczyć pijanych nie trzeba jechać na Woodstock ;:170
Awatar użytkownika
Administrator
---
Posty: 7567
Od: 28 gru 2006, o 10:35
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Woodstock i nasze dzieci. Bezpiecznie ? Fakty.

Post »

A czy Ty byłaś na Woodstock Jolu ? :wink:
Miłego dnia!
Admin.
Awatar użytkownika
PESTKA@
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3326
Od: 5 paź 2008, o 16:21
Lokalizacja: WLKP

Re: Woodstock i nasze dzieci. Bezpiecznie ? Fakty.

Post »

...ja nie byłem ,ale slyszałem...ja nie widziałam ,ale mi mówili.Widziałam w TV. :?
Nikt niczego więcej nie zauważył???Może był właśnie w tej grupie,która lubi tego typu dantejskie sceny....
Awatar użytkownika
Administrator
---
Posty: 7567
Od: 28 gru 2006, o 10:35
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Woodstock i nasze dzieci. Bezpiecznie ? Fakty.

Post »

Na szczęście w pierwszym poście i linku piszą o tym całym cyrku tam, ci którzy byli osobiście na Woodstock.
:idea:
Więc może im zaufajmy i nie próbujmy zgadywać i wmawiać sobie ku uspokojeniu sumień, jak tam było cudownie :wink:
Wpierw poczytajmy wszystkie komentarze i relacje z tego linku, z pierwszego postu wątku a potem dalej dyskutujmy proszę. Inaczej to traci sens. Pozdrawiam serdecznie.
:wit
Miłego dnia!
Admin.
Awatar użytkownika
PESTKA@
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3326
Od: 5 paź 2008, o 16:21
Lokalizacja: WLKP

Re: Woodstock i nasze dzieci. Bezpiecznie ? Fakty.

Post »

są i tu tacy,którzy byli wolontariuszami w sekcji medycznej nie tylko na Woodstoku ,ale i też w JAROCINIE :wink:
Awatar użytkownika
Administrator
---
Posty: 7567
Od: 28 gru 2006, o 10:35
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Woodstock i nasze dzieci. Bezpiecznie ? Fakty.

Post »

Chwała im za to a w szczególności w imieniu potrzebujących pomocy. ;:180
Miłego dnia!
Admin.
Awatar użytkownika
Ohajo
500p
500p
Posty: 659
Od: 19 paź 2009, o 00:01
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Kielce

Re: Woodstock i nasze dzieci. Bezpiecznie ? Fakty.

Post »

Administrator pisze:Więc może im zaufajmy i nie próbujmy zgadywać i wmawiać sobie ku uspokojeniu sumień, jak tam było cudownie
Administratorze! A dlaczego mamy nie zaufać tym, którzy sądzą, że rzeczywiście tam było cudownie? Tym, którzy jeżdżą co roku i nikomu nie czynią krzywdy, sami krzywdy nie doznając? Dlaczego dopuszczasz tylko jedną wersję wydarzeń, tę, którą tak zawzięcie (żeby nie powiedzieć - nachalnie) forsują media o.Dyrektora? Każdy kij ma dwa końce, każdy sąd rozpatruje racje zarówno oskarżyciela, jak i obrońcy.
Jak ma się czuć kilkunastoletnia wolontariuszka, która dzielnie kwestowała w drugą niedzielę stycznia przed swoim kościołem parafialnym, zaniosła do sztabu WOŚP kilkaset złotych i latem - za przyzwoleniem rodziców rzecz jasna - jedzie ze znajomymi na Przystanek Woodstock? Nie pije, nie pali, ale lubi ostrą muzykę i dobrze się przy niej bawi. Wraca naładowana pozytywną energią na kolejny rok szkolny. Ma się czuć winna? Żałować? Ale czego...?

Ja - wierzący i praktykujący chrześcijanin - z całego serca popieram WOŚP i co roku wspomagam datkiem. Dzięki Fundacji WOŚP czwórka moich dzieci zaraz po urodzeniu miała przebadany słuch, szpitale w moim mieście otrzymały nowoczesny sprzęt. I choćby nie wiadomo jak głośno media o.Dyrektora pluły na Jurka Owsiaka, nie pozwolę im myśleć za mnie!

Jeżeli się uniosłem, przepraszam. Ale nie rozumiem, jak dorośli ludzie mogą tak blokować swój własny zdrowy rozsądek i bezkrytycznie słuchać tylko jednej strony...
"Tylko ten bez szkody rozmawia, kto umie milczeć" - Tomasz a'Kempis
Awatar użytkownika
Administrator
---
Posty: 7567
Od: 28 gru 2006, o 10:35
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Woodstock i nasze dzieci. Bezpiecznie ? Fakty.

Post »

Akurat strona z pierwszego postu nie ma totalnie nic wspólnego z o.Rydzykiem. To niezależni świeccy piszą tam komentarze i to blog świeckiego bloggera, ku jasności.

Pocztaj w linku w komentarzach, "obalone MITY", teraz zauważyłem, więc zwracam uwagę. Dla mnie ciekawe.
Awatar użytkownika
Ohajo
500p
500p
Posty: 659
Od: 19 paź 2009, o 00:01
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Kielce

Re: Woodstock i nasze dzieci. Bezpiecznie ? Fakty.

Post »

Komentarzy internautów z zasady nie czytam. Szkoda zdrowia, nie chcę sobie nerwów szarpać.

Stanisław Lem ujął to najlepiej: "Dopóki nie skorzys­tałem z In­terne­tu, nie wie­działem, że na świecie jest ty­lu idiotów."
"Tylko ten bez szkody rozmawia, kto umie milczeć" - Tomasz a'Kempis
Awatar użytkownika
100krotka
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 5428
Od: 2 gru 2008, o 20:11
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Podkarpacie - strefa 6A ;-)))

Re: Woodstock i nasze dzieci. Bezpiecznie ? Fakty.

Post »

Trochę off-topic.
Ja myślę, że cytowanie Kochanowskiego w tym kontekście to lekkie - wybaczcie - nadużycie. W czasach Kochanowskiego, jak również jeszcze dwadzieścia lat temu, młodzi robili różne głupoty, ale nigdy nie uzyskiwali na to oficjalnej akceptacji dorosłych, tak jak teraz.
Popijali i popalali, ale robili to w ukryciu, bo nie było to akceptowane. Młodsze dzieciaki znały przekleństwa i sprośne piosenki ;-) a jakże - ale żadne z nich nie odważyłoby się wystartować z takim tekstem do babci czy cioci. I wyrastały na ludzi - dzięki temu, że wiedziały od małego, co jest normą społeczną, a co jej przekroczeniem. jeśli teraz dorośli akceptują przekraczanie norm, to de facto je likwidują. I ten młody człowiek nigdy nie zacznie ich przestrzegać, bo niby po co?
I to jest zasadnicza różnica między czasami "szarpidrutów" a współczesnością.

A jeśli chodzi o tarzanie się w błocie, to każdy wybiera, co lubi, prawda? ;-) To akurat nie narusza żadnych istotnych zasad.
"Dużo ludzi nie wie, co robić z czasem. Czas nie ma z ludźmi tego kłopotu. " (Magdalena Samozwaniec)
Moje linki - i aktualny
Wizytówka
ODPOWIEDZ

Wróć do „Strefa kreatywnego RELAKSU - Zagadki, humor, podróże, psychologia”