Ogólnopolski Zlot Storczykomaniaków

Awatar użytkownika
madzik
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1346
Od: 27 gru 2007, o 09:12
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Opole

Re: III Ogólnopolski Zlot Storczykomaniaków

Post »

Asiu - na pewno będzie okazja do obejrzenia zdjęć z ludźmi i objaśnień :wink: . A nie chcielismy takowych wstawiać, bo ktos może sobie nie życzyć...
Pozdrawiam
Magda
LINKI
Lana
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1238
Od: 29 lis 2007, o 13:52
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: opolskie

Re: III Ogólnopolski Zlot Storczykomaniaków

Post »

Asiu jestem, jestem ! Fakt, troszkę zmęczona, ale tak samo zachwycona jak Madzia :D . Dla mnie to było tym bardziej wspaniałe przeżycie, gdyż byłam tam pierwszy raz. Wszyscy byli wspaniałi, a storczykarnia to raj na ziemi, że nie wspomnę o jej nalepszym i wspaniałym opiekunie - Danusi Pańczyk. Mimo zmęczenia i natłoku pracy ochoczo oprowadzała nas po swoich włościach i z prawdziwą pasją opowiadała o roślinach, storczykarni i pracy, za co ogromnie jej dziękujemy ;:108 . Mam nadzieję, że w przyszłym roku Ciebie Asiu tam nie zabraknie :wink: .
Na wstawianie zdjęć przyjdzie czas. Myślę, że osoby bedące na zlocie nie będą miały jednak nic przeciwko wstawieniu paru zdjęć grupowych, bo impreza nie miała charakteru zamkniętego. Być może bez opisywania, kto jest kto. Będące tam osoby i tak mniej więcej się znają, a to już przywilej tych, którzy podjeli trud dotacia do tak dla wielu odległego miejsca :wink: .
Awatar użytkownika
Art
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3388
Od: 27 sie 2007, o 20:04
Lokalizacja: Gliwice

Re: III Ogólnopolski Zlot Storczykomaniaków

Post »

Lucynko, dziękuję za wyczerpujący opis Twoich wrażeń :)
Czekam więc cierpliwie również na Twoje zdjęcia. Na tym zbiorowym rozpoznałam głównie Panią Danusię, Madzię ze Zdzichem, Ciebie
i...czubek głowy Jovanki :D
Awatar użytkownika
Krasnal
10p - Początkujący
10p - Początkujący
Posty: 17
Od: 29 lip 2008, o 10:49
Lokalizacja: Kraków

Ogólnopolski Zlot Storczykomaniaków ? Reaktywacja

Post »

Ogólnopolski Zlot Storczykomaniaków ? Reaktywacja

Storczykarnia w Łańcucie była od zawsze uznawana za ?Mekkę Storczykomaniaków?.
Niestety zaszły tam bardzo wielkie zmiany i Danusia Pańczyk, która zawsze nas gościła podczas zlotów nie jest już szefową storczykarni. Nie ma tam już również jej wielkiej i pięknej kolekcji storczyków.

Teraz radośniejsze informacje.
Kolekcja storczyków Danusi została uratowana i przeniesiona do Łopatek k/Łasku, do siedziby firmy Orchidgarden i pięknie prezentuje się w dużej szklarni. Ponieważ życie nie lubi próżni chcę, aby za storczykami z Łańcuta podążył również Ogólnopolski Zlot Storczykomaniaków .

Uprzejmie informuję, że postanowiłem reaktywować Ogólnopolski Zlot Storczykomaniaków .
Gościem honorowym zlotu będzie Danusia Pańczyk.


Zapraszam wszystkich bardzo serdecznie na Zlot, który odbędzie się w Łopatkach k/Łasku w siedzibie Firmy Orchidgarden w dniach 30 ? 31.05.2015.

Program Zlotu:

30.05.2015

14.00 meldunek w Hotelu ?Dzikie wino? dla uczestników, którzy dokonali rezerwacji noclegu.
15.00 spotkanie w Łopatkach w szklarni, zwiedzanie i kiermasz storczyków oraz akcesoriów do ich uprawy.
16.00 prelekcja kolegi Piotra Dobrzyńskiego ? popularnego doktora storczyka ? na temat: ?Phalaenopsis znany i mniej znany?
18.30 ? spotkanie w restauracji Retro Cafe w Łasku gdzie mamy zarezerwowaną salę i przy piwku, i jakieś przekąsce będziemy mogli wymienić swoje ?doświadczenia dotyczące uprawy storczyków?, i nie tylko.

31.05.2015

Od godziny 10.00 ? Dzień otwarty w Firmie Orchidgarden, szklarnia udostępniona dla zwiedzających oraz możliwość zakupu storczyków i akcesoriów.

Proponuje rezerwację noclegów w Hotelu ?Dzikie wino? w miejscowości Wiewiórczyn k/ Łasku ? 8km od siedziby Firmy Orchidgarden w Łopatkach.

Dane kontaktowe i wszelkie informacje organizacyjne oraz zawierające dane osobowe proszę przekazywać za pośrednictwem PW /wanda

Ilość miejsc noclegowych jest ograniczona, dlatego proponuję wcześniejszą rezerwację.
Wpłaty za nocleg w hotelu należy dokonać do dnia 15.04.2015r.


UWAGA!!!
Przed zlotem będzie możliwość złożenia zamówienia specjalnego na storczyki z możliwością odbioru na zlocie. Przewidziane są specjalne rabaty na te zamówienia dla wszystkich uczestników zlotu. O wysokości rabatów Firma Orchidgarden poinformuje wstawiając na stronie orchidgarden.pl listy storczyków na zamówienia specjalne.

Pozdrawiam
Faceci, a szczególnie skrzaciki też kochają kwiaty.
Krzysztof.
Awatar użytkownika
Krasnal
10p - Początkujący
10p - Początkujący
Posty: 17
Od: 29 lip 2008, o 10:49
Lokalizacja: Kraków

Re: Ogólnopolski Zlot Storczykomaniaków ? Reaktywacja

Post »

Pokoje w hotelu są z łazienkami.
Zapraszam do rezerwacji pokoi ponieważ ilość miejsc jest ograniczona :)
Faceci, a szczególnie skrzaciki też kochają kwiaty.
Krzysztof.
Awatar użytkownika
Krasnal
10p - Początkujący
10p - Początkujący
Posty: 17
Od: 29 lip 2008, o 10:49
Lokalizacja: Kraków

Ogólnopolski Zlot Storczykomaniaków ? Łopatki 2016

Post »

Zapraszam wszystkich bardzo serdecznie na kolejny Ogólnopolski Zlot Storczykomaniaków ? Łopatki 2106, który odbędzie się w Łopatkach k/Łasku w siedzibie Firmy Orchidgarden w dniach 25 ? 26.06.2016.

Program Zlotu:

25.06.2106

14.00 - meldunek w Hotelu ?Dzikie wino? dla uczestników, którzy dokonali rezerwacji noclegu.
15.00 - spotkanie w Łopatkach w szklarni, zwiedzanie i kiermasz storczyków oraz akcesoriów do ich uprawy.
16.00 - prelekcja kolegi Piotra Dobrzyńskiego ? popularnego doktora storczyka ? temat prelekcji jest niespodzianką. 18.30 ? spotkanie w restauracji Retro Cafe w Łasku gdzie mamy zarezerwowaną salę i przy piwku, i jakieś przekąsce będziemy mogli wymienić swoje ?doświadczenia dotyczące uprawy storczyków?, i nie tylko.

26.06.2016

Od godziny 10.00 ? Dzień otwarty w Firmie Orchidgarden, szklarnia udostępniona dla zwiedzających oraz możliwość zakupu storczyków i akcesoriów.


Wpłaty za nocleg w hotelu należy dokonać do dnia 10.05.2016r.

Dane kontaktowe i wszelkie informacje organizacyjne oraz zawierające dane osobowe proszę przekazywać za pośrednictwem PW /wanda

Osoby, które nie będą rezerwowały noclegów ale będą chciały uczestniczyć w wieczornym spotkaniu restauracji Retro Cafe w Łasku proszone są o informację na PW żebym wiedział jaką dużą salę mam zarezerwować.

UWAGA!!!
Przed zlotem będzie możliwość złożenia zamówienia specjalnego na storczyki z możliwością odbioru na zlocie. Przewidziane są specjalne rabaty na te zamówienia dla wszystkich uczestników zlotu. O wysokości rabatów Firma Orchidgarden poinformuje wstawiając na stronie orchidgarden.pl listy storczyków na zamówienia specjalne.

Pozdrawiam
Faceci, a szczególnie skrzaciki też kochają kwiaty.
Krzysztof.
Awatar użytkownika
Krasnal
10p - Początkujący
10p - Początkujący
Posty: 17
Od: 29 lip 2008, o 10:49
Lokalizacja: Kraków

Re: Ogólnopolski Zlot Storczykomaniaków

Post »

Wszystkie osoby te, które będą rezerwowały i te które nie będą rezerwowały noclegów ale będą chciały uczestniczyć w wieczornym spotkaniu restauracji Retro Cafe w Łasku proszone są o informację na maila żebym wiedział jaką dużą salę mam zarezerwować.

W informacji o Zlocie wystąpił błąd:
Jest -
Program Zlotu:

25.06.2106
Powinno być
Program Zlotu:

25.06.2016

Przepraszam za literówkę ( cyfrówkę ). :D
Faceci, a szczególnie skrzaciki też kochają kwiaty.
Krzysztof.
ODPOWIEDZ

Wróć do „ORCHIDARIUM. Storczyki”