Storczyki TULIPANA998

Zablokowany
Awatar użytkownika
EwkaEs
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 9778
Od: 9 lip 2008, o 20:28
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: południe kraju

Re: Storczyki TULIPANA998

Post »

Artur-witaj,piękne zdjęcie różowości spod śniegu.U nas wczoraj panie z Zieleni Miejskiej wysadzały bratki na skwerku i wiesz mimo śniegu,wprawdzie mniej jest go niż u Was, bratki trzymają się dobrze,więc może to i niezły pomysł z ich kupnem.
Awatar użytkownika
Tulipan998
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4607
Od: 31 paź 2008, o 09:08
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Podkarpackie - Sokołów Małopolski ok. 25 km. od Rzeszowa , Strefa klimatyczna 6a
Kontakt:

Re: Storczyki TULIPANA998

Post »

Oj ileż gosci :P .

Mala Mi - mnie juz zasypało.. , tez było na plusie i sie topiło i paplucha , ale znowu.. :twisted: .

Asiulko - A no faktycznie , nie mamy do siebie daleko :D :wink: . Moje różyska , a mam ich 25 były prawie wszystkie juz łyse , ale 3 miały piękne paki i jeszcze kwity bo juz maja pare latek i lepiej sie nimi zajmowałem.. :oops: . Chcem jeszcze sosadzic 6 , ale nie wiem czy jeszcze zdążę przed zimą.. , zupełnie zapomniałem.. :lol: :( . Bałwan z śniegu w połowie października. :shock: , no ale jest z czego.. :roll: .

Gosiu - witaj w klubie :(

Agatko - Ja sie w moje stare saneczki nie mieszcze haha :lol: , takie miałem wąziutkie i małe :lol: . Ulep bałwana na balkonie , będziesz mogła podziwać przez drzwi balkonowe , albo okno.., a co ja gadam.. , przecież porzez okno nie widzać bo tonie w storczykach :lol: .

Aniu - No niestety.. , a cos mnie kusiło , zeby pochowć szczepki pelargoni , oleandra.. , tylko fuksje dzisiaj odśnieżałem.. :( :? . A one nie raz stały do połowy listopada.. :( .

Storczykowa - dzięki , ja też z całego serca nienawidzę zimy.. , no tylko na święta Bożego narodzenia i tyle !

Ewo - dziękuję , a nawet mi nie mów :( , tak miałem na brateczki ochotę . Maięłm na wiosne dużo i właśnie znowu chciałem poczuć powiew wiosny :lol: . Zobacze jeszcze , ale chyba kupie tylko do doniczki przy wejściu i zainwestuje jeszcze w róże :wink: .
|| Mój spis linków || Zagłosuj na nasze forum || Pozdrawiam , Artur ||
|| Prawdziwe piękno jest odblaskiem duszy. ~ Michel Quoist ||
Awatar użytkownika
krzysiek86
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 6274
Od: 15 maja 2008, o 20:29
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Katowice
Kontakt:

Re: Storczyki TULIPANA998

Post »

Artur przykro mi z powodu zimy. To co się stało to koszmar.
Ale falki masz super. Nawet takiego jednego podobnego posiadam
Awatar użytkownika
EwkaEs
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 9778
Od: 9 lip 2008, o 20:28
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: południe kraju

Re: Storczyki TULIPANA998

Post »

Artur!W bratki to tylko przy wejściu zainwestuj,resztę lepiej przeznacz na storczyki,skoro one Cię tak lubią!
A o fuksje dbaj, bo na wiosnę uśmiechnę się o fuksjowe dzieci.



Zobacz nowy wątek Storczyki TULIPANA998 cz. 2
Zablokowany

Wróć do „Moje storczyki !”