Buduje skalniak

Oczka wodne, stawy kąpielowe, strumienie, kaskady, skalniaki, rośliny wodne, itp
Masele
200p
200p
Posty: 231
Od: 4 lis 2015, o 20:34
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: 100 km na wschód od Wawy

Re: Buduje skalniak

Post »

Kolejne prace polegały na tym, że jednak trochę podnosiłem go w górę. I robiłem piętra.
To co poniżej jest efektem na dziś. Myślę sobie, że to jest praktycznie docelowy efekt.
Niektórym może się nie podobać takie wydzielania oddzielonych miejsc dla poszczególnych rośli to może nie jest naturalne ale dzięki temu wszystko jest pod kontrolą.
Skalniak jest taką fajną wystawą. Dodatkowo obłożony kostką, teren wysypany będzie kamykami ze żwiru. Na żywo wygląda trochę lepiej jak na fotkach.


Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Jak wam sie podoba
Awatar użytkownika
Anna11
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4538
Od: 1 sty 2009, o 17:24
Lokalizacja: lubelszczyzna

Re: Buduje skalniak

Post »

Nie żartuj :;230 pod jaką kontrolą...kiedyś też tak myślałam. Tych roślin nie dają się kontrolować...rosną nawet na kamieniach. Wstawię fotki z przed chwili, w moim wątku...nie chcę tu śmiecić. Przy okazji pokażę koniczynkę, jest wszędzie...przyniesiona w doniczkach z roślinami. Szpeci rośliny, oraz cały teren.
Awatar użytkownika
maniolek
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2784
Od: 21 gru 2016, o 17:45
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.

Re: Buduje skalniak

Post »

Masele skalniak zapowiada się bardzo ciekawie :) jak rośliny będą to cały efekt można oceniać dopiero wtedy :) co do kontroli nad roślinami może być ciężko ;:224 bo mogą przechodzić ale to dość naturalne i skalniak będzie się zadarniał i robił coraz bardziej kolorowy :) ;:63
ODPOWIEDZ

Wróć do „OCZKA wodne, kaskady, skalniaki, rośliny wodne”