Powrót na główną stronę Forum. Ogrodniczo Działkowe Forum.
Najlepsi polscy Fachowcy. Bazy wiedzy praktycznej. Porady.

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Przeszukiwarka poniższego WĄTKU:
Idź do strony nr...        1 ... 4, 5, 6, 7, 8  
Autor Wiadomość
klaudynserafin
 Tytuł: Re: W...o. E-papierosach
PostNapisane: 2 kwi 2015, o 12:12 
10p - Początkujący
10p - Początkujący

---
Nigdy nie paliłam e papierosów :) Ale ciekawa jestem jak smakują

Zobacz profil Wyślij e-mail      

Ruda2011
PostNapisane: 2 kwi 2015, o 12:57 
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold

1 szt.
Smakują jak dymek z papierosa bez tych wszystkich śmierdzących dodatków. Ja palę miętę, miętę i wyłącznie miętę. Dałam się skusić na jakieś dodatki - gruszki, jabłka, truskawki ........ niiiiiii ;:185 , to nie dla mnie.
A trzy dni temu wypaliłam zwykłego, miętowego papierosa - dżizis , jaki to śmierdziuch. Wypalić - wypaliłam bo częstujący patrzył mi w zęby ale ..... natychmiast pognałam do łazienki szorować zęby. Brzmi to głupkowato (o matko, jaka delikatna :twisted: ) ale to prawda - to już nie ten smak.

SebaBak
PostNapisane: 28 kwi 2015, o 10:59 
0p - Nowonarodzony
0p - Nowonarodzony

---
Ja juz dwukrotnie kupowałem e-papierosa z volisha i nie umiem się przestawić... Papieros jest dla mnie okazyjny tzn. pale do kawy, w przerwie, w towarzystwie, przed komputerem... volish na mnie nie działa. Juz sam nie wiem co robię źle.

amusen
PostNapisane: 29 kwi 2015, o 10:59 
10p - Początkujący
10p - Początkujący

---
Zaleta jest taka, że podobno są one mniej trujące. No i można palić w pomieszczeniach zamkniętych.

Ruda2011
PostNapisane: 29 kwi 2015, o 19:49 
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold

1 szt.
SebaBak jeżeli palisz "okazyjnie" i jeszcze nie jesteś chodzącym nałogiem :oops: - rzuć to w diabły, rzuć to zanim okaże się, że bez ciućmoka żyć normalnie nie potrafisz.
Chyba, że źle zrozumiałam i epka palisz okazyjnie. To insza inszość ;:131
amusen e-papierosy mają w składzie glikol propylenowy i nikotynę, której zawartość można regulować dowolnie.

adam-p
PostNapisane: 5 maja 2015, o 09:20 
0p - Nowonarodzony
0p - Nowonarodzony

1 szt.
Ja też właśnie przerzucam się na e-papierosa. Czekam na zamówiony towar ze sklepu.

boefstrogonov
PostNapisane: 8 wrz 2015, o 23:22 
100p
100p

---
Wracam i pokrótce napiszę, że e-szmelc jest ok. Sprawdził się w nowej pracy. Tam też okazało się, że moja silna wola wystarczyła, żeby wychodzić na papierosa dwa razy dziennie (bez wspomagacza w postaci e-papierosa! i przez ok.2 miesiące). Potem był e-papieros jako towarzysz codziennych obowiązków przy biurku i dwa razy przerwa na papieros. Teraz? Teraz się okazało, że mogę wyjść trzy razy i swobodnie się zaczadzić hurtowo (obym miała wszystko zrobione...)

No i jaki z tego wniosek?

To chyba jasne... :oops:

boef

PS Ruda, chyba mi Twoje wątki bardzo 'leżą'. Tak błędy, jak e-szmelc oraz sztuczki ogrodowe :D Pozdrawiam! ;:196 :wit

Ruda2011
PostNapisane: 9 wrz 2015, o 06:32 
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold

1 szt.
boefstrogonov bardzo mi miło, że dobrze się czyta wątki rozpoczęte przeze mnie ;:215
"nasze błędy ....." nie są moim pomysłem - moderator w pewnej chwili przeciął wątek i niechcący mój post stał się pierwszym a tym samym pseudo autorskim ;:131 . to tak, dla sprawiedliwości.

Tak, "wszystko zrobione" jest bardzo ważne. Nauczenie się obsługi e-szmelca wymaga czasu.
Dla mnie volish jest zbyt skomplikowany (pomijając fakt, że jest piekielnie drogi a niczym nie przewyższa inne).
Zaczynałam od niego więc mam porównanie.
Chętnie pomogę każdemu, kto pomocy chce bo wiem, że początek to kamienista droga :lol:
Ale, gdy się już pokona ten kamienisty kawałek - fajnie jest. Choćby to, że zimą, w zawieję deszczowo - śniegową nie trzeba wyskakiwać z ciepłego pomieszczenia na zewnątrz aby zaspokoić ssanie nałogu ;:306
Doceniłam to teraz - mieszkając w hotelu z zakazem palenia w pokojach.

beatazg
PostNapisane: 12 lis 2015, o 23:27 
1000p
1000p

1 szt.
Ja nigdy nie paliłam i jestem przeciwnikiem trucia się na własne życzenie . Mój mąż palił paczkę dziennie ponad 20 lat , ciągle pokaszliwał i piszczało mu w oskrzelach . Przerzucił się na e papierosa ,na początku wszystko było dobrze( 2 lata ) i przestrzegam wszystkich palących to inne świństwo .Od pół roku coraz bardziej kaszlał . Miesiąc temu rzucił e papierosa bo tak było źle . Lekarz stwierdził ,że to nie oskrzela i nie płuca . Pewnie krtań lub tchawica , ale do specjalisty nie pójdzie , bo myśli ,że samo przejdzie a ja czarno to widzę . . Dodam ,że rzadko choruje a od kilku lat jest morsem . Szukając wiadomości o e papierosach nigdzie nie znalazłam ,żeby ktoś palił kilka lat i się chwalił ,że wszystko jest ok . Ale to tak będzie jak z papierosami "obok ludzie umierają na raka płuc a ja i tak będę palić , bo mnie to przecież nie dotyczy ,bo palił mój dziadek, ojciec czy ciocia i przecież na to nie umarli " .

Beata :wit

Ruda2011
PostNapisane: 14 lis 2015, o 08:16 
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold

1 szt.
Beatko nikt z nas nie jest dumny z nałogu ;:185
"Nie jedz tyle bo umrzesz, nie pij tyle bo umrzesz, nie pal tyle bo umrzesz, nie chędoż tyle bo umrzesz" - przestrzegają lekarze. Żaden z nich nie powie "nie rób tego bo umrzesz jutro" - wtedy by pewnie podziałało.
Ja obserwuję siebie - palę epka rano do kawy i wieczorem do dzbanka herbaty (palę zamiast żarcia ciasta). Cały dzień obywam się bez tego "smoczka" więc można powiedzieć, że jestem na dobrej drodze.
A męża to Ty zaciągnij do lekarza siłą - to nie epek tak zadziałał , to całokształt działalności ;:131

Telimenka
PostNapisane: 14 lis 2015, o 15:34 
500p
500p

---
Normalnie bym sobie zakurzyła miętuska jak to czytam.Ale w domu ni mam ,a do sklepu nie chce mi się samochodu wyprowadzać ,a pada to rowerem nie pojadę. W domu nikt nie pociąga, to nie ma komu podebrać :( . Nawet u sąsiadów nikt nie pali ,wogóle u nas we wiosce kiedyś to każdy popalał ,niektórzy to wiele ,a teraz :?: o wiem jest jeden co pali i jego syn . Minęła moda na palenie ,wygrał zdrowy rozsądek .Tak samo w rodzinie jak się spotkaliśmy to była ''zadyma'', chyba tylko pare ludzi nie paliło, a teraz nikt ,naprawdę .Nawet nie wiem gdzie jest popielniczka ,chyba gdzieś w kącie popchnięta ,dawno nie używana.Ale mnie ciągnie ,chociaż popalałam tylko tak odświętnie i bym sobie nie raz pociągnęła dymka ale nie mam z kim ,a samej mi nie smakuje,a wręcz się krępuję .Pozdrawiam :wit

Eritia
PostNapisane: 2 sty 2016, o 01:12 
0p - Nowonarodzony
0p - Nowonarodzony

---
Ja miałem jakiś tani model (ok. 100zł) i to co zauważyłem, że jest ciężki, więc pali się trochę inaczej. Plusem na pewno jest brak substancji smolistych i innych dodatków we wdychanym powietrzu, które osadzają się w płucach i czynią największe spustoszenie.

malowanalala
PostNapisane: 9 lut 2016, o 00:25 
100p
100p

1 szt.
Mój M pociąga eP ale przez to przytył okropnie. Wciąż szuka czegoś do jedzenia.
Gdy palił to tyle nie jadł. Sama nie wiem co gorsze, smród dymu czy nadwaga.

Michael_M
PostNapisane: 19 cze 2016, o 15:05 
10p - Początkujący
10p - Początkujący

---
A propo e-papierosów to gdzieś słyszałem że chemia w nich zawarta może okazać się bardziej szkodliwa niż zwykły papieros. Ktoś słyszał podobne opinie ??

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w temacie           [ Posty: 112 ]  Idź do strony nr...        1 ... 4, 5, 6, 7, 8  

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

|    Kto przegląda ten dział ?

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości