W.o... Maluszkach, dzieciach. 2cz.(2008.11-...)

Sekcja uporządkowana tematycznie. Wątki kwalifikuje tylko Administrator.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
DankaWS
1000p
1000p
Posty: 1634
Od: 9 cze 2007, o 09:43
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: W.o... Maluszkach, dzieciach. 2cz.(2008.11-...)

Post »

Mały bąbel słodki :)

Mój już niedługo kończy rok :)
A dziś składa wszystkim maluchom i ich bliskim życzenia z okazji Mikołaja
Obrazek
Awatar użytkownika
Agnisia31
1000p
1000p
Posty: 1292
Od: 2 paź 2012, o 20:16
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Łódź

Re: W.o... Maluszkach, dzieciach. 2cz.(2008.11-...)

Post »

:heja Moje dzieci :heja

Zuzia lat 3,5. Tegoroczna przedszkolanka. Uwielbia zabawy w dom i rozrabianie z młodszym bratem Kubą 1,5 roku
Obrazek

Kuba uwielbia jeść frytki i kurczaka. Jego pasją jest rozwalanie tego co siostra zbuduje ;:172
Obrazek

Pozdrawiaki
ganio4
1000p
1000p
Posty: 1571
Od: 11 maja 2009, o 09:27
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Stąd

Re: W.o... Maluszkach, dzieciach. 2cz.(2008.11-...)

Post »

Odświeżam wątek tematem gorącym. Wszystko to o szczepionkach, co rodzice powinni wiedzieć.
http://www.youtube.com/watch?v=xH8gIFJc ... e=youtu.be
Kasia
Awatar użytkownika
Anja01
30p - Uzależniam się...
30p - Uzależniam się...
Posty: 33
Od: 31 mar 2014, o 15:04
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.

Re: W.o... Maluszkach, dzieciach. 2cz.(2008.11-...)

Post »

Moi kochani, mozecie mi powiedziec jaki obwod glowy ma 6-latka? Chcialabym zrobic kapelusik szydelkowy w prezencie, ale nie wiem jakiej powinien byc srednicy. (Przepraszam za brak polskich znakow). Z gory dziekuje :)
Awatar użytkownika
aniag78
200p
200p
Posty: 258
Od: 7 sie 2013, o 22:07
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Austria, dolina Dunaju

Re: W.o... Maluszkach, dzieciach. 2cz.(2008.11-...)

Post »

Witam :)
Cisza tu u Was jak makiem zasiał! Jestem szczęśliwą mamą prawie 2,5 rocznego łobuza Eryka. Jeśli chodzi o kwestię szczepień napiszę tylko jedno - każdy rodzic powinien przeprowadzić z lekarzem (lekarzem nie wyznawcą koncernów farmaceutycznych) bilans zysków i strat oraz ryzyka szczepienia swojego dziecka. Każde dziecko reaguje inaczej, jedno szczepienie zniesie bez szwanku, u innego wystąpią NOP, czy lekkie - gorączka, obrzęk, czy te poważniejsze.
My szczepiliśmy, bo przecież to dobrodziejstwo nauki! Dopóki nas syn nie wylądował po szczepieniu na pneumokoki w szpitalu z kłębuszkowym zapaleniem nerek. Widok dziecka z cewnikiem, weflonem w głowie, przypiętego do aparatury, nie mającego siły żeby ruszyć rączkami - wtedy przejrzeliśmy na oczy. Tym bardziej, że na cały szpital położniczy tylko dwoje dzieci leżało z chorobami na które są szczepionki - chłopiec z odrą, którego matka leczyła mazią z chrzanu (bo tak babka kazała) oraz dziewczyna z pneumokokami, której matka myślała, że samo jej przejdzie (dodam, że dziecko szczepione). Reszta to dzieci powypadkowe, złamaniowe itp... i dzieci z Nopami, których razem z naszym synem było 9.
Dziecka nie szczepimy, nawet jeśli byśmy chcieli (żadnego już nie zaszczepimy na nic), to i tak nam nie pozwolą, Eryk ma zakaz przyjmowania szczepionek. Po tym zdarzeniu zmieniliśmy lekarza, zaczęliśmy czytać, szukać, wertować. Przykre jest tylko to, że zmądrzeliśmy dopiero po tragedii jaka dosięgnęła nasze dziecko.
Eryk jest już zdrowym chłopcem. Syn siostry (3 miesiące młodszy od mojego) niestety nie. Pokazuje to ułomność systemu szczepień, bo kto przy zdrowych zmysłach wali zaraz po urodzeniu przyduszonemu dziecku szczepionkę, a później trzyma się ścisło kalendarza. Dziś siostra nie może sobie wybaczyć, że ślepo wierzyła lekarzom.
Kwiat jest uśmiechem rośliny.
Peter Hille
Niedaleko stoi dom...
Awatar użytkownika
2iza
1000p
1000p
Posty: 2368
Od: 15 mar 2009, o 13:27
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Mszanowo (warmińsko-mazurskie)

Re: W.o... Maluszkach, dzieciach. 2cz.(2008.11-...)

Post »

Obrazek

Obrazek

Obrazek

A oto mój od stycznia 7 latek i pierwszoklasista Krzysio ;:167
Awatar użytkownika
Karo
-Administrator Forum-.
-Administrator Forum-.
Posty: 21681
Od: 16 sie 2006, o 14:39
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Centrum Polski
Kontakt:

Re: W.o... Maluszkach, dzieciach. 2cz.(2008.11-...)

Post »

Izo ale masz super faceta! ;:oj ;:167
Wysportowany,elegancki przystojniak a przy tym śliczna buzia ;:224
KaRo - Administrator Forum
??? Pytania do Ekipy...
? KaRolinki
Awatar użytkownika
2iza
1000p
1000p
Posty: 2368
Od: 15 mar 2009, o 13:27
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Mszanowo (warmińsko-mazurskie)

Re: W.o... Maluszkach, dzieciach. 2cz.(2008.11-...)

Post »

Dziękuję :wit faktycznie mały piłkarz mi rośnie niema co. Od pół roku trenuje w K.S. Drwęca i kocha to ponad życie.
ODPOWIEDZ

Wróć do „WSZYSTKO o... Bazy wiedzy użytecznej”