Familokowego ciąg dalszy

Zdjęcia naszych ogrodów.
Zablokowany
Awatar użytkownika
Elizabetka
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 8474
Od: 4 lip 2006, o 20:04
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Śląsk

Re: Familokowego ciąg dalszy

Post »

Jadźko ależ piękne te chryzantemki. Ja jutro zrobię fotki moim i pomyślimy a nóż na wiosnę coś trzeba będzie przesadzić albo wykantować. :wink:
Czy ja dobrze widzę ;:oj ciemiernik. Co to za odmiana, cudny. A róże zachowują się jakby była wiosna.
:D
Awatar użytkownika
karolacha
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 8142
Od: 1 cze 2014, o 15:56
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: okolice Wrocławia

Re: Familokowego ciąg dalszy

Post »

Jadziu widzę ,że nadal szalejesz z patyczkami róż ;:138 Tylko gdzie je posadzisz ?
Masz jeszcze ładne, kwitnące róże i zdrowe li8stki. U mnie pojedyncze maja kwiatki ale listki raczej nie ;:306 Sliczne masz chryzantemy , super kolorki ;:63
Moje Arboretum
Część 8 - zapraszam Karolina
Awatar użytkownika
JAKUCH
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 33424
Od: 19 paź 2008, o 21:39
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Bytom

Re: Familokowego ciąg dalszy

Post »

KAROLCIA no cóż ja wciaż szaleję z patyczkami bo obiecałam paru dziewczynom a jak na razie nie dotrzymałam słowa, bo wciąż coś mi podgryzało te malusie korzonki .Teraz mają już większe korzonki i każda ma swoje własne lokum.Dzisiaj chyba z 15 patyczków Elżbietki wsadziłam pod klosz :;230 No cóż szkoda mi wyrzucić :;230 A moje serbki mają jeszcze takie liście jakby w czerwcu sama popatrz

Obrazek

Obrazek

ELUSIA prawda ,ze piękne te chryzantemki dostałam od Reni [reniak] żółta jednak jest moja stara .Mam też od Tereni czewrona margaretową ale fotka mi nie wyszła i taką

Obrazek[/URL

i taką oranżową


[url=https://www.fotosik.pl/zdjecie/c9757b2f2765a0ac]Obrazek


No trochę tych chryzantem mam u siebie :) Nie wiesz czego nie mam w nadmiarze :wink: chyba tylko miejsca :;230 Jak sie fajnie rozkrzewia to oczywiście ,ze się podzielę uwielbiam takie margaretkowe.Ciemiernik oczywiście sobie kwitnie calutkie latoa oto on w całej krasie

Obrazek

Obrazek

Dzisiejsze zamglone fotki bardzo mi sie podobają


Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Pozdrawiam gorąco Jadzia.
Oaza Linki Grupa Śląsk, Aktualny wątek
Awatar użytkownika
Elizabetka
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 8474
Od: 4 lip 2006, o 20:04
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Śląsk

Re: Familokowego ciąg dalszy

Post »

To super. ;:196 Jak coś znajdziesz u mnie to tez chętnie się wymienię. ;:168
Ogród w tej mgle wygląda jak zaczarowany i taki angielski....pięknie Ci ta fotka wyszła Jadzinko.
A ten ciemiernik jest w doniczce? czy ja dobrze widzę. Ale żeby całe lato kwitł to aż niemożliwe.
Awatar użytkownika
Tolinka
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1715
Od: 1 mar 2013, o 23:30
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Częstochowa

Re: Familokowego ciąg dalszy

Post »

Jadziu piękny ten twój jesienny ogród.Patyczkowe przedszkole działa ;:215 ja też powtykałam kilka patyków ,po sukcesie ukorzenienia jednego :lol: Widzę że Twoje róże też nie szykują się do zimy ,może to zwiastuje długą i ciepłą jesień ??
Awatar użytkownika
JAKUCH
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 33424
Od: 19 paź 2008, o 21:39
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Bytom

Re: Familokowego ciąg dalszy

Post »

TOLINKO większość róż ma piękne liście ,tylko biedna Czarna Madonna stoi golutka bez jednego listka .Jak tu nie wsadzać patyczków to działa jak narkotyk :;230 Te pod murem mają juz korzonki a dzisiaj znów wsadziłam Elżbietkowe patyczki ,a wczoraj CHEwdelight i Warszawy.Oby róże powoli przeszły w spoczynek bo inaczej bedzie znów niskie ciecie wiosna ;:174
ELUSIA nie w tej doniczce jest wsadzony dzwonek Elisabeth Oliver a ciemiernik rośnie w gruncie .Tego ciemiernika mam od Joli Graj od ubiegłego roku, a wiosną przesadziłam go właśnie w to miejsce, bo tam gdzie przedtem był posadzony wcale mi nie zakwitł, a tu szaleje .Wczoraj zrobiłam sadzonkę tej dwukolorowej chryzantemy i wezmę na zimę na korytarz.


Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Pozdrawiam gorąco Jadzia.
Oaza Linki Grupa Śląsk, Aktualny wątek
Awatar użytkownika
inka52
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2169
Od: 5 lis 2009, o 11:54
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Legnica - Dolny śląsk

Re: Familokowego ciąg dalszy

Post »

Jadziu wsadzaj Elżbietki , a może nuż będą , widzę u Ciebie Angelę też ją będę mieć zamówiłam w F. bardzo mi się podoba i jak długo ona kwitnie , prawda pozdrawiam ;:167
Iwonka1
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 5523
Od: 10 wrz 2015, o 20:35
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Kraina Tysiąca Jezior

Re: Familokowego ciąg dalszy

Post »

Jakie piękne złote drzewo ;:oj Aż błyszczy.
A chryzantemy kwitną pięknymi kolorami, śliczne je masz ;:63 I na koniec jeszcze Black Jack pokazał swą urodę, no cudo ;:oj
Awatar użytkownika
JAKUCH
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 33424
Od: 19 paź 2008, o 21:39
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Bytom

Re: Familokowego ciąg dalszy

Post »

IWONKO bardzo lubię te dalie ślimaki również w niej gustują :twisted: i to dopiero pierwszy a zarazem ostatni jej tegoroczny kwiat.Zawsze kwitła mi pod koniec sierpnia, a teraz dopiero pod koniec października ,bo wiecznie ogryzione były jej pąki.W przyszłym sezonie będzie rosnąć jednak w donicy będę ją mieć na oku .Wczoraj mgliście, a dzisiaj znów ładnie za oknem, jednak wieczorem było znów mlecznie.Cieplutko ,chociaż bez ;:3
TERENIU parę ukorzenionych Elżbietek już mam jednak żadna jeszcze nie zakwitła ,bo to tegoroczne patyczki.Wszystkie siedzą w patyczkowie i nie tylko.Angela to super róża i lubi niskie cięcie tak na 0,5m tak samo jak Jacqueline du Pre, czy Cardinal Hume.Jednak jak zakwitnie to klękajcie narody ;:167 ;:167

Obrazek


Obrazek
Obrazek
Pozdrawiam gorąco Jadzia.
Oaza Linki Grupa Śląsk, Aktualny wątek
Awatar użytkownika
mimoza55
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1353
Od: 2 wrz 2014, o 20:14
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: KRAKOWSKIE

Re: Familokowego ciąg dalszy

Post »

Jadziu Angela pięknie kwitnie, ;:oj mogę tylko powzdychać widząc tak cudowne Dalie, Chryzantem a ja nie mam już miejsca
;:145 Patryczkowe przedszkole działa, Ja w tym roku poniosłam porażkę, tylko 3 patyczki mają listki, ale czy puszczą korzonki, to
wielka niewiadoma.W następnym roku muszę bardziej sie przyłożyć . ;:168
Awatar użytkownika
Beaby
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 6296
Od: 16 lut 2014, o 13:16
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: śląskie

Re: Familokowego ciąg dalszy

Post »

Jadziu, taka mgiełka i do mnie ostatnio zawitała.
No tak - wtedy, w takiej mgle to dopiero miałaś tajemniczy ogród. Jak widać, nie tylko zaczarowany i gumowy ale także tajemniczy ;:180
Masz bardzo ładne odmiany chryzantem.
Ostatnio widziałam w jakimś ogrodzie pięknie jeszcze kwitnącą różową różę. Jak ją mijałam to pomyślałam sobie, że muszę ją odszukać po nazwie. I dzięki Tobie teraz już wiem, że to była właśnie chyba Angela. Tam była na ok. 1 m wysokości, może to być ona?
A już jedną różę tak odnalazłam, jak przeszukiwałam odmiany, ale być może teraz zadanie będę miała bardzo uproszczone ;:172
Miłej niedzieli ;:3
Awatar użytkownika
JAKUCH
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 33424
Od: 19 paź 2008, o 21:39
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Bytom

Re: Familokowego ciąg dalszy

Post »

BEATKO pierwsze kwitnienie miała na wysokości 1m, jednak potem nie cięłam jej tak nisko, a może powinnam ,żeby miała taki piękny ukwiecony bukiet.Jednak w miejscu gdzie rośnie nie musi być niska .Ciekawe czy to będzie ONA. Podobała mi sie ta mgiełka tylko gorzej dla kierowców i ogród wygladał na tajemniczy :)
WANDZIU nie przejmuj się w przyszłym roku będzie więcej powodzenia w ukorzenianiu będę trzymać kciuki.Te patyczki mają juz małe korzonki tylko jeszcze nie kwitły, więc nie bardzo wiem kto jest kim .Oczywiście Elżbietka tę zaraz rozpoznam, bo nie ma kolców.Coś fotosik się zbuntował

Obrazek
Pozdrawiam gorąco Jadzia.
Oaza Linki Grupa Śląsk, Aktualny wątek
Awatar użytkownika
Blueberry
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 6660
Od: 7 kwie 2013, o 22:34
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: woj.dolnośląskie
Kontakt:

Re: Familokowego ciąg dalszy

Post »

Ależ pięknie nadal kwitnie Angela, jak w pełni lata ;:oj ale chryzantemy też nie chcą być gorsze, pięknie się prezentują ;:63
?Nadzieja to jest kwiat, który zakwita i rośnie gdy inni go podlewają.? Charles Martin
Truskawkowa działka cz.3 Zielona ferajna cz.4
Pozdrawiam, Natalia
Zablokowany

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”