Familokowego ciąg dalszy

Zdjęcia naszych ogrodów.
Zablokowany
Awatar użytkownika
Florian Silesia
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2317
Od: 3 lip 2016, o 19:56
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Jastrzębie-Zdrój

Re: Familokowego ciąg dalszy

Post »

Piękne zdjęcia złocieni, astrów i chryzantem! No i 'Vuurvogel' ;:333
Awatar użytkownika
Gabriela
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 10859
Od: 18 gru 2007, o 17:22
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: śląskie

Re: Familokowego ciąg dalszy

Post »

Kiedyś i u mnie było sporo złocieni i astrów jesiennych... teraz nie mam, ale zaczynam coraz częściej myśleć o astrach.. tak by mi fajnie się wpasowały między hortensje i trawy... zima , przed nami , więc i myślenia dużo... ;:306
Jadziu, u Ciebie jeszcze sporo kwitnie.. nie ma to jak różnorodność roślin... ;:138
Awatar użytkownika
tara
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 12953
Od: 16 mar 2008, o 22:01
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Koszalin

Re: Familokowego ciąg dalszy

Post »

Jadziu Skarbie wpadłam do Ciebie z Twoim Karolkiem jest obłędny tak jak dzisiejszy dzień, buziaczki

Obrazek[/quote]
Spis moich wątków. Wątek aktualny.
Up­ra­wiam swój ogród marzeń
Awatar użytkownika
anabuko1
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 16974
Od: 16 sty 2013, o 17:19
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: lubelskie/ Chełm

Re: Familokowego ciąg dalszy

Post »

Jadziu :wit
Piękne marcinki i ta chryzantema od Floriana ;:108 ;:108
Wszystkiego najlepszego z okazji wczorajszych imienin , tak ??
Jadwigi było ;:108 Ale mnie nie było.To dziś składam z serca - wszystkiego najlepszego.Dużo radości i zdrowia ;:196
Awatar użytkownika
Ola2310
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3071
Od: 24 maja 2015, o 13:37
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Wojkowice śląsk
Kontakt:

Re: Familokowego ciąg dalszy

Post »

Jadziu widzę że z Beatką przeszłyście park od początku do końca. Szkoda że nie mogłyśmy się spotkać, ja akurat byłam w tym dniu w pracy. Ale dobrze , że wam wycieczka w moje strony (chyba mam najbliżej ;:131 )się udała...Pozdrawiam i dużo ;:3 na najbliższe dni życzę. ;:196
Awatar użytkownika
Elizabetka
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 8474
Od: 4 lip 2006, o 20:04
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Śląsk

Re: Familokowego ciąg dalszy

Post »

Jadźko oderwałam się wreszcie i jestem. :D
Pogoda sprzyja pracom w ogrodzie i cieszymy się słonkiem jak tylko się da. Dzięki za wszystkie dary i melduję, że wszystko udało mi się posadzić. Jeszcze pytanie bo coś kojarzę czy karpy dalii owijasz gazetą i do chłodnego? Już się cieszę na przyszły rok i na pierwsze dalie bo wypełnią niektóre puste miejsca.
Gratuluję udanego spotkania z Beatką w parku i wspólnego spaceru wśród roślin. ;:138
Twój ogród dalej zadziwia kolorami bo ciągle coś się dzieje a co do pomidorów to już sobie przyrzekłam, że w przyszłym roku sieję po 20 marca i ani dnia wcześniej. :wink:
Awatar użytkownika
JAKUCH
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 33424
Od: 19 paź 2008, o 21:39
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Bytom

Re: Familokowego ciąg dalszy

Post »

ELUSIA ja chyba wcześniej wysieję pomidory ,żeby zdążyły mi dojrzeć w ogródku .One potrzebują sporo słonka które u mnie jest reglamentowane tylko do 16, a potem tylko cień.Fajnie ,że udało Ci się wszystko posadzić .Muszę sie pochwalić moimi chryzantemami których sadzonki dostałam jesienią w ubiegłym roku od Reni [reniak] i od Tereni [Terdob],ale zapomniałam tej cudnej czerwonej margaretkowej i białej zrobić fotki. Czyż to nie cudo ;:167 Druga cudna to Chery red.Zakwitła wreszcie po długim wyczekiwaniu dalia Black Jack cudna ciemno bordowa

Obrazek

Obrazek

Obrazek

OLU jak się cieszę ,ze zajrzałaś w moje skromne progi.Gdyby mnie Beatka nie wyciągnęła do tego parku to dalej bym nie wiedziała ,ze są tam takie piękne miejsca.Ostatni raz tak zwiedzałam park naście lat temu i wreszcie też zajrzałam do różanki bo jeszcze nigdy tam nie byłam .Szkoda ,ze była to końcówka sezonu różanego
ANIU dziękuję serdecznie za życzenia i pamięć ;:196 Rzeczywiście chryzantema od Floriana jest cudna i ma wokół środka
białą poświatę
ANUSIU czyż ten mój Karolek nie kwitł cudownie ;:167 ;:167 Dziękuje za życzenia i pamięć ;:196 ;:196 Szkoda ,ze w tej chwili ma tylko 1m wysokości i raczej już nie będę go wyprowadzać na wyżyny ,bo o mały figiel bym go straciła podczas wichury.No chyba ,żebym go podpięła do pergoli będę nad tym myśleć
GABI
marcinki o tej porze zdobią jeszcze ogródek to samo chryzantemy,trawy czy hortensje .Jednak ja mam tylko Obiedkę i Red Barona, bo jakoś za trawami nie przepadam
FLORIANIE o Vuurvogel dbam, a jakże ;:108 Co kwiat to inny, czasem zdąży się też całkiem żółty.Wreszcie zakwitł Black Jack może jutro będzie w pełnym rozkwicie
WANDZIU niestety żadnych z tych róż nie mam u siebie .No jednak mam ,ale dopiero zaczyna rosnąć Hot chocolate ukorzeniam ja z patyczka.
BEATKO no popatrz jak to sporo forumowych przyjaciół było w jednym miejscu, a nie udało nam się spotkać ;:174 Widocznie za słabo sie rozglądałyśmy :wink: Ta roślina to Szarłat ten przy pergoli
GRAŻYNKO dzisiaj właśnie nawiozłam Astvitem wszystkie róże,ale i tak mi brakło na parę róż z dwóch opakowań.No cóż zobaczymy czy róże lepiej zniosą zimę .Niestety dzisiaj widziałam ,że moja Amelka renaissance niestety chyba nie przeżyje zimy.No cóż może Iwonce uda sie ukorzenić Amelię Nothomb bo drugiego podejścia juz nie zrobię
TERENIU chyba uda mi się spełnić obietnicę ,ale dopiero wiosną, bo już widzę ,że patyczki mają sie dobrze i są już zakopcowane w doniczkach.Tradescant trochę słabo rośnie jednak lepiej niż The Prince bo jeśli w przyszłym sezonie nie pokaże więcej kwiatów to idzie na odstrzał.Chyba angielkom nie bardzo pasuje u mnie rosną ,bo rosną ale szału nie ma


Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Pozdrawiam gorąco Jadzia.
Oaza Linki Grupa Śląsk, Aktualny wątek
Awatar użytkownika
any57
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4320
Od: 16 sty 2012, o 16:56
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: ŚLĄSK

Re: Familokowego ciąg dalszy

Post »

Witaj Jadziu :wit
U ciebie nadal kolorowo :)
Ta żółta chryzantema od ciebie coś w tym roku długo się zbierała by zakwitnąć - w końcu pokazała swą urodę (co możesz u mnie zobaczyć :wink: )
A oglądając zdjęcia ... jeszcze nie chwaliłem się - posadziłem też 'Hansestadt Rostock' :)
Beaby pisze:Jadziu o mały włos nie było spotkania w parku chorzowskim z Andrzejem
Co się odwlecze, to nie uciecze ;:224
Andrzej zaprasza
aktualny wątek
poprzedni
Awatar użytkownika
JAKUCH
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 33424
Od: 19 paź 2008, o 21:39
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Bytom

Re: Familokowego ciąg dalszy

Post »

ANDRZEJU masz racje u mnie też bardzo sie ociągała z kwitnieniem .No proszę masz też Hansestadt Rostock brawo ;:63 , a ja widzę ,ze mam ukorzeniony jej patyczek :) .


Obrazek

Obrazek

Obrazek
Pozdrawiam gorąco Jadzia.
Oaza Linki Grupa Śląsk, Aktualny wątek
Awatar użytkownika
mimoza55
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1353
Od: 2 wrz 2014, o 20:14
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: KRAKOWSKIE

Re: Familokowego ciąg dalszy

Post »

Jadziu, śliczne chryzantem nie ujmując uroku Daliom. Jadziu w tym roku poniosłam porażkę w ukorzenianiu patyczków róż :(
w przyszłym roku może będę miała więcej czasu to spróbuje co nieco ukorzenić.
Awatar użytkownika
anabuko1
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 16974
Od: 16 sty 2013, o 17:19
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: lubelskie/ Chełm

Re: Familokowego ciąg dalszy

Post »

O i dalej widzę kolejne piękne chryzantemy. Czerwona cudna.
Mam taką różowa nn ,którą pokazałaś między róża a dalia. Wiesz może co to za odmiana ?
Awatar użytkownika
kogra
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 36516
Od: 30 maja 2007, o 18:02
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Cieszyn

Re: Familokowego ciąg dalszy

Post »

Jadziu czy to teraz kwitnie Ci ciemiernik ?
Moje w uśpieniu czekają wiosny, chyba jakaś inna ta twoja odmiana.
Róże i dalie jak widzę jeszcze mocno cieszą kwiatami, szkoda że u mnie dalii nie mogę przezimować.
Jeszcze tylko kilka ciepłych dni a potem już prawdziwa zimna jesień ma być.
Ech.....jak ten czas leci. :roll:
Grażyna.
kogro-linki
Awatar użytkownika
Ola2310
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3071
Od: 24 maja 2015, o 13:37
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Wojkowice śląsk
Kontakt:

Re: Familokowego ciąg dalszy

Post »

Kochana wniosek jest taki , że musimy się umówić w Rosarium w czerwcu. Oczywiście z Beatką. ;:162
A może i ja wam jakieś tajemnicze zakątki jeszcze będę mogła pokazać...
Pozdrawiam i dużo ;:3 jeszcze życzę.
Zablokowany

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”