Pod puszczą cz.2

Zdjęcia naszych ogrodów.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Alania
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 10449
Od: 17 lip 2008, o 21:55
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: małopolska

Re: Pod puszczą cz.2

Post »

Ach, te Twoje astry za płotem ;:167 ;:224
Eluś, pięknie kwitnie Ci wszystko - wcale nie widać jesieni :D
Awatar użytkownika
pela11
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2312
Od: 24 sty 2015, o 00:21
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: okolice Warszawy

Re: Pod puszczą cz.2

Post »

Hej , hej :wit

Właśnie wróciłam z ogrodu , pogoda dzisiaj chyba zwariowała bo siąpiło , lało , po niebie przewalały się czarne , ciężkie chmury i świeciło słońce a do kolekcji na firmamencie pokazywały się bez przerwy olbrzymie tęcze . Normalnie można było zwariować . Mimo wszystko coś tam udało mi się zrobić , więc czasu nie zmarnowałam .

Bożenko , moje liliowce ciągle kwitną i nawet zawiązują ponownie pąki kwiatowe , a oto dowód .


Obrazek



Obrazek



Obrazek

Zuziu ,w tym roku mój ogród cieszy mnie wszystkimi barwami i nic sobie nie robi z tego że nadeszła już jesień .Wzięłam się , wzięłam za trawkę , ale na razie nie wygląda to zachęcająco ,pracy dużo i nie wiem jak się z tym wyrobię bo muszę ziemię czyścić widłami kawałek po kawałku , masakra , ale inaczej się nie da ;:202




Obrazek

Moniczko , lubię astry tak samo jak Ty , więc sadzę gdzie tylko mogę :;230 , za siatką też .



Obrazek



Obrazek



Obrazek



Obrazek



Obrazek


Obrazek
Awatar użytkownika
Zuzia111
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2090
Od: 13 paź 2016, o 16:43
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Pod puszczą cz.2

Post »

Elu..twoje liliowce chyba jakieś jesienne. ;:oj Co by nie powiedzieć należy im się brawo. ;:63 U moich już liście pożółkły, jesień na całego. :wink: Jak patrzę na tą przekopaną ziemię nie dowierzam że ty to wszystko sama. ;:224 Pogody życzę abyś się wyrobiła z trawką do zimy. ;:168
Babciabenia
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1640
Od: 10 maja 2012, o 19:16
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: tarnowskie klimaty ,Małopolska.

Re: Pod puszczą cz.2

Post »

Och! Ela! może to już lato się wróciło,u mnie już dawno i bardzo szybko wszystkie przekwitły!
Awatar użytkownika
pela11
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2312
Od: 24 sty 2015, o 00:21
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: okolice Warszawy

Re: Pod puszczą cz.2

Post »

Zuziu , no niestety sama bo Duch święty jest niestety zajęty ważniejszymi sprawami , więc sama muszę , a jest to dopiero jedna dziesiąta całości do przekopania .Chyba jednak wiosna mnie z tym zajęciem zastanie . ;:306 W sumie zima długa to do wiosny spoko zdążę .
Obrazek
Awatar użytkownika
pela11
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2312
Od: 24 sty 2015, o 00:21
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: okolice Warszawy

Re: Pod puszczą cz.2

Post »

O , Bożenka , czyżby grzybów zabrakło w lasach ? :;230 Nie martw się , tego pomarańczowego masz , to też Ci będzie kwitł długo . ;:196 A to pączek na Twoim , moim powojniku .

Obrazek
Awatar użytkownika
Zuzia111
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2090
Od: 13 paź 2016, o 16:43
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Pod puszczą cz.2

Post »

Elu..życzę ci abyś całość do zimy przekopała, wydaje mi się to jednak nie realne. ;:oj . Nie martw się zima długa, zdążysz odpocząć a wiosną z nowymi siłami przekopiesz w mig. ;:306 . U mnie także zakwitł Bożenkowy powojnik, ma jeszcze wiele pączków. Ciekawe czy zdążą się rozwinąć. ;:224 Bardzo ładnie wybarwiona hortensja. ;:333
Babciabenia
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1640
Od: 10 maja 2012, o 19:16
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: tarnowskie klimaty ,Małopolska.

Re: Pod puszczą cz.2

Post »

Zuziu , Elu, cieszy mnie powojnik! ;:138
Awatar użytkownika
Blueberry
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 6660
Od: 7 kwie 2013, o 22:34
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: woj.dolnośląskie
Kontakt:

Re: Pod puszczą cz.2

Post »

Dołączam się do trzymanych kciuków, oby udało Ci się wszystko przekopać przed zimą ;:215
?Nadzieja to jest kwiat, który zakwita i rośnie gdy inni go podlewają.? Charles Martin
Truskawkowa działka cz.3 Zielona ferajna cz.4
Pozdrawiam, Natalia
Awatar użytkownika
pela11
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2312
Od: 24 sty 2015, o 00:21
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: okolice Warszawy

Re: Pod puszczą cz.2

Post »

Witam w cudowną , jesienną pogodę .
Od rana słoneczko pięknie rozświetlało niebo i wcale nie chciało mi się jechać do pracy .Udało mi się jednak przez godzinkę posiedzieć na ławeczce i nacieszyć się piękną pogodą .
W weekend oczywiście zaliczyłam ogród i to z intensywną pracą bo przekopuję i czyszczę ziemię pod nowy trawnik , zrobiłam jeszcze kilka nasadzeń , wkopałam sporo cebul i porządkuję domek ogrodowy przed zimą .Pracy jeszcze ciągle dużo , ale myślę że do połowy listopada uporam się ze wszystkim .Na rabacie przywitała mnie miła niespodzianka , kwitnący biały irys .

Zuziu , tym razem sporo udało mi się przekopać , więc może przed zimą zdążę . :?: ;:167

Bożenko ,końcem miesiąca powojnika przyłożę do ziemi na następną sadzonkę . ;:108

Natalko , trzymaj kciuki mocno , bardzo mi są potrzebne . ;:196

Obrazek



Obrazek



Obrazek



Obrazek



Obrazek



Obrazek


Obrazek



Obrazek



Obrazek



Obrazek
Babciabenia
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1640
Od: 10 maja 2012, o 19:16
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: tarnowskie klimaty ,Małopolska.

Re: Pod puszczą cz.2

Post »

Elu tak zrób z powojnikiem ,będziesz mięć nowego.Piękniutko masz i tak kolorowo,u mnie też już chryzantemy rozkwitają .Kocurki mają jak w raju,irys teraz? no co to się porobiło z tą naturą! ;:3 Ten śliczny czy go mam? https://www.fotosik.pl/zdjecie/6dbf4eb77466ebbc
Iwonka1
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 5523
Od: 10 wrz 2015, o 20:35
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Kraina Tysiąca Jezior

Re: Pod puszczą cz.2

Post »

Elu, Twój ogród iście zaczarowany ;:oj Kwitnące liliowce jeszcze jakoś przełknęłam, ale irys? Przecież to kwiat późnej wiosny, ewentualnie wczesnego lata. Do tego wszystkiego ogród pełen barw ;:63 Aż szkoda, że przed Tobą tworzenie nowego trawnika, masz mniej czasu na zachwycanie się swoimi cudami. Ale w następnym sezonie, dalej będziesz miała cudowny ogródek, a do tego jeszcze piękny trawniczek. Oby pogoda Ci sprzyjała, wtedy skończysz przed zimą i będziesz tylko czekać. Pozdrawiam :wit
Awatar użytkownika
Zuzia111
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2090
Od: 13 paź 2016, o 16:43
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Pod puszczą cz.2

Post »

Elu..wiedziałam że z trawniczkiem nie odpuścisz , pogoda sprzyja więc na pewno zdążysz. ;:128 . Iryskowi coś się poprzestawiało z porą kwitnienia i dobrze bo każdy kwiatek teraz cieszy zwłaszcza te nie oczekiwane. Ładna gromadka kocurków, u mnie ani jednego. ;:oj. Dziś także jadę na swoją działeczkę :tan , cieszę się bo dawno nie byłam..ciekawe czy mnie coś zaskoczy. Pogody życzę. ;:168
ODPOWIEDZ

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”