Przydomowy ogródek Eweliny , część II.

Zdjęcia naszych ogrodów.
Zablokowany
Awatar użytkownika
Maska
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 42113
Od: 19 lut 2012, o 19:39
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Małopolska
Kontakt:

Re: Przydomowy ogródek Eweliny , część II.

Post »

Ewelinko plany, plany, plany w każdym wątku! a za oknem mgła i topniejący śnieg, dobrze że jest internet i dysk zapełniony kolorowymi zdjęciami roślin ;:63 Chyba nie ma sensu powiększać warzywnika skoro to na jeden sezon, ale mogę Ci jeszcze coś podpowiedzieć! mnie tak nagle przyszła chęć na więcej warzyw i przykryłam po zejściu śniegu kawałek trawy czarną agrotkaniną, jak trawa zbielała wykosiłam niziutko i nakryłam w powrotem. Na tej agro posadziłam dynie i cukinie zdejmując kawałek trawy w miejscu sadzenia i zaprawiając dołek nawozem. Dynie wyrosły ładne i jemy je do dzisiaj. Dobrego tygodnia ;:168
Awatar użytkownika
nifredil
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4371
Od: 26 mar 2012, o 23:21
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Podkarpacie

Re: Przydomowy ogródek Eweliny , część II.

Post »

Ewelina, osiemdziesiątka na karku ;:306 , a u ciebie nadal rozmowy i rozmówki :lol:
Pogoda faktycznie nie popisała się przez ostatnich kilka dni, ale podobno od jutra ma znowu śnieżyć i temperatura leci do -10. Jakoś wolę przeczekać luty w zimowej aurze niż w takim deszczu. Do sklepów ogrodniczych nie wchodzę - boję się, że coś przytargam do domu, a wtedy to już mnie mąż wyrzuci z wielkim hukiem. Każda cierpliwość ma woje granice :;230 Chociaż miałam nadzieję na nowe ciemierniki i może jakieś piwonie ;:224
Awatar użytkownika
ewelkacha88
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 7990
Od: 22 maja 2013, o 17:54
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: PODKARPACIE

Re: Przydomowy ogródek Eweliny , część II.

Post »

Witajcie :wit .



Sławku jeszcze zdążyłeś ;:108 . Za chwilkę zawieszę kłódkę ;:224 . Śniegu zazdroszczę bo u mnie brzydko i ponuro ale podobno od jutra ma coś posypać i ma być na minusie więc może jeszcze będzie ładna zima . Plany zasiewowe mam ale co z tego będzie to się przekonamy. Pozdrawiam :wit .




Natalio ja jeszcze nic nie sieję ale ostro planuję ;:306 . Czarnuszkę też będę siała wprost do gruntu ;:108 i mam nadzieję, że ona zechce ze mną pozostać na dłużej ;:224 . Bardzo ładna jest i taka delikatna ;:108 .



Wiolu no właśnie dobrze, że jest forum ;:224 . O szklarni lub foliaku pomyślę bo miejsce będzie . Na pewno się przyda a nie musi być jakiś wielki .



Jolu z wysiewami jeszcze cierpliwie czekam ;:108 . Myślę, że dopiero końcem lutego coś wysieję. Planowałam w połowie ale jednak wolę się nie spieszyć . O tych mrozach słyszałam i na szczęście póki co mam jeszcze na rabatach trochę pierzynki więc rośliny nie zmarzną. Cierpliwie czekamy ;:65 .



Marysiu myślałam właśnie żeby w jednym miejscu poza warzywnikiem posadzić właśnie cukinię ;:108 . Co prawda nie pomyślałam żeby tą agrotkaninę kłaść tylko miałam w planach zedrzeć trochę zachwaszczonej darni ;:108 . W tamtym miejscu i tak wszystko będzie do zmiany . Dziękuję i wzajemnie ;:196 .



Sabinko pora zawiesić kłódkę ;:173 . Na pogodę niestety wpływu nie mamy i musimy przeczekać. Innej rady nie ma ;:185 . Na szczęście jest forum, plany, sklepy internetowe ;:306 i można jakoś przetrwać ;:108 . Ja też wolę jeszcze zimową aurę bo nie oszukujmy się wiosna i tak w lutym nie przyjdzie więc wolę zimę a nie taki deszcz i ciapę. Myślę, że Twój eM ma jeszcze w sobie sporo cierpliwości ;:306 a takie piwonie by mu się spodobały .





Pora zawiesić kłódkę ;:108 . Zapraszam Was do trzeciej części, która jest tutaj .
Zablokowany

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”