Aprilkowy las ......i róże. Cz 7

Zdjęcia naszych ogrodów.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
dorotka350
-Moderator Forum-.
-Moderator Forum-.
Posty: 5486
Od: 26 maja 2014, o 20:18
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: mazowieckie

Re: Aprilkowy las ......i róże. Cz 7

Post »

Aprilku, a pozwoliłabyś odgapić pomysł na podpory? Proste, funkcjonalne i niedrogie ;:215 Po prostu genialne! ;:63 Jeśli wyrazisz zgodę, to pokażę je M i poproszę go, żeby mi chociaż ze dwie takie zrobił ;:224
Awatar użytkownika
Tolinka
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1715
Od: 1 mar 2013, o 23:30
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Częstochowa

Re: Aprilkowy las ......i róże. Cz 7

Post »

Mnie też urzekły podpory ekrany ,wykorzystałam ten pomysł na winogron ,ale nie przyszło mi do głowy że róże mogą w nich tak pięknie wyglądać brawo Jolu ;:303 Ale podłoga w różance to mistrzostwo świata ;:oj ;:215 ;:303 ;:180 z trawą będzie świetnie ,no w ogóle twój ogród powala ;:173
Awatar użytkownika
Lisica
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1430
Od: 19 lut 2013, o 19:27
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Gdańsk i Ziemia Kaszubska

Re: Aprilkowy las ......i róże. Cz 7

Post »

Jolu,

Lubisz "prostotę graniczącą z surowością". Bardzo mi to odpowiada, podobnie jak geometryzacja Twojego ogrodu, który
należy do kilku (niewielu) całkowicie niepowtarzalnych na tym Forum. Niepotrzebne mu żadne zdobnictwo, zwłaszcza, że wystarczająco zdobi go las i ... koty.
W przyszłym sezonie (bo w tym już nie da rady) zapraszam na Kaszuby. Zobaczysz coś ciekawego :twisted: :twisted:
Lisica
"Tylko błękit wciąga nas..."
Awatar użytkownika
Wanda7
-Moderator Forum-.
-Moderator Forum-.
Posty: 16010
Od: 2 wrz 2010, o 13:17
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Warszawa/Kobyłka

Re: Aprilkowy las ......i róże. Cz 7

Post »

Świetnie mają się u Ciebie jeżówki. Ja swego czasu kupiłam chyba wszystkie odmiany, jakie mieli w BR, ale stopniowo mi zanikały i w końcu całkiem z nich zrezygnowałam. Myślałam, że nie odpowiada im mój nieco leśny klimat, lecz skoro u Ciebie pod sosnami tak im dobrze, to musi być u mnie jakaś inna przyczyna. To jedne z piękniejszych bylin późnego lata, uwielbiam ich widok i roje motyli, które się nad nimi uwijają.
kropelka
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 5533
Od: 30 kwie 2008, o 13:05
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: śląskie

Re: Aprilkowy las ......i róże. Cz 7

Post »

Ale cudnie u Ciebie! Ogród wspaniale wkomponowany w leśne otoczenie, a ta gra światło-cieni, gdy promyki słońca przebijają się przez konary otaczających drzew- bezcenna! Bardzo miło byłoby poleżeć na leżaczku w takim klimacie :)

Świetne masz roślinki, jeżówki i hosty ;:167 No i ten murek a'la stara cegła ;:333
w domu i w ogrodzie, cz.2, cz.3, cz.4
pozdrawiam serdecznie, Mariola
Awatar użytkownika
Blueberry
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 6660
Od: 7 kwie 2013, o 22:34
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: woj.dolnośląskie
Kontakt:

Re: Aprilkowy las ......i róże. Cz 7

Post »

Pomyłka jeżówkowa nawet może być, ciekawa ;:108 różom daj czas, nieraz dopiero po kilku latach pokazują na co naprawdę je stać ;:108
?Nadzieja to jest kwiat, który zakwita i rośnie gdy inni go podlewają.? Charles Martin
Truskawkowa działka cz.3 Zielona ferajna cz.4
Pozdrawiam, Natalia
x-ja-a

Re: Aprilkowy las ......i róże. Cz 7

Post »

Jola, nie wiem czym się zajmujesz zawodowo, ale jakbyś chciała się zająć architekturą terenów zielonych to z głodu byś nie umarła ;:108 Masz niesamowite pomysły. I na dodatek one mnie przerastają kompletnie! Ja nic nie rozumiem o co chodzi z tą różanką! ;:145 Między betonem będzie trawa... to gdzie będą róże? ;:24 Wybacz mi, bo ja nie mam za grosz tego zmysłu, którego Ty masz nadmiar ;:218
Awatar użytkownika
Alania
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 10449
Od: 17 lip 2008, o 21:55
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: małopolska

Re: Aprilkowy las ......i róże. Cz 7

Post »

Pięknie, coraz piękniej ;:215 ;:138
Awatar użytkownika
ewka36jj
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3666
Od: 10 cze 2012, o 18:31
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Poznań

Re: Aprilkowy las ......i róże. Cz 7

Post »

Nie mam żadnych wątpliwości, że Jola ma już pomysł na różankę. I jeszcze otworzymy szeroko oczy i usta w zachwycie! Mylę się Joluś?
Awatar użytkownika
maniolek
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2784
Od: 21 gru 2016, o 17:45
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.

Re: Aprilkowy las ......i róże. Cz 7

Post »

Jolu no jak zawsze wszystko pięknie kwitnie, wszystko takie dorodne ;:138 u mnie już praktycznie sezon się kończy a u Ciebie można by rzec, że w pełni :)
Iwonka1
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 5523
Od: 10 wrz 2015, o 20:35
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Kraina Tysiąca Jezior

Re: Aprilkowy las ......i róże. Cz 7

Post »

Ja nic nie rozumiem o co chodzi z tą różanką! ;:145 Między betonem będzie trawa... to gdzie będą róże? ;:24
Jagna jak dobrze, że się odezwałaś w tym temacie, bo już myślałam, że to tylko ja widzę, że król jest nagi ;:224 Bardzo proszę o łopatologiczne wyjaśnienie, bo ja widzę, że nic nie widzę ;:224
Rozplenica Vertiago wygląda u Ciebie jakby rosła tam od zawsze. Szkoda, że ona jednoroczna. U mnie na wiosnę jej zupełnie nie widać, pojawiła się teraz, a to przecież już musztarda po obiedzie.
Jeżówki uwielbiam, Twoje już pięknie rozrośnięte. Tak naprawdę ich urodę można docenić, gdy występują w większej ilości ;:63
clem3
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4975
Od: 8 lip 2014, o 15:28
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Blisko południa Polski

Re: Aprilkowy las ......i róże. Cz 7

Post »

Niebieski to był mój pierwszy ulubiony kolor w ogrodzie :D Jeżówki też jak widzę świetnie u ciebie dają radę. Ja się próbuję z nimi dogadać, zobaczymy z jakim skutkiem :wink: W ogóle bardzo mi się u ciebie podoba ;:108
Uwielbiam zdjęcia twoich futrzaków :D
Awatar użytkownika
jolcia1212
500p
500p
Posty: 930
Od: 8 gru 2009, o 21:45
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: okolice warszawy

Re: Aprilkowy las ......i róże. Cz 7

Post »

:wit ;:196
Jolu jestem zszokowana Twoim Lavender Ice :shock: Ja też mam tę różę, nawet dwie. Mają dwa lata i ok. 30 cm wysokości i ani 1cm więcej. Rosną na pełnym słoneczku.Kolor owszem ma ładny, ale krzaczek budują taki sobie. Co robisz że u Ciebie taki piękny wyrósł? Moze powinnam zabrać je do cienia?
Liliowiec piękny, delikatny kolor. Jeśli uda ci się go zidentyfikować to daj info, chętnie go poszukam.
Podłoże w różance ;:180 ;:180 ;:180 czekam na efekt końcowy, aha i bardzo proszę o burę częściej, na mnie to działa naprawdę mobilizująco ;:196
ODPOWIEDZ

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”