Przydomowy ogródek Eweliny .

Zdjęcia naszych ogrodów.
Awatar użytkownika
Lyanna
1000p
1000p
Posty: 1127
Od: 5 mar 2013, o 09:27
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Kraków

Re: Przydomowy ogródek Eweliny .

Post »

Pięknie ;:oj , sąsiedzi pewnie będą brać przykład i zakładać takie rabaty u siebie.
Powojniki ładnie Ci rosną, ten różowy (albo jasnofioletowy) z czego ma podporę? Wygląda jak drzewko :).
A ten czteropłatkowy fioletowy to Polish Spirit? Ale się rozrasta!
Pozdrawiam,
Asia
Na łące
Awatar użytkownika
ewelkacha88
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 7990
Od: 22 maja 2013, o 17:54
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: PODKARPACIE

Re: Przydomowy ogródek Eweliny .

Post »

Asiu fajnie gdyby tak było ;:224 . Ten różowy to powojnik Comtesse de Bouchaud a podporę ma z trzech bambusów. Planuję kiedyś coś trwalszego ale póki co to musi mu starczyć. Tak to jest Polish Spirit i strasznie się w tym roku rozkręcił dlatego wiosną dostanie wielką kratę bo teraz też jest rozpięty na bambusie i takiej prowizorce z żyłki i patyków ;:306 . Właściwie to tego w ogóle nie widać ale on dalej szuka podpory więc dam mu lepszą podporę a niech ma ;:108 .
Awatar użytkownika
Reniak
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1898
Od: 6 cze 2009, o 13:53
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Świętokrzyskie/Śląskie

Re: Przydomowy ogródek Eweliny .

Post »

Ewelinko Twoja różowa NN wśród lawendy bardzo podobna do mojej Feiry. Pięknie i szybko urosły Ci rośliny, moja Ballerina jeszcze tak nie kwitnie, dopiero rozwinęły się pojedyncze kwiatuszki.Ale już mi się podobają, piękne są te różowe lilie.
Awatar użytkownika
cyma2704
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 11484
Od: 5 mar 2013, o 17:31
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Podkarpacie

Re: Przydomowy ogródek Eweliny .

Post »

Ewelinko irysy holenderskie wspaniale ci kwitną. ;:138 Anabelka będzie cieszyć ogromnymi kwiatami. ;:215 Budleja już zakwitła. :shock: Róże bezapelacyjnie najpiękniejsze teraz. Moja Leonardo da Vinci podobna do twojej NN na pierwszych zdjęciach. ;:218 Deszczu i trochę chłodu życzę. :wit
Awatar użytkownika
sweetdaisy
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3531
Od: 15 sty 2015, o 19:21
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Przydomowy ogródek Eweliny .

Post »

Ewelina, urzekł mnie ten Twój powojnikowy słup, ślicznie to wygląda ;:oj
Ech z tymi kartonikowymi różami... ja też mam z Auchana różową angielską, ale jest inna od Twojej i też nie znam jej imienia ;:151
Lilie masz już sporo dale od moich, u mnie dopiero dwie kwitną.
Annabellka jak moja, będą piękne jak już się zrobią białe kule ;:215
Pozdrawiam gorąco w ten upalny dzionek ;:196
Pozdrawiam, Zuza
----------------------------
Słoneczny kawałek mojego miejsca na ziemi I, II, III
Awatar użytkownika
Lyanna
1000p
1000p
Posty: 1127
Od: 5 mar 2013, o 09:27
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Kraków

Re: Przydomowy ogródek Eweliny .

Post »

Okazało się, że tez mam Comtesse de Bauchaud. Ale w doniczkowie moim, czyli takiej prowizorycznej szkółce. Tak ładnie rośnie u Ciebie to może posadzę go wreszcie w docelowym miejscu. Tylko jak te upały miną ;:3 .
Pozdrawiam,
Asia
Na łące
Awatar użytkownika
Ola2310
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3071
Od: 24 maja 2015, o 13:37
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Wojkowice śląsk
Kontakt:

Re: Przydomowy ogródek Eweliny .

Post »

Cudnie te powojniki u ciebie wyglądają.
Fajnie się rozrosły. Pozostałe rośliny też dorodne i kolorowe... Pięknie. ;:138
sadzik102
100p
100p
Posty: 114
Od: 30 gru 2014, o 23:31
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: okolice Krakowa

Re: Przydomowy ogródek Eweliny .

Post »

Witam,śliczny masz ogród,bardzo ładna lawenda,nie wiesz może jaka to odmiana?
Kasia
Awatar użytkownika
plocczanka
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 16500
Od: 31 lip 2014, o 21:16
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Płock

Re: Przydomowy ogródek Eweliny .

Post »

Tym razem moje oko dłużej spoczęło na 'Ballerinie'. ;:111
Śliczniutka malutka! ;:138 ;:138
Pozdrawiam. Lucyna
Jesień życia wśród kwiatów, zwierząt i ptaków - cz. 15 Zapraszam.
Ani jeden ogród nie jest urządzony raz na zawsze.
Awatar użytkownika
Maska
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 42095
Od: 19 lut 2012, o 19:39
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Małopolska
Kontakt:

Re: Przydomowy ogródek Eweliny .

Post »

Witaj Ewelinko!
Miałaś dużo pracy po powrocie w ogrodzie i na szczęście nie miałam dużo do nadrabiania ;:306 Ogród już lśni! Pisałaś u mnie ze nie możesz się doczekać kiedy Twoje rośliny się rozrosną, ja przewiduję że za rok nie będzie widać wolnego miejsca na rabatach :D Dołączam do sympatyków Balleriny...słodka jak landrynka ;:63
Miłej niedzieli i pozdrawiam ;:168
clem3
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4975
Od: 8 lip 2014, o 15:28
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Blisko południa Polski

Re: Przydomowy ogródek Eweliny .

Post »

Ewelinko nadrobiłaś już zaleglości po przerwie? :wink: Śliczne te iryski ;:333 Lilie też już pięknie sie rozwinęły. U mnie póki co zakwitają wszystkie pomaranczowe ;:131 A powojniki jak ci zakwitły ;:173
Awatar użytkownika
ewelkacha88
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 7990
Od: 22 maja 2013, o 17:54
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: PODKARPACIE

Re: Przydomowy ogródek Eweliny .

Post »

Witajcie :wit .


Renatko sama nie mogę uwierzyć jak te rośliny nabrały objętości w takim czasie ;:108 . Niezmiernie mnie to cieszy ale czekam na więcej . Ballerina jest piękna i cieszę się, że zdecydowałam się na nią. Twoja na pewno również Cię oczaruje ;:224 .

Soniu dzisiaj było zdecydowanie chłodniej niż przez ostatnie dni. Deszcz też popadał ale skromnie ;:222 . Budleja powoli zakwita a w tym roku ładnie urosła i będzie na co patrzeć. Irysy holenderskie podobno lubią grymasić więc cieszę się, że u mnie jednak zdecydowały się zakwitnąć. Ta róża pasuje do Leonarda , będę obserwowała czy to faktycznie może być ona. Dziękuję ;:196 .

Zuza właśnie takiego efektu " kwitnącego słupa" oczekiwałam i z tą odmianą mi wyszło . Annabelka już czaruje bielą ;:215 a kolejne lilie zakwitają. Czego chcieć więcej ?? Może deszczu bo sucho u mnie chociaż dzisiaj troszkę popadało. Zdecydowanie jednak potrzeba u mnie więcej wody i zobaczymy co przyniesie noc.

Asiu masz rację ,po upałach przesadź go na miejsce docelowe. To bardzo wdzięczna odmiana , jak dotąd nie mam z nią problemu i obficie kwitnie ;:333 .

Olu dziękuję ;:168 . Czekałam na powojnikowe kwiaty i w końcu kilka z nich kwitnie tak jak tego oczekiwałam. Pozostałym muszę dać więcej czasu i mam nadzieje, że będą równie ładnie jak koledzy .

Kasiu witam w swoich skromnych progach :wit . Dziękuję bardzo za komplementy . Niestety nie wiem jaka to odmiana lawendy :( .

Lucynko oj tak, jest śliczna i jako wiosenny młodzik świetnie sobie radzi ;:108 .

Marysiu masz rację nie było dużo do nadrobienia bo z tym czasem u mnie bywa krucho ostatnio . Na szczęście powoli do przodu tylko tego deszczu nadal potrzeba. Ballerina urocza i polecam każdemu z czystym sumieniem ;:108 .

Małgosiu powoli nadrabiam zaległości ale jeszcze w jednym miejscu mam meksyk i same chwasty . Nie zrobię tam nic dopóki ziemia nie nasiąknie ;:222 . Czekam na deszcz a potem biorę się do pracy. Dziękuję za pochwały moich roślinek ;:196 .




Nadszedł czas na założenie nowej części wątku. Chętnych zapraszam tutaj a Moderatorów proszę o zamknięcie wątku.

Pozdrawiam :wit .
Zablokowany

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”