Nasze 1500 m2

Zdjęcia naszych ogrodów.
Zablokowany
Awatar użytkownika
wagabunga123
1000p
1000p
Posty: 1365
Od: 11 lip 2013, o 14:34
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Mazowieckie

Re: Nasze 1500 m2

Post »

Moja Droga, ależ ja Ci tego grzybobrania zazdroszczę!!! Ja w tym sezonie tylko raz byłam w lesie a to co znalazłam, było wyjedzone całkowicie.
Psiny nasz przeurocze. Widać, że to żywe srebra. Mój staruszek nie ma już takiej ochoty na harce i psoty. Za kąpielami również nie przepada ;:306
Ogród prezentuje się wspaniale , tak trzymać ;:215
Jeśli pot­ra­fisz o czymś marzyć, to pot­ra­fisz także te­go dokonać - Walt Disney
Ciurkadełko wśród róż - moje miejsce na ziemi Tu na razie jest ściernisko ale będzie ... Pozdrawiam, Marlena
Awatar użytkownika
Ola2310
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3071
Od: 24 maja 2015, o 13:37
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Wojkowice śląsk
Kontakt:

Re: Nasze 1500 m2

Post »

Hej Gosieńko. :wit Nie ważne ile grzybków przynieśliście...Ważne , że mogłaś trochę się zrelaksować spacerkiem po lesie i zapomnieć o zabiegu... Pieski też miały odrobinę szaleństwa a to ważne żeby je wymęczyć, bo potem są na pewno spokojniejsze...Jeszcze bardzo kwiatowo w twoim ogrodzie. Jesieni wcale nie widać.Buziaki zostawiam i zmykam dalej ;:196 ...
kropelka
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 5533
Od: 30 kwie 2008, o 13:05
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: śląskie

Re: Nasze 1500 m2

Post »

Małgosiu, fajnie tak pospacerować po lesie, pozbierać przy okazji grzybki, potem jeszcze spędzić czas z ulubionymi zwierzakami i nie tylko ;:333 Powojniki jeszcze raczą Cię widokiem kwiatów! Super!
w domu i w ogrodzie, cz.2, cz.3, cz.4
pozdrawiam serdecznie, Mariola
clem3
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4975
Od: 8 lip 2014, o 15:28
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Blisko południa Polski

Re: Nasze 1500 m2

Post »

Ewelinko z liliami zrobiłam tak samo jak ty :D Psiaki uwielbiają takie zabawy, biegają jak szalone ;:108 U mnie odwrotnie z motylami - najwięcej ich na budlei, czasami było z pięć na jednej kiści, na astrach pojedyncze smakosze tylko ;:306
Aniu anabuko u mnie z sarenkami jest tak, że tuż za siatką jest nieogrodzone niby-pole sąsiada, często tam przychodzą mimo, że z drugiej strony jest kolejne podwórko. Lankon mam pierwszy rok dopiero, więc trudno mi coś o niej więcej powiedzieć :(
Martuś oj tak, z pięknych dni koniecznie trzeba korzystać, bo nie wiadomo ile nam ich jeszcze w tym roku zostało :wink: Odnośnie grzybków też się z tobą zgadzam - nawet jeden wystający łebek ze ściółki to najpiękniejszy widok na swiecie :D
Aniu Ann no może i urocze... ale nie wtedy, gdy trzeba gdzieś szybko wyjść, a one postanowią akurat brudnymi łapkami okazać nam swoją miłość ;:224 Ja potrafię nad nimi zapanować, ale już moi goście niekoniecznie ;:306 Oczywiście tylko ci wybrani, bo większość w ogóle nie chcą wpuścić na podwórko ;:224 Jeśli tylko lubisz zapach różany unoszący się kilka metrów wokół to z pewnością zakochasz się w Westerlandzie ;:108
Marlenko ja też zaledwie raz byłam na grzybach :( Wcześniej byo za gorąco, a i pracy w ogrodzie sporo, zwłaszcza, że chciałam wszystko przygotować na obecną "niemoc" :wink: Moje "srebra" też za kąpielą nie przepadają, ale skoro chcą przebywać w domu, to nie mają innego wyjścia :lol:
Olu masz absolutną rację ;:108 W lesie było cudownie, może jutro też namówię pozostałych na mały wypad :D A psiaki po takich harcach śpią w najlepsze, jakby ich w ogóle nie było :lol: Jesieni nie widać, bo ją skrzętnie ukryłam :wink:
Mariolko oj tak, nigdzie tak dobrze się nie czuję jak w lesie, a gdy jeszcze znajdę choć jednego grzybka to już mam pełnię szczęścia :D Powojniki ostatnimi kwiatami jeszcze kwitną, ale zawsze to coś :wink:
clem3
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4975
Od: 8 lip 2014, o 15:28
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Blisko południa Polski

Re: Nasze 1500 m2

Post »

Kochani dziękuję bardzo za obecność ze mną w tej części i zapraszam serdecznie do kolejnej odsłony, którą znajdziecie pod tym linkiem:

Nasze 1500 m2 - cz.2

Moderatorów proszę uprzejmie o zamknięcie tego wątku.
Zablokowany

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”