Ogród Manenka 2

Zdjęcia naszych ogrodów.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
kwiaty_poli
500p
500p
Posty: 741
Od: 5 gru 2011, o 16:10
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: łódzkie

Re: Ogród Manenka 2

Post »

Marzenko super kolekcja prymulek ;:215 Chyba dziś kupiłam tego samego rododendrona, aż muszę zerknąć bo został w ogrodzie w doniczce, ale chyba dokładnie ten sam ;:306
Awatar użytkownika
manenka71
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2028
Od: 28 sty 2011, o 11:45
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: pod Toruniem

Re: Ogród Manenka 2

Post »

Elu ja mam tez kupionego jednego posadzonego i pieknie kwitnie a te akurat sama posiałam ale radośc mnie rozpiera że takie piękne wyszły.
Mamciu może i mak przynajmiej podobny i znowu niespodzianka bedzie a ja je lubie,.
Mariolciu kotki za mną wszędzie chodza ,najgorzej jest rano ,jak wychodze dać kurkom to już 4 kociaki czekają ,mamuśka znowu będzie miała małe .
Pola zobaczymy jak nam rozkwitnie ,gdzie sadzisz w cieniu czy na słoncu bo mi każdy mówi że w cieniu mam posadzić.

Wczoraj znowu troche popracowałam ,zasiałam marchewke,pietruszke koper i chciałam posiac kapuste na rozsade ale gdzies siew podziałam .


Dziewczyny moje lilie sadze zresztą jak wszystko w doniczkach w ziemi ze względu na nornice ,i tutaj w tych kilku miejscach poprzerastały juz ,nie wiem kiedy mam je wykopac i poprzesadzać ,male oczywiscie gdzies poprzesadzać ,moze ktos doradzi

Obrazek Obrazek

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Pozdrawiam Marzena
Mój ogród Mój ogród cz.2
koziorozec
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 10594
Od: 22 sty 2013, o 21:52
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: małopolska

Re: Ogród Manenka 2

Post »

Witaj Marzenko,pytasz o trawę ,więc możesz ją odmłodzić ,bo to chyba kostrzewa ,wysadź ją oberwij ile sie da te suche liśtki i podziel nożem na 4 części i wsadź 4 szt obok siebie ,znowu będą na chwilę ładne ,one lubią odmładzanie ,a co do lilii to wyjmij teraz delikatnie te małe cebulki i posadź do doniczek osobnych ,po 4- 5 szt w doniczkę,wszystko zależy jak duża będzie doniczka ,żeby miały miejsce rozrosnąć sie w dorosłe cebule i wsadź do gruntu te doniczki i niech rosną spokojnie ,może zdążą na tyle narosnąć ,że na drugi rok coś zakwitnie ,a jak nie to za 2 lata na pewno,masz niezłą kolekcję pierwiosnków i kolory takie piękne,pozdrawiam :wit
Awatar użytkownika
manenka71
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2028
Od: 28 sty 2011, o 11:45
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: pod Toruniem

Re: Ogród Manenka 2

Post »

Dziękuje Ci Martusiu ,tak zrobie.
Pozdrawiam Marzena
Mój ogród Mój ogród cz.2
Awatar użytkownika
kwiaty_poli
500p
500p
Posty: 741
Od: 5 gru 2011, o 16:10
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: łódzkie

Re: Ogród Manenka 2

Post »

No ten sam ;:215 Marzenko ja nauczona doświadczeniem teraz inwestuję w worek kwaśnej ziemi. Sadząc w mojej ubogiej samej ziemi straciłam nie jeden piękny okaz :roll: A mam i w cieniu i w słońcu.
Awatar użytkownika
manenka71
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2028
Od: 28 sty 2011, o 11:45
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: pod Toruniem

Re: Ogród Manenka 2

Post »

Paulino to fajnie że ten sam mamy bedziemy obserwowac jak rosna ,a ja tez kupiłam worek ziemi kwaśnej bo to podstawa.
Pozdrawiam Marzena
Mój ogród Mój ogród cz.2
Awatar użytkownika
manenka71
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2028
Od: 28 sty 2011, o 11:45
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: pod Toruniem

Re: Ogród Manenka 2

Post »

U mnie nudy ,nie wiem za co się zabrac,ogródek piele , wmiedzyczasie sadze cebule i podlewam,sadze też kwiatki które dostałam od Wialomiankia było tego ,póżniej napisze co kupiłam u Niej.P[omidorki słabo mi rosną wiec chyba do foli pójda na dzien a na noc do domu.
Pozdrawiam Marzena
Mój ogród Mój ogród cz.2
Awatar użytkownika
nemezja
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2237
Od: 18 kwie 2007, o 10:59
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Okolice Krakowa

Re: Ogród Manenka 2

Post »

Marzenko folia da im kopa. Moje stoją już noc i dzień jakieś 2 tygodnie i dobrze im to zrobiło. Śliczne prymulki ;:108 .
Awatar użytkownika
wielkakulka
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 8593
Od: 5 wrz 2012, o 12:25
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: 30 km poniżej Wrocławia

Re: Ogród Manenka 2

Post »

U mnie popadało nareszcie i rozlazły się bezdomne ślimole po działce.
Awatar użytkownika
manenka71
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2028
Od: 28 sty 2011, o 11:45
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: pod Toruniem

Re: Ogród Manenka 2

Post »

Witajcie
Nemezjo faktycznie zrobiły się mocniejsze ale dzisiaj zimniej jest przykryłam je agrowłokniną
Aniu u mnie też popadało ,przeszła nawet burza ,wszystko dostało piciu a zdazyłam posadzić co nie co a dziś przyszła paczka od Stasi więc znowu sadzenie ale sie cieszę a powojnik błękitny anioł który własnie dostałam od Stasi jest już w pąkach wiec będe mogła się już w tym roku pochwalić nim.

Od Stasi mam głownie turzyce bo chce podopełniać rabatki
Od Wialomianki mam głownie serduszki 3 szt każda inna ,mają już pączki ,astry niskie,krzewuszke tricolorbodziszki ,przetaczniki i sasanke czerwoną o której marzyłam .
Moi chłopcy zabierają mi dysk na którym mam zdjecia więc jak mam czas to dysku nie ma ,ale postaram się kilka kolorów wstawić .
Pozdrawiam Marzena
Mój ogród Mój ogród cz.2
Awatar użytkownika
wielkakulka
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 8593
Od: 5 wrz 2012, o 12:25
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: 30 km poniżej Wrocławia

Re: Ogród Manenka 2

Post »

O sasance - czerwonej sasance i bałej - też marzę, juz wyprosiłam sobie nasionka na forum. Serduszki nie mam, pomyslę, moze i ja się skuszę u Wiolusi, ale to dopiero w przyszłym miesiacu, ten bedzie cieniutki...dzis swieci słoneczko, ale zimno sie zrobiło.
Awatar użytkownika
Anetta
1000p
1000p
Posty: 4142
Od: 17 sie 2009, o 16:23
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Rypin kuj-pomorskie

Re: Ogród Manenka 2

Post »

Ty to dopiero masz skalniakowe, jakie rozośnięte ;:oj
Dąbrówki rozłogowe super, zdjęcia z lata jeżówek podobają mi się, prymulki, ta granatowa śliczna.
Koteczki pokaż plisss ;:167
Natanek uroczy. ;:138
Awatar użytkownika
nemezja
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2237
Od: 18 kwie 2007, o 10:59
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Okolice Krakowa

Re: Ogród Manenka 2

Post »

I jak tam Marzenko - rośnie wszystko w oczach? Pomidory na pewno zmężniały:)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”