Ogród Manenka 2

Zdjęcia naszych ogrodów.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
bwoj54
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 6792
Od: 8 wrz 2012, o 08:28
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: lubuskie

Re: Ogród Manenka 2

Post »

Marzenko! ogród przybija wzrok :tan Tyle zmian i kwitnień, pomimo upałów ;:215 Natanek uroczy, taki niebieskooki słodziak z rozbrajającym uśmiechem. Chciałoby się wyściskać, utulić- więc zrób to za mnie ;:108 A widzisz , dzięki Stasi wiem,ze mam oregano...tez mi się rozrosło, a nie wiedziałam co to, choć mi się podoba. Ja też przegapiłam zbiór, więc do przyszłego roku poczekam. Nie wiem nawet skąd do mnie przywędrowało. Pozdrawiam serdecznie! ;:168
"Ogród jest nie tylko rozkoszą dla oka, ale i ukojeniem dla duszy "(...) Pozdrawiam! Bogusia
Mój ogród na fotografii cz.10 Moje wątki
Awatar użytkownika
manenka71
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2028
Od: 28 sty 2011, o 11:45
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: pod Toruniem

Re: Ogród Manenka 2

Post »

Hej Bogusiu.To fajnie ze dowiedziałaś sie o oreganie ,będzie swoje ziółko za rok do pizzy .A Natanka wycałuje od Ciebie ,przyjedzie na służbe do babci w piątek i zostanie na sobote.
Pozdrawiam Marzena
Mój ogród Mój ogród cz.2
Awatar użytkownika
manenka71
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2028
Od: 28 sty 2011, o 11:45
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: pod Toruniem

Re: Ogród Manenka 2

Post »

No po deszczach troche słonka a wiec pielenie i sadzenie bo kupiłam sliwe łowicka i róze ,troche poprzesadzam i pokosze trawe może ostatni raz .
Pozdrawiam Marzena
Mój ogród Mój ogród cz.2
Awatar użytkownika
wielkakulka
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 8593
Od: 5 wrz 2012, o 12:25
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: 30 km poniżej Wrocławia

Re: Ogród Manenka 2

Post »

Masz trawę, szczęściara ;:306
Awatar użytkownika
manenka71
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2028
Od: 28 sty 2011, o 11:45
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: pod Toruniem

Re: Ogród Manenka 2

Post »

Aniu gdybym miała trawe to by pewnie wyschła ,no niestety mam perz i zielsko ,w przyszłym roku dosieje trawe ale najpierw popryskam na dwuliscienne
Wykopuje lilie i sadze w inne doniczki bo troche przyrosło małych i zaczęły karłowieć..
Pozdrawiam Marzena
Mój ogród Mój ogród cz.2
Awatar użytkownika
manenka71
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2028
Od: 28 sty 2011, o 11:45
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: pod Toruniem

Re: Ogród Manenka 2

Post »

Dziś przesadzony został z pomocą siostrzenicy jeden z rododendronów i hortensja ogrodowa kwitnła jeszcze ale ziemia fajnie wilgotna wiec sie zdecydowałam ,mam nadzieje że przeżyje .Posadziłam je bardziej w cieniu ,tam jak podleje w lato to troche dłużej ziemia wilgotna .Wsadziłam też 4 paczki tulipanów i 2 narcyzów i czosnki ,kilka kwiatów przesadziłam i kręgosłup boli. :?
Pozdrawiam Marzena
Mój ogród Mój ogród cz.2
Awatar użytkownika
malgocha1960
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 15611
Od: 8 lut 2010, o 18:15
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Polska

Re: Ogród Manenka 2

Post »

Marzenko,ciągle coś kupujesz,a u mnie miejsca brak do sadzenia.Za to ciągle przesadzam,teraz chodzi za mną rewolucja na największej rabacie i zrobię to jeszcze prze zimą stopniowo.Kiedy twój wnusio dostał pierwszego ząbka?
Awatar użytkownika
manenka71
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2028
Od: 28 sty 2011, o 11:45
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: pod Toruniem

Re: Ogród Manenka 2

Post »

Małgosiu to przesadzanie to u mnie przez to ze sadze gdzie popadnie a potem jedno z drugim ni w ta ni w ta . Mój wnusio zabka pierwszego miał w wieku 3 miesiecy jeden i drugi tak miał ,moje dzieciaki cała 5 dostała po 6 miesiacach.
Pozdrawiam Marzena
Mój ogród Mój ogród cz.2
Awatar użytkownika
ilona2715
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3424
Od: 7 wrz 2010, o 11:47
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Gortatowo

Re: Ogród Manenka 2

Post »

Marzenko, widzę, że "szalejesz", wsadzasz, przesadzasz, poproszę o troszkę Twojej energii ;:306, bo ja nastawiam się od dłuższego czasu i zabrać się jakoś nie mogę, może od środy uda mi się podziałać, bo mam mieć wolne, ale czas pokaże
BOzENA1542
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1856
Od: 14 cze 2008, o 21:31
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Kujawsko-pomorskie Ok/ Inowroclawia

Re: Ogród Manenka 2

Post »

manenka71 pisze:Małgosiu to przesadzanie to u mnie przez to ze sadze gdzie popadnie a potem jedno z drugim ni w ta ni w ta
Marzenko
to dokładnie tak jak ja kiedyś :;230 :;230 :;230 niestety roślinki takie przesadzanie muszą odchorować :( a niektóre nie przyjmują się w nowym miejscu :(
Teraz staram się mniej kupować i planować nasadzenia :lol:
Awatar użytkownika
manenka71
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2028
Od: 28 sty 2011, o 11:45
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: pod Toruniem

Re: Ogród Manenka 2

Post »

Dostając kwiatki od innych nawet nie wiedzialam jak one sie nazywają i jakie lubią miejsca ,kwiaty porosły ,ja jestem mądrzejsza i więcej juz wiem na ich temat i teraz czas na przesadzanie .Teraz jak coś kupię to najpierw z tydzien stoi i myśle ,czytam i dopiero sadze ale daleko mi do wspaniałego ogrodu ,najwięcej to pięniedzy idzie na wykonczenie ramówek do kwiatów bo to albo kamien albo wykorzystałam kostki chodnikowe a brakuje mi dużo obrzeży i nie wiem co robić .Mam troche kamieni jeszcze na kupce więc na wiosne rusze z tych chociaż.
Pozdrawiam Marzena
Mój ogród Mój ogród cz.2
Awatar użytkownika
bwoj54
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 6792
Od: 8 wrz 2012, o 08:28
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: lubuskie

Re: Ogród Manenka 2

Post »

Marzenko! z tym przesadzaniem nie tylko Ty tak masz. Ja wczoraj trochę przesadzałam, choć susza u mnie niesamowita. ...oczywiście lałam wody sporo .
Zdecydowanie nastawiam się na kilka gatunków kwiatów , a nie wszystko co mi się podoba.
Maluszek ma już ząbki ;:215 Nie obejrzysz się a będzie sadził z Tobą kwiatki ;:306 Posyłam serdeczności!
"Ogród jest nie tylko rozkoszą dla oka, ale i ukojeniem dla duszy "(...) Pozdrawiam! Bogusia
Mój ogród na fotografii cz.10 Moje wątki
Awatar użytkownika
manenka71
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2028
Od: 28 sty 2011, o 11:45
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: pod Toruniem

Re: Ogród Manenka 2

Post »

Bogusiu mały jest często u mnie wiec na pewno na wiosne bedzie moim towarzyszem w ogrodzie a dzięki niemu troche przychamowałam z ogrodem bo ciagle w nim robiłam a teraz usiąde na ławeczce i siedze i bawie się z nim
Pozdrawiam Marzena
Mój ogród Mój ogród cz.2
ODPOWIEDZ

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”